petarst

Info Turska, opšta tema

617 poruka u ovoj temi

I ja se slažem da je bolje hotel u centru, nego na plaži, zbog noćnog života. Pročitala sam razna iskustva o sefovima, kradji, ali ja nijedne godine nisam ostavljala stvari u sefu, i potpuno sam spokojno išla na plažu. Naravno da nisu bile vidne, već dobro sakrivene, mada ako ste sigurniji uz sef, ostavite novac i dokumenta tamo. Mene je mrzelo svaki čas da ga otvaram i zatvaram, i bio mi je odmah pri ruci (novac) a pasoši su bili na recepciji, tako da nisam za njih brinula.

Šta ko voli, nek izvoli! ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam imala sef, nekako mi sigurnije.

Ako neko ne zna - nista osim baksisa ne ostavljajte ispod jastuka!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamisli da se neko zabuni i ostavi se pare ispod jastuka... Sobarica će se obradovati bakšišu! :)

Ja misli da ću uzeti sef! Nisam neki paranoja,ali što da postoji mogućnost da mi nešto upropasti letovanje,kada je svega 10 evra! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda svi uzmite sef i problem je rešen. Nema paranoje, brige i onda spavaj mirno nano, sve je zaključano... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Negde se uz sef dobija jedan ključ, a negde je potreban i još jedan, univerzalni, koji je na recepciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuo sam razne price o cenama u Kusadasiju neki kazu da je skup neki da je jeftin, pa me zanima da li su cene blize Bugarskim ili Grckim, ako mogu tako da se porede??? I kakve su cene u diskotekama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto izmedju Bugarske i Srbije.Zavisi gde i sta.

Po pricama drugih ljudi jeftinije je od Grcke.

A sto se tice diskoteka,hm.Zavisi koliko popijes.Ako si se ubio od alkohola,naplatice proizvoljno,a ako mozes da vladas sobom,platics cenu koj je svakako niza od bilo koje i bilo gde Beogradu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prve 2 godine kada sam bila, bio je više nego povoljan, ali se kasnije i on "izbezobrazio", pa je postao skuplji, mada u svakom slučaju povoljniji od Grčke, a skuplji od Bugarske, a i od Srbije. Što se tiče cene hrane i nije nešto mnogo, a pića svakako jeste, ali doduše zavisi u kom baru. Najbolje je da ti ne odredjuju cenu proizvoljno, jer će te tako odrati. Tako sam i ja više puta platila ceh. 3 koktela - 3.000 dinara, ali doduše u pitanju je bio najskuplji bar. I Turci u nekim restoranima, barovima i klubovima imaju običaj da ti donesu i neki koktel ili sok više nego što tražiš, i to ti donesu onako sve sa kišobrančićem i prskalicama, i kažu ti da oni časte, ali kada ti ispostave račun imaš šta da vidiš, i taj koktel je tu. Naravno nisu ni oni svi isti, ako si čest gost u nekim barovima, dešava se da dobiješ i besplatno piće, ali zaista. Ili ako ti na ulici, ili nekoj radnji ponude njihovo nacionalno piće apple tea, nemoj odbiti, neće ti naplatiti, već time žele da ti kažu da si im dragi gost i žele da ti pruže gostoprimstvo. U protivnom će se :besan:

Sve u svemu ideš tamo da trošiš lovu, pa neka ti je sa srećom. Pametno potroši. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko nesto vise o Palm Club apartmanima koje nudi Argus?

Da li je neko bio tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomozite mi,u koji hotel vredi ici u Kusadasiju: Albora, Palm Club ili Grand Albatros?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ABEM! :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelji,

Bilo kakva pitanja da imate, a vezana za putovanja u Tursku na odmor, pitajte mene. Mogu vam pomoci u vezi bilo cega vezanog za ovu destinaciju biggrin.gif Hotel, grad, mesto, atrakcije, kilometraza, sve.... Samo pitajte... Moje jue zadovoljstvo pomoci Vam... Posebno ako su devojke u pitanju... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifrolleyes.gif

:smorilo::smorilo::smorilo: sta znas o hotelu SANTUR znam da ima dobru lokaciju ali kakva je hrana ,i ostale usluge hotela

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta bi ljudi... Dosadila Turska ili već sve rečeno? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ili je možda upoznat sa hotelom Salmakis 4* Bodrum, radi ga Matico ? Zapravo, zanima me sve što se tiče Bodruma , Ičmelera, Marmarisa.....gde su najbolje plaže, šoping, provod, mesta za izlete i slično .....Vidim radi ga i Argus... :cool:

Izmenjeno (slatkiš)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lep je amfiteatar u Marmarisu (novogradnja).

Vidi se ceo grad, zaliv i luka.

MFT

(srednji red, desna slika na kraju)

Jako lepe fotke!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka