natasa

Putna apoteka, lekovi za Tunis

49 poruka u ovoj temi

Ja sam ispirala zube njihovom cesmovacom i nikakvih problema nije bilo. Svi smo jeli njihovo voce i sve je bilo u redu. Mala generalnoi ima problem sa usima, ali Bogu hvala i to nas je zaobislo! Na svu srecu nikakvih problema nije bilo. Jedna forumasica DUDU kaze da joj je najdraze kada joj propadnu pare od osiguranja! Svima nam je drago da taj novac na svu srecu propadne!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno, neki ljudi su osetljiviji ili skloni pojedinim oboljenjima i onda zakace ponesto. A moja prijateljica je pre tri godine, cini mi se, imala je dva dana dijareju, ali ono sta je ona kombinovala za veceru i u kakvoj kolicini je to bilo - nije ni cudo. Tako da tu nema pravila... Ali, uvek treba imati osiguranje i spakovanu putnu apoteku :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja zaista imam utisak da je više problem u količni hrane. Masa ljudi kada vidi švedski sto pojede onoliku količnu hrane za večeru koliko bi im normalno trebalo za dva dana. I još sve pomešaju. Za mojih 5 boravaka u Tunisu nikada niko od nas nije imao nikakvih problema sa stomakom, a moje dete praktično živi na svežem mleku i mlečnim proizvodima. Jedino ograničenje je bilo da smo pili isključivo flaširanu vodu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja cu samo da negiram da je u pitanju kolicina hrane :dosada: barem u mom slucaju. Znam da se mnogi nece sloziti, ali jedino sto smo mi mogli da nadjemo kao uzrok koji je moguc jeste da su mozda mesali hranu od dorucka sa svezom i da je mozda bilo nesto pokvareno. Neko naleti, neko ne. Ja sam imala grceve u zeludcu i to je trajalo mozda dva dana praceno dijarejom i malaksaloscu. Kako nisam dosla na odmor da provodim u sobi, kupala sam se i lekovima sanirala stetu. Grcevi su totalno prestali, ali dijareja nije. I nije ni to bio problem, u takvom stanju sam isla i na poludnevni izlet u Keruan i El Dzem. Mogu samo reci da sam svuda obisla osim znamenitosti i toalete, jako su cisti i mirisljavi :rolleyes: Tunis je prelepa zemlja, meni mnogo lepsa i svakako sredjenija od Egipta, ali zbog ovoga sto je zahvatilo ne samo mene, vec i sve ljude sa kojima smo pricali, ne verujem da ce biti jedna od nasih buducih destinacija opet :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka