Mladen84

Mobilni operateri u Grckoj

391 poruka u ovoj temi

Ja sam za 10 dana potrosio malo preko 4GB. Svaki dan skajp poziv (HD dvosmerni) od ~ 20 minuta i surf na 2 telefona sat vremena dnevno. Wifi nisam ni koristio jer je prespor kad se svi nakace.

U Karfuru u Solunu imaju prodavnice Winda, Vodafona i Kosmote (Germanos), dok u Kosmosu samo Vodafon i Kosmote (Germanos).

Svaka čast. Ja rastežem 500 MB već 12 dana, sad sam na 410.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji operater i paket su u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam običan Vodafone Prepaid.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko ima LTE telefon, na Sitoniji radi i 4G, mada je i 3G odlican. Bolje radi tamo nego u BG.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je iko koristio q karticu na krfu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas kupih u Kosmosu Kosmote sim karticu. 5GB 35e. Dobija se nano sim kartica sa mikro/standard sim adapterom. Brzina preko ZTE MF60 koju dobijam je 10/3 download/upload. Sa malom 3G/ts9 antenom ide na 11/3 dok sa samostojecom (15cm visina, 2m kabl) ide na 16/5.

Sve u svemu zadovoljan.

Da li se dobija modem uz karticu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobija se uz doplatu. Klasican 3G modem (Zte MF190 koliko sam video) i kartica sa 3GB neta je 29e.

Sve u svemu, Kosmote ima jako dobru pokrivenost na Sitoniji. Probao sam i u nekim uvalama i 3G/4G stvarno radi odlicno. Vredi svaki evro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Lefkadu, koji je najpovoljniji operator, zbog razgovora i poruka sa Srbijom, ako moze i internet povoljno da se uglavi jos bolje ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ni Viber Out nema loše tarife

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvenstveno mi trebaju minuti i sms, WiFi imam obezbedjen. U tom slucaju Q card otpada ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda ti ne treba SIM.

Minuti i SMS iz grčkih mreža ka srbiji su kao i sa naših kartica iz rominga.

Ako imaš WiFi, onda uplati sebi kredit na Skype. SMS sa Skipe na srpski mobilni ti je 8 centi. Jeftinije od toga nema, ja mislim.

Izmenjeno (WOB)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislio sam da uzmem neki paket koji se nudi na sajtu Winda za tu Q karticu, da ne bih bio vezan za taj WiFi. Znas li nesto o onim karticama za javne govornice, prosle godine sam uzeo to i bas sam dosta pricao sa srbijom, ali opet one strokave govornice mi nisu ostale u najlepsem secanju :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@kovle u svakom slucaju ti je bolja varijanta za mobilni telefon, u odnosu na kartice za govornicu. postavio sam cenovnik u jednom od postova za q card, ali u fazonu, 6 centi je poruka prema bilo kojoj mrezi u svetu, a minut ti se tarifira po sekundi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzecu nju jos samo da je nadjem. Trazio sam na njihovom sajtu prodajno mesto, ali i na Lefkadi nema, zna li neko da li ih ima na benzinskim stanicama ili negde usput ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka