ananikolic

Kušadasi vs. Marmaris

136 poruka u ovoj temi

Ta Novosadjanka je gazdarica koja je udata ili treba da se uda za nekog Arapina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je istina da je voda u Kusadasiju dosta hladna?

Cujem price ljudi da se svi uglavnom kupaju po bazenima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije tako strasno hladna,sta vise i prija kad je napolju +45.

Ujutru je hladno ali na prvi BUC :) zaboravljas na hladnocu i uzivas u kristalno cistom moru.Ne znam kako je ujutru na drugim plazama jer sam u jutarnjim satima uvek bila na green-u i svima je preporucujem.Long beach je takodje dobra plaza i voda je super u popodnevnim satima.

Jedino sam se posteno smrzla kad smo isli na krstarenje.I sad se sledim kad pomislim kakav je bio osecaj kad sam uskocila u more(nemam pojma koja je dubina bila posto je na otvorenom) samo znam da je bilo BRRRRRRRRRRRR.Ipak dozivljaj je prelep.Jedva cekam jun da se opet bucnem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je istina da je voda u Kusadasiju dosta hladna?

Cujem price ljudi da se svi uglavnom kupaju po bazenima!

Hmmm...pa i ne bas... :ljutko:   Jeste ujutru nesto hladnija, ali to je uostalom i normalno... Cak su bili dani kada mi voda i nije prijala jer je bila previse topla :D  pa sam se osecala kao da se kupam u bari. E sad...sve to zavisi i od perioda kada si tamo. Naravno da ce voda pocetkom juna biti nesto hladnija u odnosu na kraj jula i ceo avgust :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da...zar ti ne bi bilo, u najmanju ruku, krivo da se brckas u nekom plitkom, 2 sa 2 bazencicu, a dosao/dosla si da uzivas u suncu, moru, plazi... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne brinem se ja o temperaturi vode... Prošle godine sam mislio da ću se smrznuti na Krf-u,a na kraju prokuvao! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da...zar ti ne bi bilo, u najmanju ruku, krivo da se brckas u nekom plitkom, 2 sa 2 bazencicu, a dosao/dosla si da uzivas u suncu, moru, plazi... :bez-zuba:

Jeste to smešno,ali veruj mi da mogi to rade! Ni meni nije jasno... Prošle godine sam imao bazen kod apartmana i uživancija je bila ujutro pored njega popiti kafu i rashladiti se,i uveče posle plaže još malo relaxacije u njemu.... Ali preko dana,samo plaža! :)

Kupaću se u gadskom bazenu za manje para tako! :)

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekaj jer se ta voda ugreje do sredine jula?

Nije mi jasno kako je tako hladna voda u junu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

BRRRRRRRRRR voda ume da bude jako hladna, a pogotovo početkom sezone, mislim na jun. Još ako ste nenaspavani, čini vam se da je još hladnija. Vikendom je jako topla, kao neka bara (mislim na plićak) zbog gužve, mada ujutru ume da bude hladnjikava. Ali to nije nikakav problem, ako se uzme u obzir da ste tu da uživate, da se naoružate dobrim raspoloženjem i da se tome prepustite.

Temperature mogu biti veoma visoke i do 45c, ali nemate takav osećaj jer je veća vlažnost vazduha. U svakom slučaju na toj temperaturi voda nikako ne može biti hladna, izuzev u velikim dubinama. Vodite računa na VETRIĆ koji vam savršeno odgovara dok ste na plaži, a kada se vratite u hotel odgovara vam KISELO MLEKO. Suncobran je preko potreban, bar od 13 do 16, ali pravi, a ne tamo neki nazovi suncobran.

P.S. I gde god odlučite da se kupate (bazen ili more), moj savet je da izbegavate GRADSKU plažu, koja je u samom centru, poslednjih godina je sredjena, ali meni izgleda i dalje krš, a razlog je taj jer je voda tu jako zagadjena i ako tako ne izgleda, zbog blizine TITANIK brodova koji pristižu i zagadjuju more. Neki turisti su dobijali osip, koji su se tu kupali. A to opet zavisi od toga koliko je koža osetljiva. Pa ako baš ne morate da se tu kupajte, a vi nemojte.

BRIŽNA RIBA!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste to smešno,ali veruj mi da mogi to rade! Ni meni nije jasno... Prošle godine sam imao bazen kod apartmana i uživancija je bila ujutro pored njega popiti kafu i rashladiti se,i uveče posle plaže još malo relaxacije u njemu.... Ali preko dana,samo plaža! :)

Kupaću se u gadskom bazenu za manje para tako! :)

Ma da, savrseno je nakon plaze, pred tusiranje i veceru brcnuti se malo i popiti pice na bazenu, ali da se letovanje svede na kupanje SAMO u bazenu... :ljutko:  

Ja inace ne volim bazene...kad pomislim na SVAKAKVE sorte ljudi, sta sve rade u njemu, na relativno malu kolicinu vode... :smorilo:  Uhhh... Zivelo more :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine se desavalo da se pojavi neka trava u plićaku na Ladies Beach, ali nije problem kada je preskočite. I jedan savet, ako idete na Ladies onda pre nego sto izaberete mesto gde cete uzeti ležaljku i spustiti peškir pogledajte dobro sa šetališta gde je more svetle boje, a ne gde je crno, jer svaki dan je trava na drugom mestu.

:zaljubiska:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je istina da je voda u Kusadasiju dosta hladna?

Cujem price ljudi da se svi uglavnom kupaju po bazenima!

mi smo bili prosle godine u septembru i more je bilo pretoplo :P jedino nam je smetalo sto je bilo dosta trave, narocito na Ladies beachu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili prosle godine u septembru i more je bilo pretoplo :P jedino nam je smetalo sto je bilo dosta trave, narocito na Ladies beachu.

Nije mi jasno,svi hvale Ladies Beach,a trave izgleda uvek ima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ladies beach je na dobroj lokaciji, velika je,a u okolini, tj. na samoj plazi ima svega i svacega - dosta hotela, restorana, barova, agencija, butika... Bukvalno je kao centar nekog manjeg gradica. To nije slucaj sa ostalim plazama (npr. Long i Kustur) gde osim plaze nemate nista drugo.

Po meni ladies beach je najbolja lokacija za izbor hotela. Sve vam je tu, cak su i Green beach, Paradise, Sunrise, Sunset i ostale plaze na svega 5-10 minuta hoda.

:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tessekur ederim - hvala (na turskom) Roli, nadam se da će se i ostalim forumašima/cama dopasti.

Nadam se da ćeš i ti to obići i napraviti isto tako dobre fotke, a možda i bolje. Imala bih da postavim još fotki, da nisam prve godine imala peh sa nekim krdžavim aparatom, pa kada sam stigla kući shvatila da mi nijedna fotka nije uspela. KAKAV BEDAK!

Ali dao Bog posle premijere napravih reprizu, pa zatim još jednu, pa još jednu, pa produžih dalje u Marmaris i isprsih se za bolji aparat i tako one nastadoše. :smorilo: :P :D

P.S. Pozdrav svima koji su postavili svoje foto ture. Svaka je beautiful na svoj način. :stidljivko:

RIBLJA FOTO-TURA!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka