Molder

STAVROS

6820 poruka u ovoj temi

Pozdrav, da li neko ima iskustvo sa vilom Marjan? Uplatili smo letovanje, posto prvi put idemo zanimaju nas plaze kakve su da li je voda kao dunavska sto pisu ovde... malo sam postala skepticna... ? Sto vise citam sve vise negativnih komentara... za avgust smo rezervisali i platili... Hvala vam unapred☺️

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je morska, kakva dunavska, ali nije kao u drugim delovima Grcke...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda nema tirkiznu boju kao na nekim ostrvima.... 

Zavisi i gde ste do sada bili.... 

Ako Vam je jedino boja mora presudna možda niste dobro odabrali 

Ali ako postoje i neki drugi parametri onda nema razloga za brigu. Mi smo bili 2017 i2018 i bilo nam je super

Porodica sa dva deteta je u pitamju

Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Voda nema tirkiznu boju kao na nekim ostrvima.... 

Zavisi i gde ste do sada bili.... 

Ako Vam je jedino boja mora presudna možda niste dobro odabrali 

Ali ako postoje i neki drugi parametri onda nema razloga za brigu. Mi smo bili 2017 i2018 i bilo nam je super

Porodica sa dva deteta je u pitamju

Pozz

Ma nije nam boja mora presudna☺️ nego da li je cista mislim na mulj i to.. A inace smo bili u Polihronu... Pa idemo cisto na odmor da ohladimo glave od Srbije i Vojvodine bar na tih par dana. ☺️Mi nemamo decu za sad i mlad smo bracni par ☺️Cula sam i da je voda plitka pa jedan od razloga.. Muz pliva ko delfin, a ja sam za razliku od njega neplivac... pa se nadam da cu ovaj put biti uspesnija da naucim ☺️Hvala vam na odgovoru. ☺️

Izmenjeno (Orhideja999)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Voda je morska, kakva dunavska, ali nije kao u drugim delovima Grcke...

Mislila sam na zaprljanost dunava ☺️ pa sam rekla dunavska...Hvala na odgovoru☺️

Izmenjeno (Orhideja999)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislila sam na zaprljanost dunava ☺️ pa sam rekla dunavska...Hvala na odgovoru☺️

Opusti se uzivacete.. Voda nema tirkiznu boju ali je cista i nije muljava.. daleko je to od dunavske cak i neuporedivo..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi da se ne lažemo voda u Nea Vrasni (gde sada letujem), Stavrosu i Asprovalti je uvek malo mutna ( ne i prljava) i uglavnom je manje više vetrovito, ali su pomenuta mesta idealna za porodični odmor. Sve sam to znao i pre dolaska i nisam baš oduševljen a ovde sam već peti dan, i zato svako popodne idem na plaže oko Olimpijade, gde je more zaista krisatalno čisto.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje malo mutno od peska, ko što reče tamo nije prljavo, nego "malo" bolno od ježeva. Bez šale čuvajte se bodljikavih napasti na plažama Olimpijade nekad ih ima baš dosta.  

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ljudi da se ne lažemo voda u Nea Vrasni (gde sada letujem), Stavrosu i Asprovalti je uvek malo mutna ( ne i prljava) i uglavnom je manje više vetrovito, ali su pomenuta mesta idealna za porodični odmor. Sve sam to znao i pre dolaska i nisam baš oduševljen a ovde sam već peti dan, i zato svako popodne idem na plaže oko Olimpijade, gde je more zaista krisatalno čisto.

Isto pričam godinama ........

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, 

momak i ja razmisljamo da li da idemo na Stavros ili Krf, krajem jula/ pocetkom avgusta...

 

Elem, na Stavrosu su nam ponudjene dve opcije (agencija Oktopod)- vila Antonia ili vila Hariklia. 
Na forumu nema nikakvih novijih ni korisnijih informacija ni o jednoj ni o drugoj... da li mi neko moze reci vise o smestaju?

 

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mozes porediti Krf i Stavros ? Ako ste mladi naravno Krf. Stavros je za porodice ili starije ljude nikako za mlade. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima, 

momak i ja razmisljamo da li da idemo na Stavros ili Krf, krajem jula/ pocetkom avgusta...

 

Elem, na Stavrosu su nam ponudjene dve opcije (agencija Oktopod)- vila Antonia ili vila Hariklia. 
Na forumu nema nikakvih novijih ni korisnijih informacija ni o jednoj ni o drugoj... da li mi neko moze reci vise o smestaju?

 

Hvala puno!

Krf i Stavros nisu za poredjenje

Ne mislim po lepoti nego za način letovanja. Bili smo i na Krfu i u Stavrosu i kao što reče jeca3333 za dvoje mladih prednost dajem Krfu

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima koji procitaju ovu poruku! :D

Ove godine smo se odlucili da letujemo u Stavrosu, vila Voula's Rent Rooms, koja se nalazi na samoj plazi levo od mola tj ka novom delu Stavrosa.

Iscitala sam detaljno temu i nigde nisam nasla bilo sta o ovoj vili. Mozda zato sto je nema u nasim agencijama (mi smo je bikirali direktno preko vlasnika), pa Vas molim ako neko zna ista da mi napise. Zanima me kakve su gazde i kakva je plaza ispred same vile.

https://www.google.com/maps/place/Voula's+Rent+Rooms/@40.666884,23.6929691,17z/data=!4m11!1m2!2m1!1sStavros+,+vila+voulas!3m7!1s0x14a8e1df796e733d:0xfb2fa99b3c97d9b!5m2!4m1!1i2!8m2!3d40.66688!4d23.6951578

Lokacija vile na googl maps

Puno hvala i pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna kakva je vila Ivelinas. Lepo izgleda na slikama. I kakva je plaža u blizini

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža je odlicna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka