zrno

Smeštaj u Barseloni

93 poruke u ovoj temi

Нека препорука за 40-50 евра по ноћењу за неки смештај, за 9 дана у јуну ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сада је највећи проблем, када је најповољнији тренутак да се букира смештај за јуни? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto pre...ja sam uzeo u februaru za avgust i nisam se pokajao...vrtoglavo rastu cene...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 7 sati, leto2015 je rekao/la:

Sto pre...ja sam uzeo u februaru za avgust i nisam se pokajao...vrtoglavo rastu cene...

Букирао сам на периферији прве зоне, 10км од центра.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uzeli super hotel alimara 4 zvezdice oko 430 e za dvoje bez hrane...blizu guelle parka ali za 15 min smo bili u centru metroom...a toliko su bili hoteli sa 1 zvez. u centru pred leto su vec bili po 700 e.ako misi platio...pogledaj ga...pored njega je metro stanica i supermarket hrana jeftina...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Не знам како сте успели тако јефтино да букирате тај хотел, у ком тренутку сте букирали, мислим колико дана пре доласка ?

Сада ако букираш тај хотел за јуни, цена се креће од 125 евра (без хране) до 200 евра по ноћи за двоје.

Иначе хотел је на доброј локацији, на мање од 5км од Саграде.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 32 minuta, Борча Борча je rekao/la:

Сада ако букираш тај хотел за јуни, цена се креће од 125 евра (без хране) до 200 евра по ноћи за двоје.

 

Pogledaj na sajtu Agoda.com ako ti odgovora termin od 1 avgusta, cena dvokrevetne sobe  u ovom hotelu iznosi 81,27 eur, iako vidim da si vec nesto bukirao, ali mozda jos nisi platio. 

Sajt je pouzdan, vise puta sam ga koristila

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NH master u eixample. Dobar hotel, na odlicnom mestu. 1,5km od centra. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam i ja u ovom hotelu NH, mogu da potvrdim da je odlican, ima nekoliko stanica metroa na oko 500 m a u ulici je i stanica busa, komforne sobe, frizider, cisto... Dorucak im je bio skup, ali okolo ima malih restorancica, a i Dia samoposluga je u blizini

Izmenjeno (Teogonija)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju odlicnu ponudu u ovom momentu, klopa odlicna kao i u svim nh hotelima. Prekoputa hotela savrseni restorancic Tomato. Razbijao sam se od klope. Metro blizu, paseig de gracia blizu. Do placa catalunya laganica peske. 

Ljudi uzivajte u prelepoj Barseloni

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, ljerka je rekao/la:

Pogledaj na sajtu Agoda.com ako ti odgovora termin od 1 avgusta, cena dvokrevetne sobe  u ovom hotelu iznosi 81,27 eur, iako vidim da si vec nesto bukirao, ali mozda jos nisi platio. 

Sajt je pouzdan, vise puta sam ga koristila

 

Видео сам то је прескупо и више не постоји за термин јун. Иначе већ сам букирао за 45 евра на периферији.

Хотел Hesperia Sant Joan Suites.

Pre 3 sata, glas1 je rekao/la:

NH master u eixample. Dobar hotel, na odlicnom mestu. 1,5km od centra. 

Такође прескупо. На периферији је дупло јефтиније, а метро карта може да се купи за 40-60 евра. Ми остајемо 10 дана, тако да нема потребе за хотелом који је у центру.

Pre 2 sata, Teogonija je rekao/la:

Bila sam i ja u ovom hotelu NH, mogu da potvrdim da je odlican, ima nekoliko stanica metroa na oko 500 m a u ulici je i stanica busa, komforne sobe, frizider, cisto... Dorucak im je bio skup, ali okolo ima malih restorancica, a i Dia samoposluga je u blizini

Да ли је неко чуо за caprabo supermarket, кажу да тамо можеш да купиш готово јело, да га у другој просторији подгрејеш у микроталасној и у трећој просторији у склопу супермаркета имаш столове где можеш да ручаш.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam cula za taj market, ali kao jedna od opcija za jeftiniju hranu moze da bude dobar lanac Fresc Co gde za oko 10 eur moze da se uzima koliko hoces hrane, bufet sistem, razna gotova jela, salate, corbe, desert... Ima ga na vise lokacija, 

http://www.frescco.com/restaurantes_barcelona.html

Odosmo u off

Izmenjeno (Teogonija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 18/02/2016 at 22:45, Борча Борча je rekao/la:

Видео сам то је прескупо и више не постоји за термин јун. Иначе већ сам букирао за 45 евра на периферији.

Хотел Hesperia Sant Joan 

OK to je normalno nh opet. Da li si se registrovao za njihov loyalty program? Imas popust 5% na cenu, neki mali cashback, promocije i verovatno gratis nocenje ili popust 50% za rodjendan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam rezervisao app u Barceloni preko agencije Ski Fun, oni rade preko Interhome, Švajcarskog sajta za app. po celom svetu. Malo je skuplje, ali nema uplate ka inostranstvu i uplaćuje se ovde do mesec dana pred put. 

Nije loše ko neće baš da se cima uvek, ljudi pošalju u PDF-u ponude apartmana na upit i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teogonija хвала за инфо. 

glas1, нисам, преко букинга сам букирао.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905093
    Ukupno poruka