2555 poruka u ovoj temi

da li biste malo pojasnili koje je to ostrvo I koji svetionik...

skroz mi je nepoznato vase pitanje..ja cu u sivotu ici jos jednom sigurno pa bih volela da obidjem nesto sto nisam videla...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je ovo ostrvo. A u zutom krugu se nalazi svetionik.

01.jpg.f66d1a721ff4b6886f3eea656df60393.56910e6b4c30f_Sivota.jpg.616a0d8fed84e2a

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam za svetionik,jer nisam bila.ali sam bila na ovom sto je paralelno sa ovim koje ste vi obelezili ali sa one strane naspram plaze karvuno

.na ovim ostrvcima je ono gusto  malo prohodno rastinje. specificno je ali je suvise divlje. ja bas volim svugde da zavirim ali ovde mi nesto nije prijalo...ima I tragova divljih zivotinja.. malo sam to opisala na 52 strani...

do ostrva koje ste obelezili moze samo camcem. ova dva ostrva plus ovo malo desno od obelezenog mozete obici plivajuci..dovoljno vam je ova strana okrenuta ka plazama...plivacka uzivancija I lepota za oci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U planu je obilazak sva tri ostrva kajakom, zavirivanje u plave pecine, pristajanje u svakoj uvali koja ima makar malo plazice i naravno ronjenje. po, sada vec proslogodisnjoj, informaciji iznajmljivanje kajaka je 8 evra dan. Supruga i ja kao pogonska snaga, par narandzi i flasa vode i polako okolo. Naravno i fotoaparat u vodonepropusnom makovanju.

Hvala za sve informacije, vasa reportaza je od izuzetne pomoci i otklonila je mnoge nedoumice koje smo imali.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

extra...ako imate ovakve afinitete na pravom ste mestu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dodala bih i fancy Mikri Amos,  meni jako lepu plažu i definitivno najbolje uređenu. U avgustu je neophodno dan ranije rezervisati ležaljku. Idealna za parove i sve koji uživaju u kupanju u hladnoj vodi. Naravno, moguće je doći i sa svojim suncobranom, tada se smeštate sasvim levo na plaži.

DSC_1079.JPG

DSC_1060.JPG

DSC_1063.JPG

Od izobilja plaža, izuzetno je  lepa i Mega Drafi. Meni je ostavila utisak nekog tropskog ostrva.

DSC_0980.JPG

DSC_0983.JPG

Mega Drafi.JPG

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I na kraju čarolija:rolleyes:, izlet do Paksosa i Antipaksosa. More je prelepo, gradići,kao da je vreme stalo,ali nedovoljno vremena za potpuno uživanje.

DSC_1174.JPG

DSC_1162.JPG

DSC_1160.JPG

DSC_1154.JPG

DSC_1193.JPG

DSC_1227.JPG

DSC_1123.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uvala levo od bele vrake gledano sa obale...moze plivajuci...prelepa je...ovo je slikano sa kosta smeralde...

DSCN4917.JPG

DSCN4911.JPG

a ovo je pogled na desno sa istog mesta...

DSCN4912.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izlet na Paxos i Antipaxos smo propustili pre dve godine u Pargi zbog vetra. Po vetrovitom danu ne prilaze blizu plavih pecina, pa smo iz tog razloga odustali.

Dosao sam na ideju da sa suprugom iznajmim skuter i da odemo do Parge, pa odatle do Paxos-a i Antipaxos-a. Necemo izgubiti puno vremena na voznju brodom kao iz Sivote, po zavrsenom izletu picence i vecerica u Pargi i onda natrag u Sivotu.

To je upisano u plan pa cemo videti kako ce se stvari odvijati.

Inace, moram to i javno reci, izvestaji koje su sandraivlada tako nesebicno podelili sa svima na ovom forumu su mi veoma pomogli oko nedoumica koje sam imao i presudno uticali na odluku oko izbora destinacije. Procitao sam i njihov, isto tako lep i iscrpan, izvestaj iz Agios Nikitasa na Lefkadi i sve mi se cini da je vec izabrana destinacija za sledece leto.

Hvala vam od :srce:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

karvuno mala plazica sa predivnom bojom vode...uredjena I urbana...voda je bazenske boje..

DSCN4868.JPG

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mala pomoc.Zanima nas vila Olga na setalistu. I da li se isplati nositi kajak na duvanje. Nisam nasao da je neko pisao o ovoj vili. Zanimaju nas aparmani u dvoristu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@srleana

Ovima se ocigledno isplatilo nosenje kajaka, cesto smo gledali njihove pripreme za porinuce njihovog plovila. Pravi mali ritual, opusteno i sa zadovoljstvom.

20150708_103825.jpg

i jos jedna...:D

20150708_103241.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@srleana

 

 

Mi smo svakodnevno prolazili pored vile Olga, jer smo bili smesteni nedaleko od nje, u Grivas apartmanima.Vila se nalazi u centru marine, ima  bocni i direktni pogled na istu, kao i na setaliste.Vila deluje starije ali pristojno. Postoje i app u prizemlju koji gledaju  na dvorisni deo koji se nalazi iza.Vrlo blizu je i gradska, Galikos molos plaza.Slike su sa Zeri plaze, koja sledeca posle gradske.Detalje o app vam neko drugi mora reci.Sivota je po meni bio nas dobar izbor.

Ove godine Kefa, a Grivas app bookiran za pocetak jula, ako se kojim slucajem predomislimo, mada ne praktikujemo ponavljanja.

Sivota nam je prijala u svakom pogledu... pozz

Izmenjeno (zoran b.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam vilu olga vidjala samo spolja...na samom je setalistu..po meni njena jedina prednost moze biti samo ako dobijete sobu sa pogledom na more...onda bi vam bilo super da uvece kao iz kafica sa svoje terase posmatrate setaliste. ja licno volim taj osecaj. na dvoriste ne racunajte...to sam bas zapazila...vilaolga ima sasvim malo dvoriste...taman da se udje...po meni je to vise prolaz...

sivota je mala...u njoj nista nije daleko...

a kajak se svakako preporucuje...na beloj vraci i okolo kajakom cete svasta lepo obici...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka