3551 poruka u ovoj temi

 

A jel su i Vama trazili unapred kopiju vozacke i mesto smestaja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Uplatio sam Lefkadu za 05.08 preko Sole Azur.Avionom,preko sub agenta iz Backe Palanke.I sada mi zena rece kako nemamo prevoz do smestaja sa aerodroma.Da li se i vama to desavalo.Posto mi je nejasno kako da dodjem do smestaja i kljuceva od apartmana ako agencija nema obavezu za transfer od aerodroma do smestaja????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agencija ce vam dati vaucer koji cete pokazati vlasniku.Sa aerodroma jedino taksi.

A u vilu ce doci vodic ili ce vam ostaviti obavestenje gde ce se odrzati info sadtanak.Na vili ce verovatno pisati broj telefons vodica i osnovne informacije.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Agencija ce vam dati vaucer koji cete pokazati vlasniku.Sa aerodroma jedino taksi.

A u vilu ce doci vodic ili ce vam ostaviti obavestenje gde ce se odrzati info sadtanak.Na vili ce verovatno pisati broj telefons vodica i osnovne informacije.

Pa zar to nije glupo,ostaviti putnike na aerodromu sa bebom (u mom slucaju).Nismo uplatili letovanje u Prevezi nego u Nidriju :) Po meni trebali su to organizovati bus prevoz od aerodroma.Ipak je to samo na svakih 10 dana transfwr pytnika nije svakodnevno...No dobro...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa zar to nije glupo,ostaviti putnike na aerodromu sa bebom (u mom slucaju).Nismo uplatili letovanje u Prevezi nego u Nidriju :) Po meni trebali su to organizovati bus prevoz od aerodroma.Ipak je to samo na svakih 10 dana transfwr pytnika nije svakodnevno...No dobro...

Ma naravno da je glupo. Iskreno ja to prvi put cujem.Samo sam napisala kako agencije uglavnom urade...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proverite to sa agencijom, ne bi trebalo tako. Morali bi da imaju neku opciju prevoza.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav

Uplatio sam Lefkadu za 05.08 preko Sole Azur.Avionom,preko sub agenta iz Backe Palanke.I sada mi zena rece kako nemamo prevoz do smestaja sa aerodroma.Da li se i vama to desavalo.Posto mi je nejasno kako da dodjem do smestaja i kljuceva od apartmana ako agencija nema obavezu za transfer od aerodroma do smestaja????

 

Proverite vi to ponovo.

 

Prošle godine smo išli u Pargu avionom upravo preko Sole Azura i imali transfer sa aerodroma do smeštaja.

 

Bilo je desetak autobusa i kombija koji su razvozili putnike do raznih destinacija, između ostalog i do Lefkade.

 

Prevoz nije bio Soletov, nego čini mi se Vivin, tj. transfer organizuju tako što se više agencija udruže, pa angažuju autobuski ili kombi prevoz za putnike do vila od dve ili tri agencije jednim busom.

E, sad, možda se nešto zbog korone promenilo ove godine, pa uopšte ne organizuju transfer, ali ne verujem.

 

Svakako proverite još jednom, možda da pozovete Sole umesto tih subagenata

Izmenjeno (Dobra Jela)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

То је чартер који опслужује Лефкаду и Паргу/Сивоту и 1000% имају трансфер до смештаја.

 

Izmenjeno (ddbgd)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni normalno organizovan transfer, doduše zbog ove situacije imamo let do zakintosa u jednom pravcu, pa nas odatle transferuju za Nidri, a u drugom pravcu idemo sa Preveze za bg. Verovatno su spojili dve grupe u jedan let, za Lefkadu i za Zakintos, kontam sve zbog smanjenog broja putnika.

Kako god, mislim da sve agencije organizuju transfer sa aerodroma do smeštaja, tako da proverite to još jednom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno :D

I u mom slucaju je ok...Sam9 sto je gdjica subagent pomesala aranzmane :D Svasta....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko sada na Lefkadi, ima li informacije da li radi autobuski prevoz?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Upravo sam rezervisao kola kod Vita Car.Dao mi je za 30e po danu.Mislim da je to ok cena???

Da li su vam slučajno spominjali da li je neophodna kreditna kartica zbog sigurnosnog depozita? Mi još vagamo da li da odemo ponovo na Lefkadu, pa sam malo razgledao sajtove rent a car agencija. Na sajtu Vita Car stoji da je potrebna kreditna kartica, pa im nisam ni slao upit. "Nidri Car Rental" ne traži kreditnu karticu, ali im je i cena malo jača - 350 eura za 8 dana.

Izmenjeno (fansten992)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li su vam slučajno spominjali da li je neophodna kreditna kartica zbog sigurnosnog depozita? Mi još vagamo da li da odemo ponovo na Lefkadu, pa sam malo razgledao sajtove rent a car agencija. Na sajtu Vita Car stoji da je potrebna kreditna kartica, pa im nisam ni slao upit. "Nidri Car Rental" ne traži kreditnu karticu, ali im je i cena malo jača - 350 eura za 8 dana.

Nije mi trebala kreditna ali mi je napomenuo da bi trebao depozit ali kao ok "i trust you"...Mada se nikad videli nismo.Eto :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni u jednoj rent a car rekli su mi da cu rezervisati 1500e kako garancija pa za 15 dana ako sve je ok da bicu oslobodeni hahaha

iako nuduli su novi auto po cenoj kao i ostali naravno da sam odustao

preko jednog grka doneli su mi jednu pandu od Aris u smestaj, popuni formulare za 5 min, rekao da u 21:00 docice da uzme auto i to je bil to

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost agencija nam je otkazala let za Lefkadu.Nista od leta ove.godine i po treci put neuspesan polazak na Lefkadu.Nemam srece sa ovim ostrvom :( 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka