Uncle Sam

Ipsos ili Dasia?

91 poruka u ovoj temi

Au, majku mu! Ne znam šta će pre da nas pojede-živ pesak ili komarci! :lol:

Biraj, Salsita! ;)

hhahahah :) pa ne znam sta da ti kazem ako su komarci kao na Tasosu ubicu se (kao rode u neogranicenoj kolicini:)) ne znam zasto a veruje da ih jos vise :)

ma necu vise uopste da razmisljam negde cu se vec osoliti :)

ovaj net stvarno ne dozvoljava da se odlucis sta da uplatis :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hhahahah :) pa ne znam sta da ti kazem ako su komarci kao na Tasosu ubicu se (kao rode u neogranicenoj kolicini:)) ne znam zasto a veruje da ih jos vise :)

ma necu vise uopste da razmisljam negde cu se vec osoliti :)

ovaj net stvarno ne dozvoljava da se odlucis sta da uplatis :)

Ma, najbitnije je da znamo gde ćemo.

Posle uplate aranžmana, razvijamo strategiju protivu komaraca, osa, and ostalih.

'Otjete vodu i zelenilo, a da nema komartsi? Netje da može. :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uopste vise necu da razmisljam gde ,sta i kako ....odoh do petka da uplatim Dassiu pa st ami bog da:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Salsita ja sam 15 puta promenio misljenje , te Krf , te Bugarska , Ohrid , Ios ....Evo pre 15 minuta sam rezervisao Ipsos i tacka !

Evo ti sajt jedan dobras www.greeka.com tu ima slike svih mesta plaze pa cak i da vidis u 3d pogledu tj 360c plaze :)

Mi smo i vili Ipsos pa se vidimo , pozdrav i nemoj da se sekirajs jel su misljenja razlicita , neko voli provod neko plazu a jedno i drugo tesko da ima u jednom mestu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatili Dasiju prošle nedelje. Jedva nagovorih mužića, on je bio za Sarti na Halkidikiju. Sad kad mu kažem da se premišljam...:huh:

Salsita, požuri. Ne znam preko koje agencije nameravate i u kom periodu, ali mesta je sve manje iz sata u sat. :unsure:

A u vezi sa temom-Dassia!

Pojma nemam zašto. Lepša plaža. Valjda. B)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bice valjda mesta jer planiram da idem tek oko polovine avgusta.....uff nadam se da ce biti mesta jer u par agencija je za Krf popunjeno sve do polovine septembra :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, sad ste me naplasili, pa cu da pozurim i ja. Da vas pitam, kad ste vec tu, a sta imate protiv Agios Georgiosa, juznog Krfa i zapadne obale?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponude nasih agencija

Profil turista - Dassia vecinom nasi, makedonci, albanci. Sever - englezi, jug - takodje. Zapadna obala - malo je ruralna ali ok, bekstvo od civilizacije.

Ambijent - najgore mesto je Dassia ponovo, Ipsos - za pijancenje i nista drugo, Guvia - lepo mestasce ali uzasna plaza. Benitses - smor.

Da ponovim ono sto je receno milion puta, za Krf je neophodan uzeti automobil i udariti po exploreru !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao, sad ste me naplasili, pa cu da pozurim i ja. Da vas pitam, kad ste vec tu, a sta imate protiv Agios Georgiosa, juznog Krfa i zapadne obale?

Ja moram da kazem, posto mi se cini da mnogo ljudi komentarise Agios Georgios i to onih koji nisu u njemu letovali, nego "culi" ili prosli i sl. Mesto je sasvim OK. za totalno opusten odmor. Plaza je super, takvu na Krfu nigde vise necete naci. Taj deo (juzni) se radi tek od skoro, pa je mnogo vise ljudi islo u severnija mesta, koja su im poznata. Ove godine smo i Krf razmatrali ponovo, i kada smo razmisljali o mestu, na kraju se svelo ipak na to da je najbolji Agios za preko dana, jer ima najlepsu plazu. To je malo mesto, ali ni Dasija, Ipsos i sl. nisu bogzna sta kao mesta, a ni mnogo veca. Prednost tih mesta je sto su blize gradu Krfu, koji definitivno jeste najlepsi na Krfu i treba ga OBAVEZNO obici, iz njih busevi idu do grada na 20 min. a iz Agiosa 2-3 puta dnevno. Ali, ako idete bez kola, tj. ne iznajmljujete nesto, onda vam je svakako isto. Mestasca su slicna stim sto neka imaju bolju, a neka losiju plazu.A sto se tice provoda, svi nesto Ipsos, koji je jos pre neku godinu postao aut, sada svi(iliti bolje receno Englezi, jer taj "provod" vezan za pijanke se vezuje uz njih) idu u Kavos, koji je opet par km od Agiosa. Tako da ako jos imate kola, to je savrseno mesto za odmor preko dana, i to za sve ciljne grupe, jer je plaza duga nekoliko km, pa ima i deo sa vodenim sportovoma i mirniji deo, i deo sa lezaljkama i deo bez njih itd. A za uvece ima toliko zabave koliko i u svim ovim manjim mestima, znaci nekoliko kafica, restorana, 1-2 diskoteke, poslasticarnice... A za vece zabave ionako se ide u grad Krf ili one totalno lude u Kavos, tako da vam se svede na isto. Bitno je gde je bolja plaza, ako necete bas svaki dan da provodite u kolima. Eto, da malo pojasnim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Suki, to sam hteo da cujem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam dvd sa Agios Georgiosa,plaza je fenomenalna,neki kazu najlepsa na ostrvu. A sva mesta za koje postoje ponude (ipsos,benitses,dassia,agios g.) su stvarno jako mala,varijanta zaseoka,pa zato ljudi i rentiraju kola.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Dasiji smo bili 2006.krajem juna.Bilo je fantasticno,buduci da mene najvise interesuje kvalitet plaze,toplota i cistoca vode.Kroz Ipsos smo prosli kada smo isli na sever,prema Kassiopiju,i mesto je ok,ali je plaza daleko bolja u Dasiji.Dva hotela,Dassia Chandris i Corfu Chandris,imaju sjajno uredjenu plazu,sa delom gde je negovani travnjak i delom sa sljunkom,i niko vas nece sprecavati da odete na ovu veliku hotelsku plazu,zajednicku za oba hotela.Mozete iznajmiti lezaljke i suncobrane,ali nije neophodno s obzirom da ima maslina i palmi na samoj plazi a i onih suncobrana od trske.Odlicna je baza za obilaske ostrva,posebno mi se dopada dobra autobuska veza sa Kerkirom,glavnim gradom Krfa.Voda je bila daleko toplija u Dasiji nego u Kasiopiju ili na severu(Roda,Aharavi,Sidari).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krf nema neke plaze, vise je istorijskih atrakcija.

Ali ako zelis da se iskupas preporucujem Dassiu, plaza je pristojna!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Agiosu ima dobra plaza. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nakon citanja svih mogucih odgovora na temu Grcke resila sam da idem na Krf ove godine. Dvoumim se izmedju Ipsosa i Dasije. Jedni kazu da je Dasija strasno dosadna uvece, a drugi kazu da je Ipsos pun pijanih Engleza koji ne samo sto size nocu vec i danju na plazi. Ja ne zelim preterano mirno mesto ali eto neku atmosferu kao na Rodosu ili u gorem slucaju kao u Budvi pocetkom sezone. Opet sam zakomplikovala......kazite kakva su vasa iskustva........

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka