Maki021

Imperial Shams Abu Soma

35 poruka u ovoj temi

Da, to je odlicna cena za vrhunski hotel ali hoce li biti gotov na vreme? Nigde jos nema slika, sem onih par koje su slikane ko zna gde :hahaha: Ako naletite na neki info ili slike okacite na forumu posto i mene sad zanima ovaj hotel ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da bude zavrsen, jer prvi termin koji Tui nudi je 16.maj, a Dertour 8.maj, meni salju neki promo za let iz Beca, jer sam ih u februaru jos kontaktirala za info o ovom hotelu. Videla sam da nude cetiri tipa sobe- standard, superior(gleda na bazen), deluxe( gledaju na more i vece su) i economy bez balkona, pa mi se sve cini da Sunline nudi ove poslednje :), ali svejedno, ne moze da bude losa u takvom hotelu. Kada budem nabasala na prve slike koje.nisu kompjuterski model, postavljam, pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebalo bi da bude zavrsen, jer prvi termin koji Tui nudi je 16.maj, a Dertour 8.maj, meni salju neki promo za let iz Beca, jer sam ih u februaru jos kontaktirala za info o ovom hotelu. Videla sam da nude cetiri tipa sobe- standard, superior(gleda na bazen), deluxe( gledaju na more i vece su) i economy bez balkona, pa mi se sve cini da Sunline nudi ove poslednje :), ali svejedno, ne moze da bude losa u takvom hotelu. Kada budem nabasala na prve slike koje.nisu kompjuterski model, postavljam, pozdrav.

Interesije me da li je neko bio u pro[loj godini u ovom hotelu, kakvi su utisci, kakav je stvarno hotel, jer cena preko nekih agencija je veoma povoljna.

nema utisaka od 2014 godine, zašto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima utisaka.... naravno da IMA :) ja sam bio u Imperialu prosle godine u septembru...preko 1A agencije...

Zadovoljan sam sa hotelom...hranom...smestajem...a NAJVISE SA PLAZOM... fenomenalna je.... jeste da ima dugoooo da se ide plicakom ali ja to volim..

Preporucujem Vam hotel, necete pogresiti... ako Vas jos nesto dodatno zanima pitajte... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio proslo let mozda u Imperial Shams Abu Soma hotelu.

Nema komentara PA me zanima cisto neciji utisci,jer ovako na slikama deluje odlicno.

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka