Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1144 poruke u ovoj temi

Znaci Sarti je ok?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci Sarti je ok?

Sarti je fenomenalan...Mi smo bili u starom delu Sartija,sve ima od lekara,apoteke,mega marketa,restorana,pekara...plaza je extra.More je toplo ,cisto i bistro.A pogled na Atos prosto ostavlja bez daha.Sve u svemu mesto koje ima sve.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kakva je temperatura mora u Junu. Ja volim malo hladnije more, ali moja supruga voli toplije, odnosno ne odgovara joj hladna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I još nešto, NBG banka, kako čujem, za uplatu depozita za rezervaciju smeštaja ne uzima proviziju, koja se kod drugih banaka kreće od 0,6 do 1% (minimun od 400 din. u Intesi do 10 evra kod ostalih banaka), već naplaćuje samo 400 dinara na ime otvaranja računa.

Pročitala ja ovo juče i sva srećna odem u Vojvođansku banku jer u mojoj banci traže 1000 din za ovu transakciju, a i žiro račun primaoca je u NBG pa rekoh možda stvarno bude povoljniji transfer. Sreća me je prošla kad su mi objasnili kako stvari stoje :D . Ako nemaš otvoren račun za otvaranje uzimaju 100 din, naplaćuju proviziju 400 din i na deviznom računu pored novca za slanje mora biti još 25€ za troškove koji će nastati u toku transakcije :krsti:. Ljubazno su mi objasnili da troškovi najverovatnije neće biti BAŠ 25€, ali da toliko moram uplatiti na račun. Ja teti samo rekla :thankyou: i :sunjalica: u moju banku.

Osim toga, da znate, ako uplatu vršite preko banke od podataka primaoca MORATE imati sledeće: banka korisnika, SWIFT code, ime korisnika, adresu korisnika, zemlju korisnika, broj računa korisnika (obavezan IBAN za plaćanje u zemlje EU), svrha plaćanja. Ja sam imala sve sem adrese i nisu hteli bez toga da prihvate, ni u mojoj banci, a ne bi hteli ni u Vojvođanskoj (sve i da sam bila rada da im dam onih 25 evrića :D )

Izmenjeno (okins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje iskustvo od pre dve godine je drugacije. Preko Alfa banke sam uplatio smestaj, provizija je bila oko 5e, nisam morao otvoriti nikakav racun. Kao svrhu smo naveli nekakvu pomoc, to mi je preporucio sef te poslovnice. Sve je proslo glatko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav dobri ljudi,

da malo ozivim temu u nadi da ce mi neko pomoci. Elem, procitao sam citavu temu kao i mnoge linkove vezane za nju. Moram vam priznati da sam sam se prilicno pogubio u ponudi i iskustvima drugih ljudi. Mozda ce zvucati da hocu neku ponudu na dlanu ali verujte mi da nije tako. Treba mi samo savet. Do sada smo letovali na Kasandri i ove godine, na precac, odlucismo da brze bolje odemo na Sitoniju. Posto nismo nikad bili pojma nemamo gde hocemo. Neke smernice bi bile:

- imamo bebca od godinu dana pa bi smestaj uz siroku pescanu plazu bio obavezan

- setaliste u blizini

- smestaj po mogucnosti na nekom mirnom mestu

- studio ili bungalov varijanta (nismo izbirljivi, samo da je cisto)

- put planiramo za kraj juna ili pocetak jula (znam da je blizu al tako se desilo)

- grad/mesto/selo skoro pa potpuno svejedno

- vidim da bi za 30 Eur/dan mogao da se nadje smestaj pa bi mi to bio target price

Unapred hvala na eventualnoj pomoci/savetima/preporuci....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav dobri ljudi,

da malo ozivim temu u nadi da ce mi neko pomoci. Elem, procitao sam citavu temu kao i mnoge linkove vezane za nju. Moram vam priznati da sam sam se prilicno pogubio u ponudi i iskustvima drugih ljudi. Mozda ce zvucati da hocu neku ponudu na dlanu ali verujte mi da nije tako. Treba mi samo savet. Do sada smo letovali na Kasandri i ove godine, na precac, odlucismo da brze bolje odemo na Sitoniju. Posto nismo nikad bili pojma nemamo gde hocemo. Neke smernice bi bile:

- imamo bebca od godinu dana pa bi smestaj uz siroku pescanu plazu bio obavezan

- setaliste u blizini

- smestaj po mogucnosti na nekom mirnom mestu

- studio ili bungalov varijanta (nismo izbirljivi, samo da je cisto)

- put planiramo za kraj juna ili pocetak jula (znam da je blizu al tako se desilo)

- grad/mesto/selo skoro pa potpuno svejedno

- vidim da bi za 30 Eur/dan mogao da se nadje smestaj pa bi mi to bio target price

Unapred hvala na eventualnoj pomoci/savetima/preporuci....

Pozdrav!

To što tražite mislim da možete da nadjete preko agencije Sabra.Smeštaj tražite u Neos Marmarosu na plaži Paradiso ili pogledajte da li Sabra ili neka druga agencija ima Toroni ili Porto Koufo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam rekap pa da se dopunim... Planiramo sopstveni prevoz i online rezervaciju. Nemam nista protiv agencija al sam mislio da cu bolje proci samostalno. Ne samo finansijski nego i po pitanju ponude.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@moody

Pogledajte (obrisano zbog reklamiranja) u Kalamitsiju, lepo, čisto, mirna lokacija na 50m od prelepe plaže i nešto malo iznad planirane cene! Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mnogo hvala. Poslao sam im mail.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@moody

Slike iz jula prošle godine i opis lokacije imate na linku (obrisano zbog reklamiranja). Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

nakon nekoliko godina na jonskom moru, moja supruga i ja smo odlucili da ovde godine letujemo na egejskom moru i to negde na Sitoniji...

Planiramo da idemo sopstvenim prevozom, i treba nam mali savet oko pronalazenja smestaja na licu mesta..

- Osnovna stvar je cena, i znacilo bi mi ako neko zna kakve cene mogu da ocekujem za neki skromniji studio u periodu od 23.06. - 03.07.

potpuno nam je nebitno gde se smestaj nalazi (odgovara i negde u brdu...), posto planiramo da svakog dana idemo na drugu plazu...

Unapred hvala, a ako nekoga zanima povoljan i pristojan smestaj na Lefkadi, tu mogu da pomognem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za preporuku apartmana na Sitoniji (znaci da spavaca bude odvojena od kuhinjskog prostora i "dnevne" sobe) do nekih 50-60 evra dnevno maksimum!

Idem sa zenim i detetom od 2 godine i sa prijateljima koji imaju takodje dete od 2 godine. Smorio sam se trazeci, iscrpeo sam sve varijante i ne znam vise sta da gledam! :tuga:

Zeleo bih da bude lepa, pescana plaza, da smestaj bude maltene na plazi, bazen ne bi bio los ali ne znaci mi mnogo, da bude mirno ali opet da ima i da se proseta, da ima neka prodavnica/super market, da mozemo da sednemo u kafic, u restoran da rucamo...

Postoji li ovako nesto??

Od 28. Avgusta....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za preporuku apartmana na Sitoniji (znaci da spavaca bude odvojena od kuhinjskog prostora i "dnevne" sobe) do nekih 50-60 evra dnevno maksimum!

Idem sa zenim i detetom od 2 godine i sa prijateljima koji imaju takodje dete od 2 godine. Smorio sam se trazeci, iscrpeo sam sve varijante i ne znam vise sta da gledam! sad.gif

Zeleo bih da bude lepa, pescana plaza, da smestaj bude maltene na plazi, bazen ne bi bio los ali ne znaci mi mnogo, da bude mirno ali opet da ima i da se proseta, da ima neka prodavnica/super market, da mozemo da sednemo u kafic, u restoran da rucamo...

Postoji li ovako nesto??

Od 28. Avgusta....

Ako vam odgovara Sarti probajte na

http://www.sithontravel.hu/

Prošle godine smo na licu mesta kod njih našli smeštaj sličan onome što vi tražite. Pogledajte PROKOPIS house. Prvi sprat, levi apartman na prvoj slici... Od 10.-20. jula cenovno nešto niže od onog što ste napisali, možda i malo skromnije po kvalitetu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Olgice,

Vecina nas trazi ono sto ste opisali, ali sve kriterijume je prakticno nemoguce uklopiti. Lepe pescne plaze uglavnom nisu u mestima, nego divlje. Ali s obzirom da trazite i setaliste, onda se slazem da je Sarti mozda najbolje resenje.

Ako biste zrtvovali setaliste, onda Vurvuru. Moze da se nadje lep smestaj na malnjem lepom delu pescane plaze, restorani su blizu, ali nema setaliste. Ako vas zanima vurvuru, mogu vam preporuciti smestaj, tj. na toj temi sam vec pisala skoro o tome.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26649
    Ukupno tema
    894066
    Ukupno poruka