anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Zato sam i naglasila da je vila Zlatiborska jezera, a ne etno kompleks :)

Znamo to za bazen, ali nam u ovoj perspektivi to nista ne znaci :) Mi bi voleli da sada tamo vidimo malo snega :)

Ovih dana cu da odem do Bus stanice da se raspitam oko karata. Pa ce biti informacije iz prve ruke :)

Sto se tice smestaja na Zlatiboru, pre 4 godine smo bili u apartmanu Miladinovic. Ako neko naleti na njega, da ne ocekuje nista specijalno. Spavaca soba je super, decija soba ima dva odvojena kreveta i malo mesta da se prodje, kupatilo je super, dnevni boravak je spojen sa kuhinjom. Sta reci... krevet koji je predvidjen za sedenje je poprilicno pohaban. Trpezarijske stolice su u katastrofalnom stanju (ja sam pala sa jedne koliko je bila klimava), usisivac jedva da i radi, na rerni ne mogu da se zatvore vrata, a bojler u kuhinji je toliko malecki da jedva ima tople vode da se operu dve soljice od kafe i dzezva. Tako da... moj savet je da se taj apartman preskoci...

Nebi bilo lose da i ostali iznesu svoje utiske o nekim vilama i apartmanima, cisto da ljudi znaju. Ako smo se mi presli, ne moraju i drugi... I obrnuto, ako neko ima pohvalu za neku vilu ili apartman. Utisci su uvek dobrodosli :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja čekam utiske iz ove vile u koju ćete sada ići. Iako sam već par puta bila na Zlatiboru opet bih se rado vratila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li je neko pisao o ovoj vili, ali moja topla preporuka je vila SHIMSHIR, dva puta sam boravila u njoj i meni se jako dopala. To je jedan od retkih smestaja na Zlatiboru koji ima fixnu cenu smestaja tokom cele godine. Nalazi se 2,3 min od centra, u neposrednoj je blizini autobuske stanice a opet je jako mirno, sobe su za svaku pohvalu, osoblje takodje. Cena sobe je bila prosle godine oko 2300, a apartman oko 2800 din. Ne znam da li je to povoljno, znam samo da cu i ove zime odsesti u ovoj vili.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogled sa vrha Čuker na naselje Zlatibor

dsc00009.jpg

Pogled sa vrha Čuker na ostale vrhove Čigote

dsc00002.jpg

Potok na Zlatiboru

dsc00032.jpg

Izmenjeno (srećan putnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo! :klap:

Kako se stiže do tog vrha?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kartama u naselju se obeležava

kao staza "Jedini bor".

Naselje Zlatibor - vrh Glavudža (1082 m), na kome

se nalazi Partizanski spomenik - Čuker (1359 m).

Iz naselja Zlatibor popneš se na vrh na kome se

nalazi spomenik, vrh koji vidiš ispred je Čuker,

produžiš pravo nizbrdo, sa leve strane je vikend

naselje, dalje pratiš stazu koja prolazi pored

usamljenog, krivog bora. Sve vreme vidiš vrh Čuker,

tako da ne možeš da zalutaš.

Pogled sa vrha Čuker na vrh Tornik (1496 m),

Ribničko jezero i vikend naselje Smiljanića zakosi

dsc00007.jpg

Izmenjeno (srećan putnik)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja čekam utiske iz ove vile u koju ćete sada ići. Iako sam već par puta bila na Zlatiboru opet bih se rado vratila...

Prenecu utiske kad se vratimo. Trebalo bi da bude sve OK. Relativno je blizu centra. I studiji nam deluju na slikama skroz Ok. Ali, slike su jedno, utisci uzivo su drugo :)

Nego... imam jedno pitanje. Da li neko od vas zna da li na Zlatiboru ima Maxi? I ako ima, gde se nalazi?

Bila sam na sajtu Maxija i tamo nigde ne pise nista za Zlatibor. A opet na sajtu Zlatibora, opet nigde nista ne pise da postoji Maxi.

Iz ranijeg iskustva znam da cene po lokalnim manjim prodavnicama i nisu bas povoljne, pa bi nam znacilo ako ima Maxi da se tamo snabdevamo sta nam bude trebalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Maxi prodavnica na Zlatiboru nalazi se iza

odmarališta "Sunčani breg" (košarkaški tereni)

i Đorićeve zgrade (bivši kafe "Dvojka").

Gledano od ulaza u naselje, prolazi se pored hotela

"Olimp", fudbalskog terena, kod teniskih terena

desno, iza košarkaških terena desno i posle

dvesta metara sa desne strane nalazi se "Maxi".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ovo gore je tacno, kako god izgledalo :D

Kada se ide od magistrale, levo je ulaz ka recepciji Palisada, a desno se skrece ka Maxiju.

U pitanju je MiniMaxi. Nekako mi se cini da su i oni malo promenili cene u poslednje vreme. Ipak, doneli su pravu konkurenciju na Zlatibor, pa su se cene i kod ostalih "unormalile". DObro, neki su i dalje vrlo specificni po cenama. Medjutim, od kada je u UE Tempa i MEtroa, pa i tog Maxija na Zlatiboru, nije vise toliko strasno uci u bilo koju prodavnicu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada se ide od magistrale, levo je ulaz ka recepciji Palisada, a desno se skrece ka Maxiju.

Predrag je precizno naznačio na kojoj raskrsnici

se skreće desno, ali samo pod uslovom da znate gde

se nalazi "ulaz ka recepciji Palisada". :zvizduk:

Verujem da ima onih koji će prvi put da posete

ovu prelepu planinu i da ne znaju svi gde se nalazi

uličica do parkinga / recepcije hotela Palisad.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Racunam da stoji poveca tabla :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, jel bio neko od vas u Vili Pina ili zna nekog ko je bio?? Kakva su iskustva??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Pina je odlicna i na jako lepom mestu. Nisam odsela u njoj, ali sam bila u poseti i sve je delovalo jako lepo.

Jedino su malo skuplji, pogotovu za NG, ali ako ti to nije problem, mislim da neces pogresiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Racunam da stoji poveca tabla osmeh.gif

Na ovo i ja racunam zvizduk.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima...

Naime, potrebna mi je pomoć...Dosta sam pregledao sajtova sa smještajem, i nisam našao skoro ništa slobodno za NG.

Pa bih ovim putem zamoli sve one koji znaju da ime negdje slobodno za 4 osobe u periodu 30.12. petak ( dolazak naveče) do 02.01.2012 odlazak.

Ukoliko možete pomoći, sa konkretnim informacijama i cijenam, kontakt podacima, cijenio bih to.

mail: brzibrzi16@gmail.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka