hajdi

PROVOD U NESEBRU

8 poruka u ovoj temi

Imate li preporuku gde je sve dobar provodu Nesebru i Suncevom Bregu (diskoteke, klubovi, splavovi)?

Ja sam bila pre 2-3 godine, znam da ima dosta nekih diskoteka u Sunc.B...ima srpska diskoteka negde u Nesebru (ali ne mogu da se setim gde tacno bese... ;) i bio je neki super brod - diskoteka na prelazu izmedju starog i novog Nesebra...

imate li novih informacija?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Diskoteka sa srpskom muzikom: La Bomba http://maps.google.c...&...p;z=18&om=1

U nastavku se nalazi restoran nekad zvani "Slozna Braca" koji su drzali srbi, ali kao po obicaju ustvari nisu bili slozni pa restoran sada drzi neki bugarin. Tu imate laganu muziku uz veceru pocevsi od 20:30h.

Sto se Suncevog Brega tice, tamo imas diskoteku Lazur, al' ne znam gde se nalazi :(. Imas i muski striptiz. biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Nesebru postoji velika diskoteka skorpion koja radi kad vise nista ne radi .To je ustvari splav , a nace za provod je mnogo bolji Suncev breg iz prostog razloga jer je mnogo veci izbor i muzike i mesta za ludovanje .Od Nesebra do Suncevog brega saobraca na svakih 10-15min autobus koji kosta oko nekih nasih 15-20din. i sve tako do 12h uvece kad je i poslednji ali ne brini postoji taxi koji vas moze prevesti za manje pare od onih koje trazi odmah ako se samo znate cenkati sa njima kao i za sve ostalo u Bugarskoj . Meni se najvise dopao fazon bar na plazi sa koktelima a ima ih nekoliko u Suncevom bregu .Postoji 2 ili 3 striptiz bara , ogromna , ruleti , ,,Elvis Presley''kafic....Ma svasta tamo ima samo treba imati dobru volju , ludo drustvo nesto para a ne previse jer je flasa tekile bila prosle godine 4 leva=2e pa izvolite.........

Izmenjeno (Aleksandra i Borica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav,

pisem vam iz nesebra!

odlicna atmosfera je na brodu kapetan dzek. mi smo sinoc bili tamo. ludnica, svi zadovoljni, muzika iskljucivo strana...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je u Nesebru? Vreme, voda...

Znam za taj kafic-brod, odlican je provod!

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svakod dana dobijamo informacije o vremenu u srbiji,svi kukaju a ovde je prijatnih 32,bas kao sto stoji ovde na sajtu. voda je exta topla ali meduza ima,malih i velikih primeraka... deca ih hvataju i igraju se sa njima ali nama koji se njih plase nije bas prijatno...

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam preprosle godine u nesebru, suncevom bregu i sozopolu...Sto se tice nesebra, Santos je odlican, ali je unutra malcice zagusljivo, ako ti to ne smeta, onda je skroz ok... Captain jack's je odlican, samo je velika guzva... La Bomba (srpska diskoteka, cini mi se da se tako zove) ne znam kakva je, nisam bio tamo... Sto se suncevog brega tice, Lazur je neprevazidjen... Mada imas i sijaset onih malih lokala gde se okupljaju englezi i svedjani (citaj u zenskom rodu, xexexe) Mali savet: Kada upoznajes svedjanke, nikako ne pricaj da si iz srbije, jer ce ispariti u vidu magle... :) Za sozopol je lako, svi klubovi su u jednoj ulici, a po meni su najbolji Havana i Del mare... U City-ju je bugarski folk, sto je sranje od muzike, ali ima opasnih bugarki... Tako da... Vidi da li vise volis muziku, ili... :) Kult nije los, ogroman prostor, pusta se tehno i tvrdji house... Ali koliko god da je puno, deluje ti prazno, jer je ogroman prostor... Nadam se da sam bio od pomoci... Da, jos nesto... Gledaj kada imaju happy hour za pica, koktele i sl... Isplati se :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sada citam vase komentare iz 2007 god i vracaju mi se uspomene, ja sam  u Nesebaru i Suncevom bregu bila 2005 i 2006 god, pa to je ludilo provod :ples:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka