2555 poruka u ovoj temi

Citat

Da li ta plaza Galikos Molos (sto pise da je na 150m od apartmana) moze da posluzi za kupanje ponekad kada se umorimo od voznje?

ми смо првих неколико дана обилазили друге плаже, а после смо све време били само на овој. мало смо се сморили од сталног паковања и распакивања у/из кола (са троје ситне деце), а с друге стране та плажа нам је била најближа и била нам је сасвим добра (мада и ми нисмо баш нешто захтевни). а успут је и тај поменути "зоо врт", што је деци било посебно занимљиво.

 

zoo1.jpg

zoo2.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jedno mozda glupo pitanje a mozda i nije :neznam:. Vidim da se pominju u nekim postovima patike za plazu kao neophodne. Mi nismo puno zahtevni sto se tice toga ali bi voleo da znam da li je to zaista tako  da  nabavimo te patike koje nikad nismo koristili . Koliko vidim  ima i pescanih plaza a i ovih sljunkovitih i kamenitih, ideja da obidjemo  sve plaze pa molim za neki savet , a bas i ne volimo te patike ali ako bas moramo.... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su to gluposti "patike za plažu". Nosiš patike da dođeš do  plaže a onda kada ulaziš u  vodu obuješ najobičnije plastične paupče "šlape", kupljene kod kineza za 200 RSD.

:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tako je. ja imam one najobicnije plasticne...ja njih ne skidam sa nogu posto volim da se penjem na stene po plazi...ima ih i u onim radnjama sve po sto...mislim, vise nije sto ali tako ih svi zovemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno je mislela na ove, proizvodila ih je Jugoplastika u bivšoj državi i svi su ih nosili, od dece do penzionera. Sećam se kako ih je pre nekoliko godina jedna žena sva očajna tražila između kamenja pod jakim talasima kada su joj spale sa noge, svo vreme plačući da to više nema nigde da se kupi.

bii-556f53.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovakve sam ja trazila jeftine i nigde nisam nasla,na karju kupim detetu Ipanema takve,2000din.!nije hteo da ih nosi,dzaba pare bacila..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Patike, papuce, sandale svejedno kako se zovu , ili da li su ovakve sa slike ili neke druge , moje pitanje je bilo da li su uopste potrebne za Sivotu , mi ih nesto ne volimo ali ako su bas potrebne sila boga ne moli :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama su bile potrebne za Sivotu. Klincu smo kupili na licu mesta, ima po supermarketima u Sivoti, koštale su 5-10€56fb814c35358_Patikezavodu.jpg.612c654fb

Ima plaža, na kojima moraš preći 2-3 metra oštrog šljunka, da bi stigao do peska.

 

Izmenjeno (WOB)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nezahvalno je odgovoriti isključivo sa da ili ne na postavljeno pitanje. Sve zavisi od toga na šta ste navikli, koje plaže volite. U okolini Sivote je nekoliko veštački nasutih plaža. To kamenje je sitnije ili krupnije, nije ga more uglačalo, ali delimično ima i tucanika, koji je baš nezgodan i na plaži i u moru. Mi, ni naše dete, nismo koristili patike za vodu. Ali, zato kad ulazite i izlazite treba vam vremena, a ponekad je bilo i izvlačenja četvoronoške :) Obično na tim plažama sa nezgodnim ulazom u vodu imate probijene putiće na svakih 15-ak metara, gde je čistiji prolaz. Za Bela Vraku su vam potrebne bar japanke, ako hoćete da pregazite do ostrvca. Zeri je veštački nasuta, ima tucanika, i nije neka plaža, voda ima blatnjavu boju, a ležaljke su nagurane tako tesno da je prosto neprijatno.Za Karvouno, Arillas, Karavostasi, Ammoudia, Mega i Micri Ammos, Agia Paraskevi, nisu potrebne patike. Od gore nabrojanih Arillas i Ammoudia su potpuno peščane plaže.

Izmenjeno (kivi66)
slovna greška
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima   na odgovorima, definitivno cemo poneti i patike, namera nam je da posetimo sto vise plaza... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle visemesecnog istrazivanja svega napisanog o Sivoti,  I mnogo pozitivnih I isto toliko negativnih kometara, odlucili samo se za ovu destinaciju i sa velikim nestrpljenjem iscekujemo 16.jun.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako imate nezna stopala kao ja, kojoj smeta i palza gde su pesak i sljunak pomeani, onda ij nosite :-) Meni smeta kada nagazim i na one ostre travke.

Ovog leta ih kupujem jer znam kakve palze me cekaju :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedan glas za patikice.
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja stvarno mislio da se zezate oko tih patika za ulazak u vodu. Koji će vam to ...

Peče sunce, usijani šljunak odozdo, a vaša stopala se kuvaju  u tamnoj vlažnoj zatvorenoj sintetičkoj obući. Super doživljaj.

:D

Izmenjeno (zaki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka