snorki

Htl Amway Blue Beach Abu Soma

135 poruka u ovoj temi

Poslala sam ti privatnu poruku,nadam se da ces videti.

Pozz.

Proverila sam preko fm, nema mesta u avionu (samo dva za 21). Ovako nesto jos nisam dozivela...javi sta uradis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni nije jasno ko je slaj1234, a ko je slaj12345, e to ista osoba ili? Mislim da previse dizete dramu ni oko cega, hotel svojim ocima niste videli, vec ste videli fotografije, ko zna cega i od kada....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ista osoba tj ja. A sto se tice hotela- gresis, agencija zna za svoju gresku, ali ide na kartu ako uspe-uspe. slike su bas te, pogledaj i nemacki, ruski poljski forum, slike su jos gore. U hotelu su trenutno Poljaci i nasi, iz kog razloga ostaju- nemam pojma. To u agenciji znaju i ne mogu cudom da se nacude, jer su ocekivali haos od nasih putnika

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Npr. kada sam gledala slike nekog hotela preko tih sajtova, hotel je izgledao bozanstven, super, hotel od 4 zvezdice, a kada sam otisla nije radila wc solja, tus, polomljen prozor, polomljen krevet.... Trazila sam da mi zamene sobu i kao hotel je pun, nema mesta, trazila sam da mi obezbede drugi smestaj i dobila sam. Tako da je moje misljenje, sve dok ne vidis svojim ocima, ne znas kakvo je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sa Wayout-om imao uplacen AMWAJ hotel za 4.avgust. Na aerodromu su nas obavestili da cemo dobiti zamenu a to je hotel SONESTA PHARAOH. Tu smo i smesteni. SONESTA je zvanicno 5* ali na zalost usluga je malo bolje nego u hotelima sa 3*. Plaza je ocajna, mora se povuce i do pola kilometra. Hotel je star vec 10-ak godina tako da je sve pohabano i kao sto rekoh malo bolje od 3*. Katastrofalno je kako je WAYOUT neprofesionalan, vodici su im KATASTROFA, gazda gospodin Biso nesto prica kako vodi racuna o svojim putnicima i bitno im je da su svi zadovolji a zapravo radi sve suprotno.WAYOUT JE KATASTROFA. UZASNA AGENCIJA i NIKAD VISE pa makar i da bude besplatno necu ici sa njima.

Ah da, bilo je dosta u nasoj grupi koji su pitali zasto nismo smesteni u AMWAJ i odgovor je bio da hotel jos nije gotov i da su radovi u toku. Tako da smo dan nakon dolaska imali besplatan autobus koji nas je odvezao do SOMA BAY da vidimo AMWAJ hotel i da se uverimo da je zaista UZAS NAD UZASIMA. Osim bazena nista nije dovrseno. Busi se u svim sobama, farba, lakira, ispravaju boje, smrad lepka, prasina na sve strane. Hotel ce biti u operativnom stanju najranije oko nove godine. A najbolje je u njega otici tek sledece leto jer ce do tada biti razradjen. I naravno, ako vam je bas stalo da idete u AMWAJ sledece godine to OBAVEZNO uradite preko neke druge agencije a nikako sa WAYOUT-om. Mi smo se vratili iz Egipta 15.avgusta i imali NAJODVRATNIJI odmor do sada i to sve zahvaljujuci WAYOUT-u !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neverovatno,a oni u agenciji pricaju sve extra.Inace sve druge agencije koje su imale Amwaj u ponudi su ga izbacile npr.Ponte,Follow Me itd.. bas iz razloga sto nije zavrseno nista. Ja sam uspela da uzmem danas svoj novac iz Wayout-a i uz neverovatnu srecu za iste pare uplatim preko Follow-a Tia Heights 21.08. kazem srecu jer nema nista slobodno do septembra .

Wayout je totalno razocarenje i rade takve stvari posle svih onih hajki oko agencija.

Jos uvek se nije vratila tura koja je otisla 09.08 iz Amwaj-a,ali sigurno ce to biti strasno kad ljudi budu poceli da pljuju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slucajno pogledah malo pre ajt Wayuot-a i normalno nigde vise nema ponude za Amwaj.Toliko o njima i hotelu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ista osoba tj ja. A sto se tice hotela- gresis,  agencija zna za svoju gresku, ali ide na kartu ako uspe-uspe. slike su bas te, pogledaj i nemacki, ruski poljski forum, slike su jos gore. U hotelu su trenutno Poljaci i nasi, iz kog razloga ostaju- nemam pojma. To u agenciji znaju i ne mogu cudom da se nacude, jer su ocekivali haos od nasih putnika

Pre tri sata sam se vratio iz Amwaj-a. Moj odgovor na pitanje iz kog razloga ostaju i Poljaci i Rusi, Nemci, Italijani , Makedonci i nasi u hotelu, je u tome sto su sve slike koje su objavljene o Amvaj-u, totalno bezveze. Hotel je delom jos u izgradnji, ali to uopste ne utice na kvalitet usluge koju smo mi imali. Hotel je odlican!!! 

Preterali ste sa komentarima a da se niko nije raspitao zaista kako hotel izgleda!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u Soma bay od 11/23.08. u hotelu pored ovoga(Caribbean). Dva puta smo isli do ovog hotela, a i upoznala sam dve porodice koje su tamo bile smestene. Iz mojih saznanja samo spa nije zavrsen, i neke prodavnicice na ulazu u hotel. Sve ostalo funkcionise i ljudi su bili veoma zadovoljni, mada hotel, kao sto znate, jos uvek nije pun. Mislim da nemate bas toliko razloga za paniku. Lep provod zelim svima koji idu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre tri sata sam se vratio iz Amwaj-a. Moj odgovor na pitanje iz kog razloga ostaju i Poljaci i Rusi, Nemci, Italijani , Makedonci i nasi u hotelu, je u tome sto su sve slike koje su objavljene o Amvaj-u, totalno bezveze. Hotel je delom jos u izgradnji, ali to uopste ne utice na kvalitet usluge koju smo mi imali. Hotel je odlican!!!

Preterali ste sa komentarima a da se niko nije raspitao zaista kako hotel izgleda!

poslednje slike koje sam postavio sam ja licno napravio, znaci bio na licu mesta i video, 20 ljudi se kupa u bazenu a isto toliko majstora okolo radi. Ja sam bio 08.08.2010. i majstori su bili svuda, gradilo se nesto od drveta na plazi, zavrsavao se ponton na samom kraju, odvezivali su kanape sa vrhova palmi, svuda neki burici, merdevine, mesa se beton...prakticno sam se sudarao sa majstorima koji su se uzurbano svuda motali a onaj deo hotela koji gleda na Caribbean se nije ni radio i on je izgledao sablasno. Mnoge sobe na poslednjim spratovima oko bazena nisu imale vrata i prozore. Plaza je losa i plitka i to ce tako biti i kad se sve zavrsi i tu nema pomoci a ceo hotel nece skoro biti gotov i ja sam zahvalan agenciji Ponte koja nas je krajnje korektno upozorila na vreme i prebacila u bolji hotel bez doplate.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde ima jako puno razlicitih informacija, cak i potpuno razlicitih.

Imam utisak da se odredjene agencije ovde loguju i postuju ono sto je u njihovom interesu. |

Jedni kude, drugi hvale....... i prave totalni haos.

Prosto mi je neverovatno da jedna osoba pise kako je ona bila i sve je katastrofa, druga prica meni je super... nesto tu ne stima....

Mislim da bi dobar potez bio administratori sajta posvete malo vremena ovome, ima tu dosta nacina za resavanje...

Poz.

Vojin

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da nema veze sa agencijama nego sam ja pisao o tome sta sam video kad sam dosao tamo kao posetilac na par sati a ne kao gost hotela, oni koji su bili gosti su zadovoljni uslugom sto je moguce i ja to ne znam, jedino znam sta sam video i te slike sam okacio. Naprosto su razliciti ljudi ljudi zadovoljni razlicitim stvarima i ne obracaju paznju na iste stvari, zato je dobro da nam ovom forumu imamo razlicita misljenja i svako moze sam da proceni sta da radi.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte da vas zavaraju fotografije od 19.8.2010. koje je na svom sajtu postavio Wayout. Na njima se vidi samo ono sto agencija zeli da pokaze (citaj podmetne) svojim potencijalnim gostima. Ne znam zbog cega to rade kada postoje i drugi hoteli koji su u prodaji.

HOTEL NIJE ZAVSEN. Zavrseno je samo oko 30 % soba, hol, restoran, bazeni, plaza. Nema spotrtskih terena, mogucnosti za vodene sportove Hotel nema fiksni telefon. Naravno da se na fotografijama Wayout-a ne vide majstori, a buka se ne moze preneti fotografijom. Obratite paznju na prazne lezaljke na plazi, kao i blato na plazi, jer se u moru niko ne kupa osim kod pontona i to izmedju stubova pazeci da vas ne povredi koralni greben. U vodu se moze uci tek u 14 casova kada plima podigne nivo vode do kolena i to sve na udaljenosti do 200 m od obale.

Svi smo mi razliciti, sa razlicitim ukusima, ali na letovanje u Hurgaqdu se ide da biste se se kupali u prelepom Crvenom moru, i da biste se eventualno odmorili. Ako se kupate u bazenu, i uz buku radnika koji namestaju prozore i lupaju, bruse.... onda to nije odmor.

Agencija ponizava goste ako misli da je to ponuda za civilizovanog coveka.

Agencija za placenu cenu gosta mu daje samo deo usluge koji opisuje u svojoj reklamnoj ponudi!!!

Procitajete vise o tome u mom opisu hotela iz kojeg sam se vratila 25.8.2010.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako mi je zao sto ste ovako prosli, jer mi smo imali agoniju sa ovim hotelom sve do dan polaska na put 19 avg. Shvatila sam prema postavljenim slikama (Unbeliveru do neba Ti HVALA!!!) da ovde nezelim da letujem ,jer nema mora sto je za moju porodicu najvaznije. Ubedjivanja od strane agencije nisam progutala i u zadnjem trenutku smo uspeli da promenimo hotel. Ostatak je bio savrsen .Kada sam procitala tvoje utiske, najezila sam se jer smo mi to upravo zadlaku izbegli. Tako bih se i ja osecala. Ipak je to MOJ ODMOR, a ne puko cekanje da se taj isti odmor zavrsi na tako losem mestu i hotelu.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jako mi je zao sto ste ovako prosli, jer mi smo imali Drago mi je da ste uspeli da promenite hotel,reci mi gde ste na kraju bili-mislim u kom hotelu.Mi smo se skroz dobro proveli u Tia Heights-u.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905092
    Ukupno poruka