Marea

Smestaj na Sitoniji bez agencije

1144 poruke u ovoj temi

Alexia, Ogica, od Ognjen. :) Molim za preporuku smestaja u Vurvuruu.

Ne mogu da pronadjem na forumu, da li je neko bio i opisao KIKI'S PLACE, izgleda fantasticno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alexia, Ogica, od Ognjen. osmeh1.gif Molim za preporuku smestaja u Vurvuruu.

Ne mogu da pronadjem na forumu, da li je neko bio i opisao KIKI'S PLACE, izgleda fantasticno?

Kikis place izgleda lepo, ali je daleko od plaze, pa ga mi prosle godine nismo ni razmatrali.

Sto se tice Vurvurua pogledajte na halkidiki.com....Drosoudis, Psarogiannis, Ioannis, Vergos hotel

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo pregledali razne teme, posto i mi trazimo smestaj samo bismo ove godine na istocnoj strani Sitonije.

Ali smo primetili da svi manje vise planiraju da sami tamo kuvaju, nose hranu itd. Iskreno meni to i nije neki odmor ako opet treba da trcimo ujutru do pekare ili prodavnice za dorucak, spremam uvece posle plaze...

Ja bi volela kad bi nam neko dao preporuku za neki dobar smestaj ali da ima mogucnost doplate za dorucak, ostalo ce taverne da odrade...

Ove godine bi na istocnoj strani, jer smo prosle godine bili na zapadnoj i vise su nam se svidele plaze na istocnoj strani! Mada i oni koji se odluce za zapadnu stranu ni tu nema greske odmah da znate!

Sitonijanadlanu je to ooodlicno opisala, vredi procitati pre polaska i posetiti te plaze!

Pa ne vracamo se mi tamo uzalud...wink.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u PSAKOUDIJI ? Pri kraju sam dogovora za smestaj PORTO PSAKOUDIA.

Molim za informacije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@nino&lina

U Sartiju smeštaj sa doručkom imate u Hotelu VIKI (tel.+30 23750/ 94454), kuća se nalazi u Novom Sartiju, druga ulica od mora, 50m od parkinga koji razdvaja Novi i Stari Sarti.

vikij.jpg

O proverenim tavernama Sitonije imate na linku (obrisano zbog reklamiranja) od kojih se čak osam nalazi na istočnoj strani Sitonije. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje, ono sto mi se i vise svidja od PORTO PSAKOUDIA je ANGELOS GARDEN medjutim taj tip je ocigledno jako neprofesionalan jer mi danima ne odgovara ni na email ni na SMS. Ako mi ne odgovori do sutra moracu da zovem telefonom jer mi se jako svidja.

Da li je neko dobio odgovor od ovog lika email-om?

Izmenjeno (Ogica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ogice,

Zaboravila sam Psakoudiju da ti predlozim. Mi smo hteli tamo i to bas u porto Psakoudiju ali nije bilo mesta. Dopisivala sam se tada ssa jednom forumasicom, koja je tamo bila u drugom terminu i super je smestaj kaze.

Inace, jedno ppone smo svratili tamo, meni je mesto slatko. Inace, moj favorit je vila Aiolos, ali isto nije bilo mesta. Pogledaj na njihovom sajtu, ima dosta fotki Psakoudije iz vazduha, Porto psakoudija je jako blizu Aiolos vile, koja je na samoj plazi na onom spicu.

Meni isto nekoliko njih nije odgovaralo na mailove...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo pregledali razne teme, posto i mi trazimo smestaj samo bismo ove godine na istocnoj strani Sitonije.

Ali smo primetili da svi manje vise planiraju da sami tamo kuvaju, nose hranu itd. Iskreno meni to i nije neki odmor ako opet treba da trcimo ujutru do pekare ili prodavnice za dorucak, spremam uvece posle plaze...

Ja bi volela kad bi nam neko dao preporuku za neki dobar smestaj ali da ima mogucnost doplate za dorucak, ostalo ce taverne da odrade...

Ove godine bi na istocnoj strani, jer smo prosle godine bili na zapadnoj i vise su nam se svidele plaze na istocnoj strani! Mada i oni koji se odluce za zapadnu stranu ni tu nema greske odmah da znate!

Sitonijanadlanu je to ooodlicno opisala, vredi procitati pre polaska i posetiti te plaze!

Pa ne vracamo se mi tamo uzalud...wink.gif

Ovo kao da sam ja pisala, sto se tice kuvanja:) Meni ne pada na pamet da na moru kuvam, zasto smo trazili smestaj u blizini restorana. Kao sto sam gore napisala, Vurvuru je u pitanju bio. Dorucak u sobi, ali tu nema kuvanja:) Napunis frizeder dva puta u toku letovanja i eto materijala za dorucak. Ne znam da li u obliznjim restoranima nude doroucak po povoljnijoj ceni ako uplatis vise dana...Preko puta naseg smestaja je hotel Vergos, tu smo rucali ponekad, ima sigurno i dorucak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam dilemu već nedeljama....Da li izabrati Kalamitsi ili Sarti beach za porodično letovanje? Imamo dete od 3 god. H

vala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam dilemu već nedeljama....Da li izabrati Kalamitsi ili Sarti beach za porodično letovanje? Imamo dete od 3 god. H

vala!

Ja bih izabrao Kalamitsi, sa tako malim detetom. Mesto je veoma malo, par restorana i par prodavnica, ali je u uvali, na prelepoj plaži, koja je odmah ispred smeštaja i najvažnije nema talasa.

Sarti je mnogo veći, lepše za šetnju ima igralište za decu, ali stalno duva vetrić i ima talasa. Talasi nisu preveliki, ali ja sam išao dve godine sa tako malim detetom i ona tu nije mogla da se kupa već smo išli na druge plaže (Kalamitsi, Armenistis...)

Sigurno se neki neće složiti sa mnom, ali u tvojoj varijanti tebi je najbolje tamo gde je detetu najbolje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mamatic,

Hvala Vam na razrešenju dileme. Napisali ste baš ono što sam htela da čujem :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili u Sartju na dan kod prijatelja i generalno jeste lepa plaza, nije losa plaza(kada nema vetra)za decu jer imate beskonacno da pesacite dok nedodjete do kolko tolko dublje vode da moze da se zapliva! da napomenem, mislim na deo od centra Sartija kada se gleda ka moru, desno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi bi smo zeleli letovanje na Sitoniji i posto za par dana putujeno na Kasandru odlucili smo da dva puta skocimo do Sitonije da je malo obidjemo i vidimo nesto za narednu godinu. Duze vreme pratim forum o Sitoniji i stalno citam o tom problemu sa vetrom. Moje mladje dete ne ulazi u more ako ima talasa, a starije opet ne izlazi iz mora pa se plasim da se prehladi. Posto za dva dana ne mogu mnogo toga obici, molila bih da me neko posavetuje koja mesta da obidjem tj. gde bi moglo biti najmanje vetrovitih dana. Vazno mi je samo da mogu naci lep apartman na plazi i da nije bas pustara. Deca bas i ne podnose voznju pa ne mozemo mnogo obilaziti. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam kako ste povezali Sitoniju sa vetrom, jedino gde se on pominje je Sarti, inace Sitonije nije nista posebno vetrovita. Kao i u vecini mesta, ponedgde popodne moze biti malo uzburkanije more. Mozete ici U Psakoudiju, Nkiti, Lagomandru, Karidi plazu u Vurvuruu i sve redom..Armenistis, Platanias, Kallmitsi...Zavisno koliko imate vremena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre par god.su nasi prijatelji bili u Sartiju,inace, godinama letuju na Sitoniji, a mi sa Kasandre smo skocili do njih. Obisli smo bas Metramofozis,Neos Marmaris gledaju ka Kasandri i sa mnogo manje vetra,Vurvuru,Golden Beach, koje su uvalice i nema vetra, ali generalno u Sitonija, prema Atosu strana ima malo vise vetra nego ova strana prema Kasandri.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26645
    Ukupno tema
    893920
    Ukupno poruka