rocktheroad

Vreme na Sitoniji u maju,junu i septembru

55 poruka u ovoj temi

Prvi put idemo u Junu (druga polovina) na more, pa me interesuje kakva su dosadasnja iskustva ljudi koji su boravili u tom periodu na Sitoniji. Kakva je temperatura vode, kako je preko dana, uvece i koja je verovatnoca talasa (zapadna Neos Marmaras strana) i da li je bilo kisnih dana. Idemo sa malom decom, pa nismo sigurni sta da ocekujemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili od 30 maja do 9 juna...prva dva dana gledao sam ljude kako se kupaju(i razmisljao ko je ovde lud)..voda ladna..al sam se ipak okupao u maju...posle toga je voda bila ok za kupanje....nekako se pomiris da je ladna i to je to...bilo bi glupo da smo se vratili sa mora, a da nismo pokvasili gacice...ali rekao sam sebi vise nikad tako rano na more ...sve posle 15 juna dolazi u obzir do 1 oktobra....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja već godinama idem u junu na Sitoniju i to sam bio od samog kraja maja pa do prvih dana jula. Po meni je jun najbolji mesec za letovanje. Na Sitoniji je more uveliko toplo (prosle godine bilo 24-25C), dani su jako dugi. Sa zapadne strane moze da se kupa do 8-9 uveče. retko kada mi se desavalo da pada kiša. Včeri znaju da budo pomalo sveže, ali skoro da nikada ni uveče ne treba ništa više osim majice. Bio sam i u julu i avgustu, ali onda su često vrućine nesnosne.

Misli da si napravio pravi izbor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine bili na Sitoniji od 15 juna do 1.jula i bilo je bas toplo. Voda odlicna. Bili smo na istocnoj strani i do kasno ostajali na plazi(20h). Ja sam cak uspela da malo izgorim i to popodne oko 5-6, olako sam shvatila sunce pa su me uvece i sutradan bas peckala ramena i ledja. Nije se desilo da nam uvece treba nesto sa dugim rukavima. Kako se blizio 1.jul tako su dani postajali sve topliji. Ja se ne bih sa decom usudila ici u julu, mislim da je tamo tad pretoplo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ovo je skroz utesno za mene. Mi idemo od 09.06. i nadam se da ce nas bar malo posluziti vreme i kako tako toplo more :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se moze kupati na Sitonoji u periodu od 20. septembra do 1. oktobra? Zna li neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Septembar je uvek lutrija, kako u Srbiji, tako i u Grčkoj. Do prekjuče smo se kuvali k'o u sred avgusta, a juče i danas hladno k'o da je novembar. Precizan odgovor ti niko ne može dati, jer nema pravila. Ono što je sigurno je da su noći i jutra hladni i da pre podneva sigurno nije dovoljno toplo za kupanje, čak i kad je spoljna temperatura oko 25 i više.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se moze kupati na Sitonoji u periodu od 20. septembra do 1. oktobra? Zna li neko?

Kao sto rece Mirarbi sve je to reletivno. Ja sam sa 2010-te na Atosu kupao 15-og oktobra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je vreme u vurvuru,moze li se kupati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvestaj iz Toronija. Vreme katastrofa, kisa pada vec cetvrti dan,temperatura oko 20 stepeni :'(

Sutra najavljuju slicno, tek prekosutra suncano, ali pitanje je da li ce biti dovoljno toplo za kupanje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ovaj forum mi je puno puta pomogao da donesem prave odluke oko putovanja, smestaja pogotovu, e sad silom prilika ove godine imam odmor do 24 maja, pa me zanima vredi li otici na bum negde oko 15-og maja, posto agencije imaju ponudu samo od 10-og, i da li uopste vredi ici u maju u Sarti ili bilo koje mesto u Grckoj, imam bebca od 10 meseci pa bih volela da se i on malo smoci :))))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ako je to jedini termin i postoji mogucnost rezervacije smestaja sto da ne, odmor je odmor.

Sanse za kupanje bebca su minimalne, mozda da izaberes smestaj blizu mora, mali bazencic, dogrevanje vode i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nada umire poslednja :'( , Sarti mi se jako dopada ali se plasim talasa o kojima svi pricaju tek u maju mogu zamisliti kakvi su, Astra ima ponudu za vilu Akis MIhailis ali cini mi se da je bas daleko ima bazen to bi mi odgovaralo zbog vremena ufff glupi sef i raspodela odmora :udarac: hvala na brzom odgovoru nadam se da se necu smrznutiii !!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Sarti nisam pametna sta da Vam kazem,

ove godine ( 2012 sezona ) nasi prijatelji su bili pocetkom juna, i bilo im je fenomenalno, i vreme, min talasa, komaraca i sl.

mi smo bili kraj avgusta pocetak sept...uzas, od vetra talasa, komarci kao rode, dete mi je bilo u oteklinama od ujeda

....svaki dan pakovanje u kola i pravac neka druga plaza, sto uopste nije ni nalik odmoru kada vuces 2 male prikolice :(

uvece hladnjikavo, mora nesto dugih rukava ako se ide u setnju posle 20h....

a pre nekoliko godina, 2006. 04.maj, Pefkohori, dani idealni, za suncanje kupanje, noci prohladne za miran san ....

nema pravila, cista sreca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905092
    Ukupno poruka