k_natasa

Na Sitoniju sa psom

47 poruka u ovoj temi

Jao divan je :klap::ljubav: Presladak je :volim:

Mi isto ima Shih Tzu-a samo ženku :) Nismo još išli sa njom, tek je godinu dana imamo, nećemo ni ove godine, ali ubuduće verovatno hoćemo :)

Koji je smeštaj bio u pitanju i gde tačno, treba znati za ubuduće :) mada ko zna može lako da se desi i ove godine :) Piše Vurvuru na početku teme i u naslovu, ali otkud znam možda ste na kraju završili negde druge, pa bolje da pitam.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas je imao bas godinu dana u avgustu kad smo ga vodili :) Vurvuru je u pitanju, hotel Vergos.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :klap:

Znači baš je uživao i kupao se :klap: Kako je prvi put reagovao na vodu...

Jeste li preko neke agenciju uzeli smeštaj ili samostalno, na netu ?

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek rezervisemo samostalno. Uzivao jeste, to je sigurno, u hotelu iza smo imali ogroman travnati prostor i tu je jurio gore dole kao lud :) Vodi prvih par dana nije smeo da pridje. Na Karidi plazi smo ga mi polako uneli u vodu i tad je poceo da pliva, ali nijednom nije sam hteo da udje.

Prvi dan nam je upao u bazen, misleci da moze da hoda po njemu. Jednostavno je zakoracio i krenuo da tone ?! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jaoooo, kako je meden. Obožavam kuce. Hvala za slike!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se ako su slike vece.

Kao sto sam rekla, bukvalno svuda smo ulazili sa njim, uz prethodno kulturno pitanje "Da li smemo da ga uvedemo?" Jedino u Lidl-u nisu dozvolili. U Solunu smo ga i u radnje uvodili, bio nam je u narucju. U hotelu na bazenu nije bio vezan pa je jureci malog Jorkija odlazio i u kuhinju restorana. Tu smo morali da jurimo za njim i da ga vracamo :) Sve u svemu, vise ne idemo u Grcku bez njega.

Reci mi, molim te, gde ste bili smesteni, mesto i hotel. Suprug i ja imamo retrivera starog godinu i po, vodili bismo ga sa nama, ali ne znamo kakva je situacija sto se smestaja tice <_<

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Piše par postova iznad

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi vec dve godine vodimo francusku pudlu sa nama u Grcku.

Nismo radili analize krvi u NS, ali smo imali pasos i urednu evidenciju vakcinacije i potvrdu od veterinara da je pas zdrav, ne stariju od 24h pred put. Prosle godine su nam tarzili papire na ulazu u Grcku, prosli smo bez komentara, osim da je mila i lepa i da je jedna od retkih koja ne laje. :)

Na Lefkadi su uglavnom velike plaze, a mi volimo da odaberemo one bez guzve, tako da nismo imali nikakvih problema.

lefkada%202009%20172.jpg

lefkada%202009%20668.jpg

lefkada%202009%20559.jpg

a drustvo se uvek nadje :)

U Flogiti smo bili na uredjenoj plazi na kojoj nije dozvoljeno dovoditi pse, pa smo Monu vodili na plivanje pre nego sto dodje spasioc, ili kasnije predvece.

3.%20plaza.jpg

3.%20plaza%20(53).jpg

3.%20plaza%20(105).jpg

3.%20plaza%20(9).jpg

Izmenjeno (mungosava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divna je!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divna je!

hvala :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi od septembra ove godine imamo novog clana porodice, malog deckica rase shi cu..mnogo smo se vezali za njega, a i on za nas, tako da planiramo da ga povedemo na letovanje..

Iscitala sam celu temu, rapitala se sta treba od papira, sad smo u potrazi za smestajem..jedini apartmanski smestaj preko agencije je vila Babis u Sartiju preko Astre, pa ako zna neko jos neki smestaj za Sitoniju, a da primaju kuce, neka napise..

Unapred hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aristea studios sarti...pod uslovom da nece smetati drugim gostima....mi smo vodili jorksiskog terijera kod nje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovu temu sam jedva pronašla :) , mi i ove godine vodimo psa tj. ovaj put pse sa nama na Sitoniju, smeštaj našli sami preko bookinga, štiklirate opciju dozvoljeni kućni ljubimci i izbaci vam sve objekte koji ih primaju :). Prvi put smo bili na Sitoniji pre dve godine i nije bilo toliko objekata kao recimo ove , baš ih ima poprilično koji dozvoljavaju pse :) Jedan od njih je i : http://spathies.com/ cenovnik je od prošle godine, ove sezone su cene nešto veće . Vlasnik ljubazan, poprilično sam ga udavila i na svaki mail mi je odgovorio baš brzo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mene, neiskusna na forumu, ali veoma iskusna po pitanju putovanja :) Interesuje me kako ste prosli prosle godine sa dva psa? Mi bi da se uputimo u kamp na Kalimitsiju, kolima, sa dva psa. Medjutim zbog komplikovane i vise nego paprene procedure razmisljamo da vodimo samo jednog. Oko 11 hiljada izadje sve ukupno za jednog psa! Od veterinara, preko titar testa, do uverenja za koje se placa taksa... Izmedju ostalog, njih dvojica su iz istog legla, kokeri, imaju 15 meseci. Pojedinacno su velike dobrice i maze, ali su pravi djavoli kada su zajedno, tako da se bas dvoumimo. Vrlo verovatno da cemo izvlaciti papiric da vidimo koji ce ici sa nama :( Da li imate neke savete za papire? Za kamp sa psom? Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz, evo odgovaram vam na vaš post , a nalazim se ponovo sa OBA psa na istom mestu kao prošle godine :) . Pošto smo prošle godine odradili titar za mladjeg psa ove godine smo samo morali da uplatimo veterinarsku taksu za izlazak iz zemlje 3800 dinara ( pošto od prošle godine može na jedno uverenje do 5 pasa ) tako da je to generalno jedini veći trošak za njih dvojicu. ( tata i sin) bolonjezeri, mali ludaci. Mi nismo imali srca ni prošle , a ni ove godine da ih razdvajamo, tako da su obojica sa nama. Ujutru i predveče ih vodimo na plažu, popodne odmaraju sami u apartmanu ukoliko smo mi na plaži i nema problema :). Stariji obožava da se kupa i uleće sam u vodu, dok mladji i ove godine " glumi kukavicu " :)))) . Inače smo u Spathies apartmanima iznad obe Spathies plaže. Od papira nam inače niko nije ništa tražio, jedino me makedonac pitao kad je video u kolima dva psa koliko ih imam, rekoh mu dva i pitam ga želi li njihove pasoše i papire , rekao je ne i to je sve. Niko drugi nas nije ništa pitao, mada moram priznati da mi svake godine nosimo sve što je potrebno od papira jer ne želim da rizikujem da me neko vrati sa granice zbog par hiljada dinara i tako upropastim sebi letovanje :

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka