kvlado78

Swiss inn Resort Hurgada /ex Hilton Resort Hurgada/

374 poruke u ovoj temi

Hvala vam puno!

Verenik i ja idemo početkom maja na honeymoon, tako da cu po povratku napisati sveže utiske za neke buduće putnike.

Ako neko zna i ovo- ima li potrebe pisati mail sa zeljama za bračnim krevetom, ketlerom u sobi (čini mi se da ih imaju samo superior sobe, a mi smo tipovi koji srču vruću tursku dok još oči nisu otvorili) ili pogledom na more? Jasno mi je da su sve sobe slične i lepe, ali ako bismo zeleli da menjamo zbog nečega, da li je bolje obratiti se mailom ili na licu mesta pitati?

Volela bih i da proverim da li su završeni radovi na glavnom bazenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Vratili se u petak iz ovog hotela. Bilo je kratko,ali slatko.

Sve je proslo u najboljem redu. Ako neko ima neka konkretna pitanja,na raspolaganju sam

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno :D u kom ste bloku bili smesteni?

Kakva je plaza, more? Sobe, hrana, usluga?

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanimaju svi detalji (svezi) u vezi sa ovim hotelom. Da li je renoviran jos neki blok? Da li se mogu dobiti pristojne sobe? Da li ima komaraca, insekata? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ajmo redom. Ne znam tačno koji je bio blok. Bili smo u glavnom delu hotela, ne u vilama.  Soba 1024. Izlazi direktno na glavni bazen. Skroz ok soba. Imali smo kuvalo, peglu i dasku za peglanje. Ali nismo imali fen. Doduše,nije nam ni trebao. Blok odmah do beach bara (opet ne znam koji je) se renovirao i nije nam delovalo da je blizu završetka. Komaraca i insekata nije bilo. Plaža peščana, nije nešto široka. Krajem aprila i početkom maja, kada još nema gužve, bila je pristojno popunjena. U sezoni će verovatno biti gužva. Od svog živog sveta u vodi videsmo tek poneku ribicu i gomilu meduza. Ljubičastih, bezopasnih. Usluga je ok. Što se hrane tiče, doručak i ručak uglavnom ista jela sa ponekom promenom. Večere su bile raznovrsnije.. Gladni nismo bili 

 

Zaboravih da napomenem da nam narukvice nisu skidali zadnji dan. Sve sadrzaje smo koristili nesmetano. Nismo uzimali late check out

Izmenjeno (danielak)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima! 

Da li bi neko mogao da uporedi Hilton sa Merkurom? 

Deluje mi da je ponuda slična, s tim što bih rekla da je Hilton na boljoj poziciji, a Merkur je manji, intimniji. Mene Merkur više privlači ali ima mnogo manje utisaka u odnosu na Hilton, makar kad su naši ljudi u pitanju. Na TA se bolje kotira od Hiltona. 

Bitno nam je da je hotel pristojan, cist, da je plaza lepa, bez puno korala, sa normalnim ulaskom u vodu- bez duge šetnje kroz plićak, i naravno, da je hrana ukusna. Deluje mi da oba hotela donekle ovo ispunjavaju, ali bih volela da čujem mišljenje iskusnijih forumasa. ?

Hvala unapred ?

Pozdrav svima, 

Imam istu dilemu . Prošle godine sam bila u Grand Plazi (koja je bila pored Hiltona), Hilton sam tada šmeknula sa plaže, delovao mi lep i uređen. 

Kako je Grand plaza srušena, jel krš na plaži od gradilišta, ima li buke ? 

 

Merkur me privlači zbog plaže i životinjskog sveta. Idem sama sa malim detetom, možda bi mu ta plaža bila zanimljivija, a opet Hilton mi deluje baš sređeno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podvodni svet plaze Merkura je dosta daleko za malo dete.

U ponudi imate opet Grand Plazu ali pod imenom Jaz Casa del Mar Resort  4* Hurgada, Pogledajte cenovnik agencije Matico.educo

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bile su dva dela Grand Plaze - Beach i Resort, Ovaj na plazi je srusen (rekose mi u ageniciji da se tu gradi novi Albatros). Tako da je ovaj Jaz Casa del Mar taj deo sto je preko puta ulice. Ima ipak dosta do plaze, po onoj vrucini i sa torbom punom pistolja na vodu, maski patika.. nije bas neko uzivanje. 

 

Ok, hvala na kom. Defintivno Hilton zbog klinca. 

Probacu da nekako dam neki baksis pa da dobijemo sobu blizu plaze, mi smo ranoranioci, prvo more pa onda dorucak. 

 

Naravno, pisacu sve utiske po povratku, ili odande ako uplatim wifi. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne morate da dajete baksis da biste dobili sobu u bloku do mora. Najtrazeniji je renovirani blok levo po izlasku iz glavne zgrade, a onaj do mora uvek ima mesta. Samo budite ljubazni prema njima, jer vecina se drsko ophodi i ponasa kao da su niza rasa, pa iz revolta nekad ni pare ne pomazu. Mi smo dobili prosle godine na lepu rec sobu u bloku do plaze, a takodje na lepu rec i za 25dolara svima ostavili narukvice do polaska na avion...Ljubazno je osoblje i hoce da izadje u susret. Jedino ako dobijete losu sobu, vi je zamenite, ako pocnu da zakuruju onda tek dajte pare.... Mnogi daju pare pa dobiju ono sto bi dobili i bez para. Baksis se daje za dobru uslugu! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne morate da dajete baksis da biste dobili sobu u bloku do mora. Najtrazeniji je renovirani blok levo po izlasku iz glavne zgrade, a onaj do mora uvek ima mesta. Samo budite ljubazni prema njima, jer vecina se drsko ophodi i ponasa kao da su niza rasa, pa iz revolta nekad ni pare ne pomazu. Mi smo dobili prosle godine na lepu rec sobu u bloku do plaze, a takodje na lepu rec i za 25dolara svima ostavili narukvice do polaska na avion...Ljubazno je osoblje i hoce da izadje u susret. Jedino ako dobijete losu sobu, vi je zamenite, ako pocnu da zakuruju onda tek dajte pare.... Mnogi daju pare pa dobiju ono sto bi dobili i bez para. Baksis se daje za dobru uslugu! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sisla sam na pauzi da uplatim u 1A  i iznervirala se! Telefonom mi je juce receno da je cena last minuta na sajtu za sve sobe, a sada mi kaze da je to cena samo za sobe preko puta. 

Cene u glavnoj zgradi su skuplje za oko 200e. Mislim taman sam sve pripremila, zemenila novac da uplatim prvih 50%. Sve sam organizovala prema tome sto su mi rekli juce,

Pritom, navodno ce ispati jeftinije da idem u varijatni kao dve punoplatezne osobo umesto single room + dete. Tako do sada nije bilo. Ne bude prevelika razlika, ali bar pokrijem neku taksu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pritom, navodno ce ispati jeftinije da idem u varijatni kao dve punoplatezne osobo umesto single room + dete. Tako do sada nije bilo. Ne bude prevelika razlika, ali bar pokrijem neku taksu. 

 

Sigurno će biti jeftinije, jer je doplata za single barem 60%-70% od cene aranžmana...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja, zasto bas 1A?

Pogledajte Faros, Matico, Ponte, Odeon, Oktopod,  Traveland... Mnoge agencije imaju vec istaknute cene za sobu 1/1, a zatim na to dodate avio kartu za dete i 2 avio takse, ako vec nisu uracunate u cenu aranzmana. Ovo kazem jer su neke agencije vec uraccunale avio takse u cenu aranzmana.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo, 1a je ultra nepovoljan. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka