Zokas

SKALA SOTIROS

401 poruka u ovoj temi

Ево пар слика из места, нисам га досад превише сликао, сад се мало кајем:

7507203288_02aebb686f_c.jpg

Шеталиште - увече

7507203616_ab0d053aa9_c.jpg

Скала Сотирас - лука

7507203728_5864572a55_c.jpg

Скала Сотирас - плажа

7507203458_ed36d5c4ff_c.jpg

Скала Сотирас - вече у луци

Погледајте овде једну широку панораму са лукобрана на место:

Панорама

Поздрав!

Izmenjeno (Ton_majstor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno Ton Majtore.Mi smo se i ranije dopisivali.Interesuje me vila Vranas .Da li je neko bio u njoj kakvi su utsci?Kuda ici na trajekt?

Prosle godine je bila moja prijateljica sa porodicom i oni su se vratili odusevljeni. Imala je samo reci hvale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedna informacija za ton_majstora. Na mojoj foto turi postoje slike vile Panos, studia, Skale Sotiros i plaze u mestu. Mislim da su slike postavljene 2008. godine. Nisam sigurna ko ih je postavio ali verno docaravaju atmosferu mesta. Zahvaljujuci njima ja sam tada odlucila da idem tamo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала, шефице, хвала Сукинс.

Те Змајине слике сам видео, али неко је додао још других у међувремену, па сам имао уз шта да јутрос попијем кафу.

Нисам досада видео те ископине у неком сутерену? О чему се ради?

Занима ме, да ли је неко успео да наговори/договори/плати неком од локалних чамџија да га провоза по мору? Мислим, вребаћу их ја из заседе, али немам појма шта да понудим као компензацију за пар литара бензина и пола сата њиховог времена?

Поздрав!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ton_majstore, te iskopine koje pominjes nalaze se ispod crkve. Ne znam kako da objasnim. Ogradjene su resetkama a odozgo je crkava. Uvek kada sam prosla bilo je zakljucano tako da nisam nasla nikog da mi objasni o cemu je rec. Postojala je tabla sa obavestenjm samo iz kog veka datira ali bila je isprskana sprejem(nisam uspela da nesto procitam). Mozda je sada drugacije. Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemogu da se odlucim izmedju vile Panos i Mary? Pomagajte...Moram sto pre da rezervisem...Idemo kolima..Jedna porodica sa dvoje dece( 6.god..i 7.god..)...i jedan par bez dece...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Имали смо исту дилему пре два месеца. Изабрали смо "Панос", тј. изабрала је моја госпођа, учинило јој се да "Мери" није боља, иако сам ја био баш за њу.

Сада ћемо да гледамо у брдо, дворишта иза и на улицу, а могли смо да гледамо на трг или ка мору, немам појма. Које собе су слободне?

Када идете, ако изаберете? "Перла", претпостављам.

Поздрав!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem 26.06. u Mary 2. Hteli smo u Panos, ali jos pre mesec dana kada smo hteli da rezervisemo u Panosu nije bilo mesta, preko Perle. Tako da je moj savet da prvo proverite u agenciji gde ima mesta.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemogu da se odlucim izmedju vile Panos i Mary? Pomagajte...Moram sto pre da rezervisem...Idemo kolima..Jedna porodica sa dvoje dece( 6.god..i 7.god..)...i jedan par bez dece...

Obe vile sam videla samo spolja.Vila Mary 2 je sasvim ok,ima dvorište,masline,malo je zavučena pa je i mirnije .

Vilu Panos ne bih odabrala jer se nalazi između 2 kuće koje su baš blizu, tako da se može desiti da dobiješ studio gde terasa gleda u zid susedne kuće ,to je užasno.

Moj savet ti je da obavezno to pitaš u agenciji.Po meni su jedino sigurni studiji koji su sa prednje strane vile jer gledaju na trg.

Prošle godine sam bila baš razočarana činjenicom da vilu sa takvim položajem prodaje Perla jer ja idem preko te agencije već godinama i uvek sam bila zadovoljna .Da ne bude zabune-ne sumnjam da je vila ok u pogledu smeštaja,ali može da bude nezgodno zbog položaja soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veco vestice, jesi li videla parkirane automobile u dvoristu vile Mary 2? Idemo kolima, a nisam pitala za parking :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zvali smo Perlu..ima slobodnih apartmana u obe vile..za termin 31.07-10.08...Ali jos se nemogu odluciti....Cinimi se da je Mary bolja..Brinem se da nije negde zabacena...pa da sve sa decom moramo da pesacimo do plaze..Neznam da li svaka soba ima svoju terasu?Ne bih bas da delimo terasu sa nekim...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Вила "Мери" није исто што и "Мери 2"! Поведи рачуна.

Ова прва је педесетак или мање метара од виле "Панос", тј. од трга. Другу нисам видео, али на сликама има лепше окружење.

"Панос" јесте набијена у низ и то ми СМЕТА, али ћу то тек да натрљам на нос мојој госпођи када дођемо тамо. Или нећу, боли ме уво, кад сам већ тамо.

"Мери" је близу трга, одмах ту пролази магистрала, море је испод ка луци. Укупно, стотинак метара до обале. Гледа на улицу напред, позади на неко двориште, мада нисам видео шта је иза, нека башта, смеће или друга кућа. Мислим да све оне спадају у виле ближе мору, ако се погледа цела Скала Сотирас (Сотирос).

Ако вилу "Панос" упоредим са вилом "Соти" (Golden fuckin' Bitch), где смо годинама ишли, мислим да је опремљеност соба боља, море ближе, плажа лепша, а продавнице свакако! Уствари, скоро да нема потребе ићи ван места, ако неко нема ич авантуристичког духа.

"Соти" је драстично и безразложно скупља (чак 100 € за исти период!), а не нуди ништа више осим сјајног атријума за ране јутарње кафе са комшилуком или касне вечерње пикање карата + дружење уз чашицу са истима. Овде тога неће баш бити, како видим. Даље, у вили "Соти" су нездрави односи, Ана и њен муж су хладни и одбојни. Прошле године су нас разочарали понашањем према нама, а тиче се чишћења соба, замене чаршава, итд., па је то био сасвим довољан разлог да одемо одатле. Бака Марија (држи задњи спрат) и деда Ник су сјајни ликови, и ове године ћемо их посетити и однети поклоне као старим пријатељима.

Морам да признам да ми је увек било лепо када утекнемо из Скале Панагије око 18-19 предвече, јер сунце нестане иза брда, па није више лепо ни за купање а уме и да дуне ветар, који је преко дана и подношљив, али предвече није пријатно, док се враћаш са плаже. Онда одјуримо брже-боље у Скалу Сотирас (пола сата вожње), па стигнемо још и да се окупамо, јер тамо сунце зађе најкасније.

Поздрав!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ton_majstore...Prvi put idemo na Tasos..Frka me je samo za plazu..volela bih da ima plicaka..zbog dece..a i da je plaza cista..more toplo..i da imamo gde rasiriti nas suncobran...Nadam se samo da je plaza i more u Skali super..ostalo nebrinem..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovor svima koje interesuje vila Panos. Koliko mi se cini samo terase studia 105 i 106 gledaju prema zidu suprotne zgrade ali bolja je i hladovina. Najbolju terasu ima studio 104. Sa vlasnicima ne bi trebalo da imate problema jer uopste ne dolaze. Dolaze samo radnice koje ciste. Kao sto sam vec rekla sve je besprekorno cisto. Sto se tice dece ona mogu da se igraju na trgu. Tu je debela hladovina(ali opet morate da ih pazite). Kada smo stigli nas niko nije docekao ali su sobe vrlo rano bile spremne. Niko nam nije trzio vaucere. Sto se tice vile Mary 2, svi sa kojima sam razgovarala iz grupe bili su zadovoljni. Vlasnik je isti pa pretpostavljam da je i kod njih sve bilo cisto. Imaju veliko dvoriste sa maslinama ali tada nije bilo bas uredjeno. Terasa studia u prizemlju mislim da je niska tako da mora uvek biti zatvoreno kada ne boravite u sobi. A vila Mary mislim da se nalazi u istoj ulici kao i Mary 2 samo navise i ima bazen i nije u Perlinoj ponudi. Toliko od mene za sada. Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала, Сукиса. Извините, пермутовао сам виле: "Мери 2" је код трга, "Мери" је изнад.

Све три виле...

Тидзи (или Тиџи?), качио сам слику плаже горе, ево ти опет:

7507219312_6b2b10b8f4_c.jpg

Значи, плажа је широка, дууууго иде плићак, вода је топла, нема јаких струја... идеално за брчкање и деце и нас маторих.

Још једном се извињавам за грешку.

Поздрав!

Izmenjeno (Ton_majstor)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka