turizamcg

Privatni smještaj u Crnoj Gori

167 poruka u ovoj temi

Bubica sa ovog foruma ti ide u Bigovo, pa pitaj nju kako je nasla smestaj, ili da ti da broj od tih ljudi mozda imaju nekoliko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, mozemop se kontaktirati preko pp .

I meni bi bile potrebne informacije o cenama smestaja u HN, posto ne znam nikoga tamo, a preko interneta nisam nasao nista povoljno.

Isao bih oko 10. avgusta. Odgovaralo bi mi nesto 10-15min pesaka do plaze (ili blize) i ne preko 15e dnevno.

Ako imas bilo kakve informacije bio bih ti zahvalan.

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslala sam ti privatnu poruku.

Da, za taj novac mozes naci veoma dobar smjestaj, nedaleko od plaze. Necu da reklamiram na javnom forumu, pa ako jos nekome trebaju slicni podaci, mozete me kontaktirati na pm.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih isla u CG oko 27 avgusta,zanima me koliko se otprilike krecu cene smestaaja i kako da ga najlakse nadjem,ne znam jos u koje mesto bi isla,preporucite mi neko gde uvek ima vode

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc oko izbora mesta-zanima me odmor a ne provod ali trebalo bi da ima neko lepo setaliste i par kafica,da ima vode stalno..Sto se tice plaze treba da bude cista,da nema kanalizacije,nafte... da ima sunce i oko 6-7 sati,da nema milijardu stepenika,da se ne placa ulaz i da nisu obavezne lezaljke,po mogucstvu da ne bude betonska.

Nemam predstavu kje bi to mesto moglo biti,volela bih da bude u Boki da mogu da odem na izlet u Dubrovnik

Isla bih oko 27 avgusta autobusom pa je pozeljno i da ima lokalnih autobusa da mogu da mrdnem negde

Preporucite mi nesto.ocajna sam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao Vesna,

izvini što kasnimo sa odgovorom. Na našem sajtu možeš direktno kontaktirati vlasnike smještaja i rezervisati isti. Što se tiče Boke, ona nema tako lijepe plaže kao što si ti opisala, tj. tamo su pješčane plaže dosta rijetke.

Ali, evo jedne male ideje kako možeš provesti ljetovanje koje će ti biti jako zanimljivo:

U zavisnosti od toga koliko novca želiš da izdvojiš za smještaj - savjetujemo ti da izabereš nešto direktno u Herceg Novom ili Igalu, zato što je tamo izbor veliki, a ima zaista povoljnog smještaja (do 10 eur po krevetu, ili oko 50 eur za četvorokrevetni apartman).

Dalje, Dubrovnik je svakako najbliži iz Herceg Novog i veze sa njim su dobre i svakodnevne.

E sad, što se kupanja tiče, pošto u Novom i Igalu nema tako lijepih plaža (osim plaže Rafaelo), predlažemo ti da svakodnevno malim brodićima odlaziš na plaže Žanjic, Mirište i Rose - koje su fenomenalne, i upravo onakve kakve ti želiš - osunčane, čiste, bez bilo kakvih dodatnih naplaćivanja osim ako ti to ne želiš - a ima i dobre ekipe za provod i zabavu.

Takođe, cijena od 1 ili 2 eura za dnevni odlazak na plažu brodom, ne samo da je povoljan - već ti omogućava malo interesantno putovanje, a takođe do plaža se stiže jako brzo - između 15 i 30 minuta.

To je jedna ideja kako u Boki ljetovati kvalitetno.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1 ili 2 evra brodicem do zanjica?????

kako ste pojeftinili!! prosle godine je bilo 5 e :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dalje, Dubrovnik je svakako najbliži iz Herceg Novog i veze sa njim su dobre i svakodnevne.

Zdravo, mene ovaj izlet do Dubrovnika najvise zanima ako se odluchim za CG. Da li mozes da nam kazes da li crnogorske agencije rade izlete ili se hvata bus iz Herceg Novog? I ako mozes da napishesh cene agencije ili busa??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas jako puno agencija iz CG koje rade izlete do Dubrovnika. Izleti su jednodnevni, podjes ujutru vratis se uvece, i kostaju oko 20-25e. Mozes i da uhvatis bus iz HN, mislim da idu 2 puta dnevno. Sto se tice cene karte, ja sam je platila prosle godine ali se ne secam, samo sam se vracala busom iz DU pa je bilo u kunama, uglavnom dosta skuplje nego sto bi inace kostao bus na toj udaljenosti da je u okviru drzave.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E bas ti hvala na korisnim informacijama. biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakve se cene mogu ocekivati u Petrovcu i okolini?

Precizno, interesuje me soba/apartman za dvoje, dolazim kolima. Ne trazim nista lux, samo da je cisto i uredno, da ima ok kupatilo, frizider i eventualno kuhinju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima neke telefone ili druge sajtove (Bigovo ili nesto u i okolo Budve)-bilo bi dobro na plazi . Hvala

znam ja jedno idealno mesto u Becicima. javi se na pp i dacu ti opis telefone,iskustva,cene

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje kakve su cene smestaja u Petrovcu i okolini. Dolazim 21.07. sam i planiram da se zadrzim 4-5 dana pre odlaska u Boku. Da li je uopste moguce pronaci smestaj za samca ili cu morati da placam dvokrevetnu sobu?

Kakva je uopste poseta ovog leta u Petrovcu i okolini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko ima li u Kotoru i blizhoj okolini jednokrewetnih soba za septembar i koje su cene?? Mozhe li mi neko poslati neki broj telefona ili e-mail za neku cenu normalnu, tipa do 7-8 ewra maximum, treba mi obichna soba sa upotrebom kupatila i kuhinje, nishta lux, niti klima, nishta, nishta mi ne treba osim mesta gde cu prespawati i istushirati se i pojesti neshto, nemam nameru da blejim u sobi. Hwala unapred puno za swaku informaciju......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram na odmor.Interesuje me privatni smjestaj u Igalu.Kako se krecu cijene(moze od 6 do 9 eura)soba sa 2 do 3 kreveta?

Ako neko ima podatke da mi javi!

HVALA UNAPRIJED

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka