15561 poruka u ovoj temi

onda moramo utvrditi koje ulje koristi Rolls-Royce za svoje motore prilikom preleta preko Grcke....5W-30 ili 10W-40 ....Shell ili BP....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako idem autom i posto je tdi sa pozamasnim brojem godina ali NOV NOV :hahaha:koristim isto ono koje sam sipao i koje mi jos traje po Srbiji a to je 10-40.. servis odradim pred put jedino ako mi se bas priblizio interval inace ne radim servis ako mu vreme nije samo zbog putovanja... imam uplaceno AMSS pomoc na putu i obnavljam svake godine nevezano dal idem na more i to je to..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se svima. Malopre sam prolazio pored Eko pumpe kod mene. Naš Eko ne nabavlja gorivo iz Grčke. Pitao sam za dizel i benzin i rekli su mi da je jedno od MOL-a, a drugo sam zaboravio od koga je, kao što sam i zaboravio koje je od MOL-a. Jeste Hellenic group vlasnik obe firme, ali nije isto gorivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gorivo u nasoj zemlji moze biti iz Nis-a ili Madjarska ili Slovacka (Mol).

I tu je kraj. Skoro sve pumpe koriste isto gorivo (Nis).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kazu da je total za francuska vozila meni je u proslom nemackom trosio malo ulja,evo vec neko vreme sipam samo shell i to uzimam na njihovoj pumpi u j.gagarina(valjda je original).

Jeste original. Shell pumpe kod nas drži ista firma koja u Grčkoj drži Shell pumpe.Koliko god to čudno nekome zvučalo ( grčka firma drži Šell pumpe). Baržama dovoze gorivo Dunavom do Smedereva, tamo ga skladište, a cisternama razvoze po pumpama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jeste original. Shell pumpe kod nas drži ista firma koja u Grčkoj drži Shell pumpe.Koliko god to čudno nekome zvučalo ( grčka firma drži Šell pumpe). Baržama dovoze gorivo Dunavom do Smedereva, tamo ga skladište, a cisternama razvoze po pumpama.

Mislio sam na shell ulje,za gorivo nisam siguran jer shell radi fransizu ako ti imas tu inf.onda odlicno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me osiguranje za vozilo AMSS ili ATLAS ili neko drugo za preporuku

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima vec tema o osiguranju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

zanima me osiguranje za vozilo AMSS ili ATLAS ili neko drugo za preporuku

 

 

 

 

 

 

Verovatno mislis na osiguranje u smislu pomoc na putu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li informacija koliko je trajao put do Stavrosa (ili nazad) sad po otvaranju novog dela puta kroz Grdelicu? Hvala! :)

Ne znam tacno jer se bas i ne opterecujem vremenom za koje cu stići na more, ali nikada lakše. Samo laganini i pažnja na radove na putu, a pogotovo na mestima gde se uklanjaju/rade nove naplatne rampe. Sama ušteda u vremenu nije velika zbog nove deonice, ali mnogo manje zamara. Nikada odmorniji nisam stigao na more!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogao si i 5e da "riknes" ako se uzme u obzir da ti je razlika na punjenju samo 10e,ili si isao smartom gde je rezervoar 17l ili ti matematika nije jaca strana. Uopste nije mala.razlika na dva rezervoara(70l) sipanja u mkd.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Imam uplaceno AMSS pomoc na putu i obnavljam svake godine nevezano dal idem na more i to je to..

AMSS sve zavisi od paketa usluga, u osnovnom paketu daje džabe samo dolazak šlepa, svaki kilometar se naplaćuje. Neki moji poznanici su nasedali i skupo platili. Nedavno sam čuo za Atlas osiguranje i za paket 5999 dinara imaš i šlepanje u Evrope do servisa(ili čak i do kuće), a u Srbiji do kuće, bez doplate. Pitao sam koliko bi bilo od Segedina u AMSS, neverovatna cifra.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sezoni poplava na Sitoniji, mom bratu je auto besplatno prevežen za Beograd... AMSS onaj paket za 2000 dinara...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka