beki

FOURKA

407 poruka u ovoj temi

Zamolila bih one koji su skorije letovali u ovom mestu,da napisu nesto malo vise o samom mestu.Koliko se izgradilo poslednjih godina,da li se ima gde uvece prosetati i sta videti tipa radnjica sa raznim suvenirima i dr. dzizabizama.Takodje da li su nekom poznate vile Themelis i Aristidis.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja bih zamolila ako je neko bio da detaljnije opise ovo mesto,da li plaza ima prirodnu hladovinu i slicno....ako zna i neku preporuku za smestaj blizu plaze bilo bi idealno.......posteno placam sto marki svaku tacnu informaciju :dosada:

A da.....da li je masto za sitnu decu,pesak....plicak...... :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plaza nije za bas malu decu ...

nema prirodne hladovine ...

ima lep kafic sa terenom za odbojku i lepom bastom ...

lepo mesto za mlade (narocito vikendom) ...

ima dosta nadnicara (albanaca) ...

ovo su informacije od pre 2 godine kad sam poslednji put bio tamo (nije se nista menjalo 10 godina) tako da su moguce neke promene, ali sumnjam ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh,i dalje sam u nedoumici....Molim Vas napisite kakva je situacija za vece,ima li se gde prosetati i sta razgledati,posto imam utisak da je mesto bas maleno.Mada po ovome sto ste napisali kapiram da ako je za mlade dobro,onda nije dosadno.(Valjda mi koji smo presli tridesetu nismo stari -))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mesto nije za izlaske ... prakticno je sve zasnovano na plazi ...

iskren da budem nikad nismo uvece dosli ali smo prolazili par puta i izgedalo je sablasno :D ...

inace sa tog dela kasandre skoro svi idu u kaliteu u grad/izlazak (to nam je prijatelj grk rekao) ...

ja iskreno nikad ne bi iznajmio smestaj u furki vec bi pre to bio siviri ili nesto jos dalje ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cini mi se da nase agencije nude mnogo bolji smestaj u Furci nego u Siviriju,mislim pre svega na apartmanski smestaj,ne na hotele.Mi nismo bas za izlaske po diskotekama,posto imamo klinca od 5 god,vec za neke lagane setnje uvece.U svakom slucaju hvala,nadam se da ce se jos neko javiti sa informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

onda vam je mnogo bolja varijanta siviri ili neko jos lepse mesto (zbog klinca) ...

u siviriju ima mnogo lepog smestaja i to na samoj plazi (apartmani) pogledajte malo na siviri temi ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u apartmanima Idea Holiday?

Povoljna cena u junu, tačnije studio za prvih 10 dana juna, za 5 osoba za 200 evra.

Deluje ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bilo je komentara na forumu da je smestaj dobar,negativno sto se spominje je put za plazu preko magistrale.da li neko zna kako izgledaju njihovi 5 krevetni studiji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da su 5 krevetni iz dva nivoa,imaju stepenice unutar samog studia i dva kreveta na spratu i tri u prizemlju, i ako se dobro sećam dosta je skučen prostor ali je dvorište sa bazenom skroz ok. Put do plaže jeste preko magistrale i do plaže se stiže za 2 minuta .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ljubo na odgovoru.jos jednopitanje,ako znas,da li imaju wifi signal.hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju wi-fi signal ,lepo dvorište sa letnjikovcem i roštiljem,bazenčić sa ležaljkama,parking. Villa je baš slatka!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vam nije tesko opisite malo samo mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mesto kao mesto nije nista posebno ... samo mesto je kao da ste u nekom selu koje nije na moru ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mesto nema klasično šetalište,više je kao neko vikend naselje sa dobrim girosem.Nama je Fourka bila malo dosadna pa smo proveli svega par dana u njoj,više nam se svideo Nea Skioni,mada tako dobar smeštaj kao što je Idea nismo pronašli u Skioniu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka