2555 poruka u ovoj temi

Vesna015, mi smo bili u Grivas vili. Jako je blizu luke, kako izadjes iz vile i skrenes desno, ulicica te vodi na setaliste i luku. Spolja je sva u cvecu i unutra ima svasta i sve lepo izgleda. Imaju svoj parking koji je dijagonalno, preko puta vile gde smo i mi stalno parkirali, znaci jako je blizu, ili mozes ispred vile ako nadjes mesta u toj ulicici. Kuca je kao podeljena, ima dve kapije i vlasnici zive u desnom delu kuce. Ovamo u levom delu imaju apartman dole u prizemlju, ide se iza stepenista koji ne znam koliki je i nema terasu nego ispred vrata postavljen sto i stolice za sedenje, al si kao u basti i jos jedan u prizemlju koji ima kao terasu, gleda ispred vile i terasa nije ogradjena i mozes od kapije da prodjes do nje, i dva gore na spratu, jedan nema terasu kao terasu vec taj deo sa stolom i stolicama je ogradjen paravanom i ovaj drugi app nas koji ima normalnu terasu i gleda ispred vile. Ima i app do nas na spratu sa normalnom terasom, gleda se sa nasom, samo mislim da su oni sa vlasnikove strane ulazili. Nas je bio 1/3 studio, prostran, sve ima osim kutlace :) , zenica je redovno cistila a peskire menjala svaki treci dan, ima mrezicu za komarce, gazde nit smo culi nit smo videli, mi smo bili bas zadovoljni...pitaj slobodno ako te jos nesto zanima ili nisam lepo objasnila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zvbg, hvala na detaljnom opisu.

Malo mi je nejasan taj deo sa paravanom, ali sad bar znam šta treba da tražim od vlasnika. Ne volimo prizemlje, pa ću tražiti apartman na spratu sa pravom terasom. Ukoliko ne može da mi garantuje moram potražiti nešto drugo.

U svakom slučaju hvala puno.

Izmenjeno (vesna015)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da taj nas je ispao najbolji, zbog svoje terase i sprata. Paravan...mi smo prolazili i videli njih za stolom recimo kad sede ispred, i samo paravanom je ogradjen taj njihov deo, paravanom onim za baste, da se zna da je njihovo. Znaci ova dva app na spratu i sto gledaju ispred vile imaju normalne terase.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslala sam im mail, sad čekam odgovor.

Ove tvoje informacije su zlata vredne, ne bi mi palo na pamet da postoje terase ograđene paravanom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već nekoliko dana kontaktiram vlasnike vila u Sivoti i ujedno gledam i naše aranžmane. Dobio sam nekoliko odgovora, a iznenadilo me da su mi neki odgovorili sa jačim cenama nego što su na Booking.com. Konkretno, Anneta studios traži 70 eur/noć, a na Bookingu sam dobio ponudu 59 eur. To nije mala razlika, treba pažljivo gledati ponude i upoređivati ih na internetu. Za neke vile sam našao povoljnije ponude kod italijanskih turoperatera. Kada sve sumiram, ponude naših agencija su ok u finansijskom smislu ali su to ujedno i lošiji smeštaji od onih koje možete da nađete na netu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslala sam im mail, sad čekam odgovor.

Ove tvoje informacije su zlata vredne, ne bi mi palo na pamet da postoje terase ograđene paravanom.

Da li bi ste bili ljubazni da mi kazete gde ste nasli njihov kontakt mail..gledam i uglavnom vidim da vilu Grivas rade agencije i booking?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog da je isao preko booking.com?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošlog leta smo preko booking-a rezervisali 2 prenoćišta Metsovo i Kousuopia. Sve ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da booking funkcionise bes zgreske, ne znam na sta ste mislili?

Evo pomoci za Grivas

http://www.gosivota.gr/english/index.php

https://www.facebook.com/pages/Grivas-apartmens-in-Syvota-Thesprotia/273975211282?fref=ts

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi ste bili ljubazni da mi kazete gde ste nasli njihov kontakt mail..gledam i uglavnom vidim da vilu Grivas rade agencije i booking?

Hvala

info@gosivota.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da booking funkcionise bes zgreske, ne znam na sta ste mislili?

Evo pomoci za Grivas

http://www.gosivota....glish/index.php

https://www.facebook...5211282?fref=ts

Pa to, da li je bezbedno ici preko booking-a.Mozda je glupo pitati tako nesto ali eto cisto da pitam da li je neko imao neke probleme rezervisuci preko booking-a.Nismo nikad tako isli pa sam htela da pitam.

Za ta dva linka vam hvala,mislila sam da li imaju svoj sajt i direktan mail,ali ako nemaju valjda ce biti dovoljno i to.

info@gosivota.gr

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veverice76, booking funkcionise, jedino treba biti pazljiv to je moj savet, znaci dobro citajte sta pise nije kod svih isto sto se tice placanja i roka otkazivanja, negde ga ni nema!..elem, nama se desio jedan peh slucajno muz rezervisao da bi naknadno video da je bookirao obicnu sobu bez kuhinje, pa sam ja cupala stvar, zvala coll servis i nekako to resila sa operaterom bez ikakve naknade i penala. Drugi put uplata nije bila prihvacena pa sam opet zvala al na kraju skontasmo da je banka po nekom automatizmu odbijala tu transakciju novca, i to smo resili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama:)

Izmenjeno (Tripco)
citiranje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U više navrata sam išao preko booking-a i sve je savršeno funcionisalo (Grčka,Mađarska;Austrija). Ove godine sam opet rezervisao Grčku, nadam se da neće biti problema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi ste bili ljubazni da mi kazete gde ste nasli njihov kontakt mail..gledam i uglavnom vidim da vilu Grivas rade agencije i booking?

Hvala

Rezervisala sam preko Bookinng.com-a. Uobičajeno je da su im cene u decembru, januaru, pa i februaru pristupačnije nego direktnim upitom. Kasnije cene vrtoglavo rastu.

Takođe preko njih sam poslala zahtev da dobijemo sobu na spratu sa sopstvenim balkonom i danas sam dobila mail u kom mi ljubazno odgovaraju da ćemo dobiti apartman kakav smo tražili.

Inače gledala sam i naše agencije i u periodu kad mi idemo (poslednja dekada jula) cena je oko 600 eura, a mi smo preko Bookinga rezervisali za nešto preko 400 eura.

I ne brinite, potpuno je sigurno rezervisati preko njih, mi smo više puta išli tako i uvek dobili tačno ono što smo videli na sajtu ili eventualno tražili u posebnim zahtevima.

Izmenjeno (vesna015)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka