bassomnia

Sofija

187 poruka u ovoj temi

Da li je neko skoro bio po gradu i obilazio neki od soping i outlet centara. Kakva je ponuda, cene, snizenja i sl?

Da li i gde vredi svratiti?

Hvala, pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Besplatan PDF vodic za Sofiju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio po gradu i obilazio neki od soping i outlet centara. Kakva je ponuda, cene, snizenja i sl?

Da li i gde vredi svratiti?

Hvala, pozz.

Po meni Sofia je bolja destinacija a shoping nego solun :) ima recimo pet mega shoping malls kao Cosmos i jos 10-tak manji...isto tu je i u centru ulica Vitosha kako Bugari nazovu Vitoshka :)

Vredi i te kako svratiti i za shoping i kao grad je lep...znam veruj mi posto sam boravio tamo na duze vreme :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas je otvorena i druga linija sofijskog metroa.Druga linija je duga 11 km i ima 11 stanica.

Druga linija je spojena sa prvom i sada sofijski metro ukupno ima 27 stanica i dug je 30 km.BD6.jpgBD3.jpgNad9.jpgNad7.jpgNad5.jpgzx620_1872608.jpgzx620_1872654.jpg

558368_397634293623723_1710572448_n.jpg

24.01.12_102_(Large)_1343148731.jpg24.01.12_140_(Large)_1343148727.jpg

zy425_1872653.jpgzy425_1872635.jpg

Izmenjeno (svetozarn)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde se samo piše o šoping molovima kojih ima svuda u svim većim Evropskim gradovima.I koji su svi isti sa istim brendovima.Zanima me da li ima nekih prodavnica obuće-kožne ili tekstila (kaputi,jakne...) sa njihovom domaćom proizvodnjom kao što smo mi nekad imali ali smo ostali bez istih zna se već zbog čega.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas na ulica Pirotska (u centru grada) kapute koliko oces i to po vrlo povoljim cenama, samo da te potsetim nemoj da kazes IMATE LI KAPUT u Bugarsku jer gledacete cudno (kaput na Blgarski znaci kondom :D) oni kazu PALTO :)

Pirotska ulica ti je u samom centru Sofije, kad stojis ispred TZUM-a (cuvena robna kuca sad najskuplji mall) iza njega ulica u levo je pirotska :) pisi na google maps dace ti gde se nalazi tacno :)

1346338915_IMG_4931.jpg

@ Takilaki- evo na sliku sa leve strane je Tzum ides iza njega i prva ulica levo ;)

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D Hvala puno na odgovoru :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U welcome ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sutra setnja i shoping in Sofia :) Dobijate info kad se vratim :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok.cekamo te sa informacijama. Ja planiram put za Sofiju za mesec dana :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo vratio sam se prosao sam odlicno, bio sam u Sofia Outlet centar, The Mall i Serdika Mall, bilo je dosta stvari i moglo je da se jos nesto nadje na popust :) Sto se tice metro vozio sam se do centra jer auto ostavio na parking, kosta 1 lev-1/2 evro, cisto brzo sredjeno, vlakovi su na vreme, i dole je sve obelezeno ne mozes da se izgubis :)

U centru sve sto bilo zagradjeno zbog metroa sad je sredjeno i pusteno u upotrebi...Ako ima neko konkretno pitanje izvolte to sam :)

Slike popodne postavicu :)

Ok.cekamo te sa informacijama. Ja planiram put za Sofiju za mesec dana :rolleyes:

ako ti treba neka preporuka za smestaj ili parking slobodno kazi, ja bio sam sad na jedan dan jer mi je blize od Skopja, a i nisam mogao da nadjem jos jedan slobodni dan vise jer morao sam da zavrsim i neke druge stvare tamo sem shopinga i setnja pa zato i otisao radni dan, a ne vikend :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bojane, sada nisu neka snizenja, jel si ipak dobro prosao? Ja bih ipak isla kad krenu snizenja, mada ne znam kakav je taj outlet centar?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo imao sam neka posla od 1-2 sati u Sofiji, a shoping i setnja je bila i tako sam vec tamo :) Bilo je snizenja ali vrlo malo jer sve drugo vec neko kupio pre mene :D

Sofia Outlet Center ti je mali i to veoma mali od odnosu na ostali mall-ovi u Sofia,a ima ih preko 10 i nema neki kozna kakav izbor ali ako idete u Serdika mall i The Mall tu je blizu jedno 2-3km pa moze da se prodje uspat, ostavio sam tamo i auto-besplatni parking u garazi, a metro stanica "Tsarigradsko Shose" je na 100m od parkinga pa tako sam napravio kombinacija da ne parkiram i placam u centru,a za 7-8min stigao u centar sa metro :)

Idem sledeci put samo na kupovina po mall-ova od druga polovina Novembra do pre Nove godine ima tada dosta dobra garderoba po snizenja ali ne svugde treba da znas gde ides :) Zivio sam neko vreme tamo pa i da ne trosim pare na shoping ja se lepo osecam u taj grad :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905065
    Ukupno poruka