gistro

BELEK hoteli,opšta tema

66 poruka u ovoj temi

Molim vas za malu pomoc ako je neko bio u ovom hotelu da mi prenese utiske ili ako je cuo nesto o njemu.Planiramo da leto provedemo u Beleku pa ako ima neko neku sugestiju.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Belek je u principu "burzujsko" mesto.Koji god hotel od 5* izaberete, necete pogresiti.Svi su na obali,cisti,usluga svetska,kao i

hrana i plaza i.....SVE :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POzdrav,

Mi planiramo da idemo sa bebom od oko godinu i po dana na letovanje pocetkom juna, pa nam treba nekoliko saveta.

Planiramo hotel Iberostar Belis. Izgleda odlicno na netu, ali bi da cujemo da li je neko vec bio, pa moze da prenese utiske iz prve ruke? Ono standardno, higijena, osoblje, hrana, sobe, plaza, kvalitet All inclusiv-a itd. Alternativa je Belek Beach Resort?

Posebno nam je bitno kakvo je more, a pogotovo ispred ovog hotela? Pretpostavljamo da je i to doba toplo, ali nas zanima da li ima velikog kamenja u vodi?

Dosta nam je vazno i da li u okolini postoji neki market gde bi mogli da kupimo pelene i druge potrpstine za bebu?

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se raspitivali za Belek beach resort i informacije su sledece: Navodno hotel je super, osoblje usluzno, cisto, hrana isto ok jedino mu lokacija nije nesto.Okolo nema nista i moras dva prevoza do Beleka da promenis.Mada ako ides sa bebompredporstavljam da ce te najveci deo odmora provesti u hotelu.Hotel ima i market ali ne znam da li imaju potrepstine za decu.Ako nesto saznas javi jer i nas interesuje.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2.jula krećemo. Zbog suprugovog posla i promena odmor provodim sa mamom i 2 male dece 3 i 4 god. Pošto smo i hotel morali da menjamo u zadnji čas molim vas da mi neko prenese svoje utiske o hotelu papillon ayscha u Beleku kakav je i dali je prilagođen za decu. Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovana,

u Beleku NE POSTOJI los hotel sa 5* a narocito u lancu Papillon hotela. Svaki se prostire na velikoj teritoriji i ima sve sadrzaje

prilagodjene lepom i opustenom odmoru. Posebna paznja je na deci.

Imate sve, od bebi siterke do hrane. Nemate razloga za brigu !

Pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

interesuje me da li je neko bio u ovom hotelu i kakvi su utisci?

Inace planiram odlazak u septembru sa dvoje male dece.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelela bih malo da podignem ovu temu, jako se lomim ove godine oko izbora letovanja jer vodimo bebu od 15-16 meseci. Na kraju je dilema izmedju Beleka i Kemera. Zanima me kakve su plaze i more u Beleku i da li su losije od plaza u Kemeru? Da li neko zna kakav je hotel Chevro Club Sirena 5*, nudi ga 1A Travel? U Kemeru su nam u uzem izboru Fantasia de Luxe i Marco Polo. Imate li nekih sugestija, saveta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sipce hotel Belek

Da li je neko bio u ovom hotelu? Ako jeste zanima me kakvi su utisci?

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Estella,

I mi putujemo sa malim detetom i savetovali su nas u agenciji samo Kemer, zbog zelenila, manje talasa i manje vlage od Alanje. Kazu da ima mnogo vise talasa u Beleku, Lari...pogledaj na mapi, bas je izlozeno otvorenom moru. To je presudilo, more je ipak glavni kriterijum za nas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Alexia, i mi smo se odlucili za Kemer i takodje nam je more presudno! Preko koje agencije idete? Pozdrav!

Izmenjeno (Estella)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Estella, poslala sam ti PP.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Da li je neko bio ili ima bilo kakve informacije o hotelu Chervo Club Sirena u Beleku?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene je bas zainteresovao taj hotel ove godine. Cena mu je ok, a bas lepo deluje, puno sadrzaja i puno zelenila. Jedino sto me je odbijalo jeste informacija da je star 17 godina, a nigde ne pise kad je (ni da li je) poslednji put renoviran. Komentari na stranim sajtovima su uglavnom ok. Ako budes isao tamo, javi nam posle utiske, bas me zanima! Mi smo se na kraju ipak odlucili za Kemer i hotel Fantasiu de luxe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka