Guest Miki

Magawish, Hurgada -razna iskustva

187 poruka u ovoj temi

nisam nikad bio u ovom hotelu,gledao sam milion slika i poziciju hotel preko satelita,neverovatno kolika je plaza ubedljivo najveca od svih hotel,i deluje da nema sitnih korala u vodi,za hotel sam procitao dosta komentra i deluje mi prosecan,ne mogu da se nacudim sto ipak nije u boljem stanju jer mislim da bi se putnici mnogo vise odlucivali za njega

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

egipcani ne ulazu u taj hotel i to je razlog propadanja njegovog.inace slabo ulazu u stare hotele,nego podizu nove :-)

a ,u principu,nije ih briga mnogo,jer na kraju uvek ima nekog ko ce otici tamo,svaki hotel po ceni i svemu nadje svog putnika..jeste zalosno,ali je tako....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza je jedna od najboljih u Hurgadi.Ja sam pravo da ti kazem uplatio samo zbog plaze,a smestaj kakav bude,ne pravim pitanje.

Plaza mi izgleda fantasticno...ne svidja mi se sto nije sve ozelenjeno, ali veliki je kompleks...Mi bismo isli u septembru...kad Vi planirate?...ako idete pre napisite sveze komentare ..unapred zahvalni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem 17.jula,tako da cim se vratim,a verovatno i "uzivo" pisem komentare i utiske :rolleyes:

Izmenjeno (Darkoooo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno...jedva cekam izvestaj...mi svakako necemo uplacivati pre pocetka avgusta....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi putujemo 17.jula,i nadamo se da ce nas biti sto vise kako zbog druzenja tako i zbog obilazaka,izleta (naravno ako ste ih planirali ili ako nam trenutna situacija bude dozvoljavala)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se bude smirila situacija idemo na izlete,lakse je nekako kad se grupisemo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto gledam ovaj hotel...uklapa mi se u cenu, jer je ove godine on dosta povoljan...molila bih da ako je neko bio ove godine napise par iskustava...Da li ova plaza vredi? Vidim da su sobe krs...

Plaža je fenomenalna. Što se soba tiče, zavisi kakva vas zapadne. Prilično su skromne, ali čiste. Jedino je problem što je kompleks previše raštrkan i neke sobe su predaleko i od restorana i plaže i recepcije. Ja sam prvobitno dobio neku sobu Bogu iza nogu, nisam je znao ni naći. Na kraju smo jedva nekako zamijenili sobu, pošto nisu bili voljni da nam je promijene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

[Pratim ovih dana post Akutelna desavanja u Egiptu i medije...napominjem da smo 4 puta boravili u Hurgadi,naravno ponovo smo razmisljali o istoj...Napomena da je svake godine bila neka papajanija...odnos cena - kvalitet odlican, ali nazalost sve mi se smucilo...Znam kako je ovim ljudima jer pre 5-6 godina uplatili Tursku i tamo su bile bombe u svim letovalistima...Argus nam naravno nije vratio ni dinar, jer nije bilo vandredno stanje...Mislim da je generalni zakljucak da su zemlje (Turska,Tunis i Egipat ) ipak rizicne zemlje...tako da mi ne preostaje nista nego u apartman u Grcku i na giros :azdaja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam nikad bio u ovom hotelu,gledao sam milion slika i poziciju hotel preko satelita,neverovatno kolika je plaza ubedljivo najveca od svih hotel,i deluje da nema sitnih korala u vodi,za hotel sam procitao dosta komentra i deluje mi prosecan,ne mogu da se nacudim sto ipak nije u boljem stanju jer mislim da bi se putnici mnogo vise odlucivali za njega

Ako se dobro secam hotel je napravljen 70ih proslog veka + blizina mora dodatno utice na objekte (negativno naravno) i zato hotel izgleda kako izgleda. Nista specijalno.

Inace hotel je pravljen i namenjen za letovanje onih koji rade u drzavnoj administraciji tako da je usluga skroz korektna.

Losiji smestaj ali fantasticna plaza. Kome je bitan smestaj neka proba da uplati u novijem delu hotela ako ga neka agencija radi uopste mada iskreno nemam pojma kakve su sobe u tom delu ali okolina je lepo sredjena za razliku od ostatka hotela :)

PS. kad je glavna plaza u pitanju u vodi je cist pesak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo svezih utisaka iz Magawisha :)

Moj prvi utisak je vise nego dobar.Dobili smo dobru sobu iz prve,ali nam djavo nije dao mira pa smo je zamenili za jos bolju.Nova soba je na bukvalno 2 minuta od restorana i plaze.Za to smo castili 5 evra.Sobe su ciste,peskiri se menjaju svakodnevno.Peskiri na plazi su ponekad mokri,pa ne mogu da odgonetnem da li samo presloze koriscene.

Osoblje je ljubazno.Rusa ima dosta,ali se uopste ne bahate.Koriscenje interneta je 3 evra pola sata.Ja imam vodafone usb modem,a dopuna od 4oo MB je 10 funti i to mi sam umerenim koriscenjem,pricanjem preko skajpa pola sata dnevno,fejsom i malo survovanja traje 3 dana.Signal je odlican.

E sada ono najvaznije,hrana!

Ja sam zaista prijatno iznenadjen.Pored vise vrsta peciva,tu su razne salate,povrce,voce,variva i uvek ima mesa.Pored kuvanih jela,jedan dan je bila junetina ispod saca,pacetina,danas,lignje na zaru,zaista raznovrsno.Sto se kolaca tice to bi moglo biti malo bolje,ali ima raznih museva,zelea i sl.

Ako nekoga zanima nesto konkretno,slobodno neka pita na pp.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem 20.maja u Magawish, ide li jos neko? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 20- tog maja u Grand Plaza Hotelu...to znaci da putujemo istim avionom, preko koje agencije? Mi sa Matikom!

Izmenjeno (Egipcanka 83)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam 20- tog maja u Grand Plaza Hotelu...to znaci da putujemo istim avionom, preko koje agencije? Mi sa Matikom!

Mi preko Argusa... P.S. Vas hotel ima lepu plazu, bila sam i ok je :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam se vratila iz Hurgade ( hotel Magawish ) pa da vam kazem sta vas tamo realno ceka. Moram da napomenem da nisam prvi put u Hurgadi, bila sam i pre par godina u Hilton resortu 5* i kada sam tamo videla svakakvu prljavstinu u 5* bila sam spremna na sve i svasta u 3* ali ono sto smo doziveli prevazilazi horor. Za ovaj hotel smo se odlucile samo zbog plaze i pogresile, ona je jedino sto valja, ostalo UZAS....Pa da krenem redom, po dolasku na recepciju dobijemo sobu 234 i odvedu nas do nje, put do te sobe je preko peska i ne znam cega vec ali staze nema ides kao kroz pustinju, udjemo u sobu i kada nismo pale u nesvest, sudopera, tv, komoda i dva kreveta... na svemu tome 2cm prasine a sve prljavo stravicno!!! Oko kreveta postoji neki kao prekrivac do poda i zamislite kada brisu briskom ili cime vec to dodiruju i tu se uvuklo toliko prljavstine (20ak cm) da ja nisam htela da pridjem tom krevetu.. Drugarica odmah ode na recepciju da trazi drugu sobu i kazu nam da sacekamo dok ne ode grupa gostiju u 12h pa da vide sta da nam daju... mogle smo da biramo izmedju dve sobe i uzele smo sobu 53, ta soba je 100m od bazena 200m od plaze, castile smo tog lika sa 5e.. Komarci su gde god krenete, u basti hotela, u sobama... jednu noc smo ubile neku veliku bubu u sobi, sledeci dan je drugarica videla gustera... HAOS!!! Plaza je prelepa, cista, nema guzve. Svi pricaju ruski jer je 99% gostiju iz Rusije, par Ceha, Italijana i nas troje iz Srbije. Hrana je ok, uvek ribe, mesa, fenomenalno povrce, voce onako ali ja to i ne jedem, super kolaci. Od sokova Pepsi, Sprite i Mirinda i to je to. Kafa filter uzas sama voda. Alkohol njihov domaci, probala sam belo vino ukus fuj. Oko podne sladoled na plazi, popodne pizze i paste. Drugarica je isla u Luksor preko Argusa ja ne, jer sam vec bila... jedan dan smo isle na koralno ostrvo u blizini naseg hotela, nas dve same sa kapetanom brodica koji je ujedno i profi ronilac, pola sata voznje brodicem, vise od sat snorking, pauza na ostrvcetu sa belim peskom... sve to traje 2,5h i kosta 10e po osobi.. Animacioni tim je super, mene to takodje ne zanima ali drugarica je od 10h ujutru pa do uvece imala jogu, fitnes, akvabik, latino plesove.... ko voli ok, ja na more idem zbog mora i peska :D . iz hotela imate mini bus do centra Sakale za 6 LE (oko 60,00 din) po osobi, ostavi vas i dodje po vas kada kazete... u hotelu imate gratis 100mb Wi fi, preko toga se placa.

Sve u svemu ne vracam se u taj hotel, i nikada vise u Egipat u hotel ispod 5*!!!

Ako nekoga jos nesto zanima neka pita..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka