mixi85

Miracle 5* hotel, Lara

8 poruka u ovoj temi

Narode jel bio neko u ovom hotelu i kakvi su utisci?Ja idem u septembru prvi put.I da li je neko nekad letovao sa 1A travelom?Oni su mi bili najpovoljniji za ovaj hotel,kazu da su tour operatori za Tursku i imaju brdo hotela koje nase standardne agencije nemaju u ponudi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

svi hoteli u tom naselju KUNDU su novi i veoma luksuzni,ja sam bio u royal wingsu...jedno 2 km odatle...i tu nema loseg hotela...cak sam bio i ispred hotela miracle...impresivno deluje...mozda jedna mana...cini mi se da nemaju palme kao u royal wingsu...ali nema veze ima suncobrana...ali u svakom slucaju ,tu su vrh hoteli...nema greske...pogotovu sto kad sletis...udjes u bus ...do hotela treba manje od 10 min! uzivaj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno i ja sam tako mislila ali ipak nije na odmet proveriti sa ljudima koji su vec bili :))))) A Lara kao mesto kakvo je?Jel ima nesto da se vidi i na koje izlete treba otici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NISAM BIO NIKAD NA IZLETIMA...JEDNOSTAVNO JER OCU DA ODMARAM...A STO SE TICE MESTA LARA...NISAM ISAO DA BIH TI NESTO REKAO...

A MOZDA I JA NA KRAJU ZAVRSIM OVOG SEPTEMBRA U MIRACLE...

LEPA CENA...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode jel bio neko u ovom hotelu i kakvi su utisci?Ja idem u septembru prvi put.I da li je neko nekad letovao sa 1A travelom?Oni su mi bili najpovoljniji za ovaj hotel,kazu da su tour operatori za Tursku i imaju brdo hotela koje nase standardne agencije nemaju u ponudi...

ja bila pre dve godine! Sjajan hotel!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daj neki malo detaljniji opis hotela, kakve su sobe, bazeni, osoblje, hrana, plaza, more. A moze i mixi85 da doda neki svoj komentar ako se vratio, jer me malo brinu komentari sa tripadvisor-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram da idem sa suprugom i malim detetom, 1.5 god u ovaj hotel, prevashodno jer ima 5* a nekosta puno. Molim vas za detaljniji opis, sta obuhvata ALL inclusive, kakve su sobe, okolina hotela i grad Antalija.

Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daj neki malo detaljniji opis hotela, kakve su sobe, bazeni, osoblje, hrana, plaza, more. A moze i mixi85 da doda neki svoj komentar ako se vratio, jer me malo brinu komentari sa tripadvisor-a.

Hotel je odličan (od svih hotela u Lari vodič nam je rekao da je on najskromiji ali za mene je bio savršen).Sobe su jako prostarne i izuzetno čiste ( kad kažem čiste prvenstveno mislim na kupatilo) ni jedna zamerka. Bazeni su super ali su ležaljke maltene jedna do druge i uvek je gužva i buka (što od ljudi što do muzike animacionog tima jer im je razglas ubitačan :))) tako da ako želiš mir i malo privatnosti najbolje je biti na plaži. Plaža je jako čista (pesak) i more je,kad sam ja bila u septembru, bilo jako toplo. Uvek duva neki vetar tako da ima i dosta talasa što neki put zna da bude i malo dosadno.Osoblje je bilo ok,uvek kad nešto tražiš dobiješ ali ne očekuj da će neko da te služi za sve moraš sam da odeš do bara ;) Hrana...hm pa ja sam bila 15 dana tako da već posle 10 sve izgustiraš pa ti više ništa nije interesantno...Sve je jako ukusno SEM tartar bifteka to nikako nemoj da probaš fuj...Uvek imam puno voća,povrća dal kuvanog,dal pečenog,grilovanog...Razne vrste mesa,testenina,pica,salata ma stvarno svega.Jedino što se meni od hrane nije dopalo su slatkiši.Ako voliš jedino čokoladnu tortu,kao ja,toga tamo nećeš naći.Sve se svodi na baklave,tulumbe,neke poslastice slicne americkoj piti (jedna kora + fil dal od čokolade,voca i sl.),želea,pudinga i tako...Što se tiče tripadvisora svi smo mi različiti pa i ljudi koji tamo ostavljaju komentare.Pošto mi je to struka znam da vrlo često ljudi traže dlaku u jajetu jer su ne zadovoljni sobom pa onda gledaju da ispljuju sve i svašta.Za takve negativne komentare stvarno nema prostora.Pogledaj ako nisi gledao i komentare na http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Miracle+Resort-hid_80457.html

kao i fotografije (mnogo su opširniji nego na tripadu ).

Eto ako još nešto treba tu sam :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka