James79

Internet u Egiptu

506 poruka u ovoj temi

Dostupne su u svakoj original Vodafon poslovnici, dostupne su i u shatro Vodafon radnjama ali po mnogo vecoj ceni, uvideces odmah razlike u izgledu a i u cenama :) problem je sto Vodafon obicno radi dvokratno pa mozes da naletis kad je zatvoren a kartica ce normalno raditi u otkljucanim MIFI ili USB uredjajima. Ponesi uredjaj sa sobom da ti oni tamo nameste.

Izmenjeno (The Unbeliever)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li da se kupi samo internet na stik ili kako vec..da koristim nasu sim karticu i taj internet..bas se i ne razumemo u to pa da pitam :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam jos bio u Egiptu, ali to sto pricas je klasican roaming u svakoj stranij zemlji :) Nemoj da pokusavas da palis internet na domacoj kartici u inostranstvu da ne opece racun posle :) postoje i neki roaming paketi i dodaci ali to se ne isplati u odnosu na varijantu da se tamo snadjes za internet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Savetujem druge i danas buf onako na aerodromu na brzaka uzmem karticu od 3gb za 12e. Nemojte se zeznuti pa uzeti na aerodromu na izlazu iz zgrade...

P.s. koji sam ja sebi kralj :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se ispravim, kartica je bila od 3.5GB i cena u vodafone radnji joj je bila 9e, tako da se nisam puno zeznuo, tj nisam puno vise platio. Inace mi je ostalo 1.5GB pa ako neko ide za E uskoro, i ja cu je pokloniti kome god da treba :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast na potrosenih 2GB ja sam na silu potrosio 1GB za dve nedelje :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK za internet a koliko ima minuta kartica?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kartica koju sam ja uzeo je samo za internet, 3.5 GB 60 L.E. + 18 L.E. sama kartica, postoje i drugi paketi koji ukljucucju i razgovore i internet ali me to nije zanimalo pa nisam gledao, pokusajte na Vodafone sajtu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@The Unbeliever gde ste kupili karticu? Čula sam da ima samo u Vodafone radnjama i da treba pasoš. Da li je to tačno? Hvala :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Vodafone radnji i treba pasos, u Sakali je guzva uvek a recimo Vodafone u Senzo Mallu je prazan, pa sta vam je blize.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kartica koju sam ja uzeo je samo za internet, 3.5 GB 60 L.E. + 18 L.E. sama kartica, postoje i drugi paketi koji ukljucucju i razgovore i internet ali me to nije zanimalo pa nisam gledao, pokusajte na Vodafone sajtu.

http://www.marsaalam.com/Marsa_Alam_Sim_Card.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj Steven se ugradio 2,5 puta :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stanje na Vodafon kartici mozete proveriti pozivom na *2222*9#  :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrošio sam 1,25 GB za tri dana-upload slika na Google Drive i malo kuckanja na Skype,Viber,po par stranica novina iz Srbije i gotovo :)

 

1,25 GB i 20 međunarodnih poziva 12 € Vodafone kartica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi! 

Dopisujem se sa jednom egipatskom turistickom agencijom (Hurghada reisen) i rezervisao sam par izleta i od njih sam dobio gratis obilazak Hurgade i Wi-Fi box sa besplatnim internetom za sve dane boravka u Hurgadi. Je li imao neko iskutvo sa ovim Wi-Fi boksom i sa ovom agencijom? Na TripAdvisoru i HolodayChek-u su super ocijenjeni 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka