Tripco

Kefalonija: plaže, kako do njih

756 poruka u ovoj temi

Prelepo:klap: Svaka cast na akciji:klap:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo ovde još samo dva dana. Da li ima šanse da nađemo lika koji iznajmljuje čamce na licu mesta ili da ga zovemo danas  za sutra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 14 sati, Звезда је живот je rekao/la:

Издржаће 125 cc али мислим да ћете се ви у вожњи напатити. Има овде искуснијих чланова у вези са Кефалонијом али возио сам свуда и свашта али она обилазница око Асоса ми је убила жељу за вожњом. 3 године поправљају део пута и ти идеш 20 км около који траје бар пола сата.

Откуцао сам поруку и стиснуо слање и пукао интернет. 

Не можемо ми на Фтери бар ових дана. :-(

To je ona deonica ka fiskardu? Ne planiramo tamo da idemo, koliko sam cuo put od Argostolija do Mirtos plaze je odlican? Treba mi informacija kakav je do Vouti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do Zole je put solidan (nema puno uspona) ali ima suženja na mestima gde je deo puta odronjen (klizišta), koja su dobro obeležena. Od Zole do plaže svaki dan sve gori. Debeli sloj prašine ( sa dva prsta naslaga) na neasfaltiranim deonicama. Upravo došao sa plaže pešice,.. mi nećemo ići autom, dok ne padne neka kišica, ali se može nekako (teško) izvući nazad nabreg,.. malo uz zalet - inerciju. Opasno je ako vozilo stane (efekat reakcije iznenađenja u oštrim zavojima, kad vam se odjednom pojavi vozilo u susret).

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Hvala, onda ispada da tu i nije tako strasno skuterom ici, cak lakse nego autom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Put od Argostolija do Mirtosa ti je najbolji. Sve ostalo ce biti manje ili vise uspona, ostecenog i neasfaltiranog puta i slicno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bravo, forumasi...tako se to radi...extra...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka čast na izveštaju:yesss: mislim da ovo stvarno nije u redu dok se vi banjate mi pojedini se kupamo u znoju:azdaja:

Lunjo nadam se da niste ,,samo,,fotkali Kamari ,već da ste se i brčkali na njoj!

Mi smo morali da plivamo od Fterija do plave lagune(sreća pa smo u kondiciji:hahaha:)

Izmenjeno (Icethunder)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eto, zasto ja mislim da je zola odlican izbor..i sledeci put idem u zolu//i assosu cu posvetiti vecu paznju, jer to zasluzuje...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi svaka vam cast ,

ovo sto ste vi uradili je fenomenalno ja ovo svima danas pokazujem.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Свака част свима који су поставили слике Фтерија и околине. Ово је заиста нешто најлепше од Грчке

Izmenjeno (bataacanski)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905146
    Ukupno poruka