3552 poruke u ovoj temi

Pre 9 sati, Nikola Petrovic je rekao/la:

Devojka je zaprosena :) sada je u pitanju godisnjica.

Hvala jos jednom za brze odgovore. Pozdrav

lepog cveca ima u lefkasu..ako si autom dobar je za proslaviti...devojci ce se dopasti..obavezno svratite u manastir feneromoni...a ako ste prakticni tu vam je i market lidl....

ako ti je budzet ogranicen jedite u daltonu...pristojno, a nije skupo...u glavnoj ulici imas lepe kafice po pristojnim cenama....prosetajte po marini...lepa je...i srecno i lep provod....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, sandraivlada je rekao/la:

lepog cveca ima u lefkasu..ako si autom dobar je za proslaviti...devojci ce se dopasti..obavezno svratite u manastir feneromoni...a ako ste prakticni tu vam je i market lidl....

ako ti je budzet ogranicen jedite u daltonu...pristojno, a nije skupo...u glavnoj ulici imas lepe kafice po pristojnim cenama....prosetajte po marini...lepa je...

 

Bicemo u Nidriju, ali cemo svakako obici ovo sto ste pomenuli. Videh po komentarima da u Sivoti ima lepih, romanticnih restorana za veceru, pa mozda i tamo odemo.

U svakom slucaju, zahvaljujuci Vasim i komentarima drugih forumasa, u glavi vec imam sliku kako bi nase letovanje trebalo da izgleda.

Hvala lepo i hvala za savete.

Pozdrav :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Aleksandar-NS hahaha nije kasno :) ima jos vremena...cuo sam za ovaj restoran, ima bas lep pogled, pa ce i on biti u opticaju.

Hvala za preporuku i prilozene slike :) i cestitke za bebu :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 minut, Nikola Petrovic je rekao/la:

@Aleksandar-NS hahaha nije kasno :) ima jos vremena...cuo sam za ovaj restoran, ima bas lep pogled, pa ce i on biti u opticaju.

Hvala za preporuku i prilozene slike :) i cestitke za bebu :srce:

 

Pre 6 minuta, Trag je rekao/la:

@Aleksandar-NS Divne fotografije, a i ljepša polovina (ako je ona). :happy::wub:

Najlepše hvala :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče delfina:

- imao si sreće, ne zato što si ih video već zato što te nisu ni pipnuli, ako nisi znao, iako su delfini izuzetno emotivne i intelegentne životinje i postoji uvreženo mišljenje da su prijatelji ljudskog roda, uopšte nisu retki slučajevi napada divljih delfina na ljude.

- Videh ja pomračenje sunca i Halejevu kometu, česte su to pojave, taman kao i morski život na Lefkadi. 

@Danijela :klanja:

@Bojan84 mi smo se već složili da se u svemu slažemo...osim u (ne)zaobilaženju ali samo Lefkade a nikako Grčke, tu se nismo razumeli, upravo sve suprotno je na drugim destinacijama...da nije tako ne bi bilo ni mog kratkog posta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka