mackica

Antinal -lek i stomacni problemi

488 poruka u ovoj temi

Ja sam pila i probiotik i antinal preventivno :) Nisam htela da rizikujem i stvarno nisam imala problema....

tako cu i ove godine :plesko:

Sve u svemu nije ti bilo nista od uzimanja Antinala preventivno?Mislim nikakve posledice koje mogu ti lekovi na bazi  antibiotika da prouzrokuju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma jok.

Samo što manje jedeš za doručak od antinala, probiotika, beta bronza, karotena, vitamina E...

:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha...To mozda i nije lose,da bar mi devojke smrsamo i na taj nacin.... plezko.jpgbiggrin.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve u svemu nije ti bilo nista od uzimanja Antinala preventivno?Mislim nikakve posledice koje mogu ti lekovi na bazi antibiotika da prouzrokuju?

Ja malo da se umesam - nece ti nista biti od uzimanja Antinala preventivno, pitala sam moju drugaricu koje je lekar u domu zdravlja u BG. Ona kaze da se Antinal (ili Enterofuril Bosna Lijek) u principu pije kad osetis tegobe, ali ne moze nista da ti naskodi ako ga pijes preventivno samo sto preventivno uzimanje ne znaci 100% da ce i spreciti probleme, ali ce klinicka slika u tom slucaju biti blaza. Ja sam ga vec uzimala preventivno i planiram opet. Svako poznaje svoj organizam i neka sam odluci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa Estellom :)

Ja5 mislim da su manje sanse da te nesto strefi ako ga pijes od pocetka a iako te strefi brze ce da prodje mozda jedan dan ali nece biti nista ozbiljnije (u mojoj grupi su dvoje morali da prenoce u bolnici na infuziji).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog toga najvise i pitam,jer sam cula da su ljudi imali ozbiljne probleme,pa bih da ako ikako moze,pokusam da ih ublazim...Hvala jos jednom.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo imali problema,i dok nisam popila 2 Antinala i jedan Streptoquin posle pola sata -sat,sve je bilo kao rukom odneseno.Nas flonivin nije imao nikakvo dejstvo tamo,nista mi nije pomoglo.Tako ,da ako vam se desi,a desilo se skoro celoj nasoj grupi,trk u apoteku i kupite to sto vam kaze.Inace,te dve stvari sam platila 75 funti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje da li lek antinal mogu da koriste deca od 8 i 12 godina?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^

Mogu, ali je pogodnije da piju sirup. Preko 15 godina starosti mogu i kapsule.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Antinal se pije preventivno.

Streptokin tek kada se nesto desi.

Provereno u praksi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A da li se antinal sme piti tokom trudnoce?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja mislim da ću u torbu staviti jednu bocu prave domaće šljivovice ili travarice, pa jednu preventivno ujutro, jednu navečer :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo ja u utorak krecem i pre 3 dana sam poceo sa probiotik forteom (Ivancic i cerke) , i evo od kad pijem svaki dan imam srack....  sto to nemam pojma , a kad dodjem tamo odma kupujem 3 kutije antinala za devojku i mene i ima da pijem bar po 3 dnevno za svaki slucaj, posto imam zestoke probleme sa stomak pogotovo ako putujem, evo prosle godine kad sam isao u minhen kako sam stigao tako sam sledecih 3-5 sata visio u WCju tako da antinal definitivno   :bez-zuba:  :bez-zuba:

3899979-Antinal_available_at_almost.jpg

Izmenjeno (belgrado)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo nešto mnogo fensi pakovanje...ne sećam se da je moje takvo bilo...(kupljeno i nepopijeno) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka