djepeto

Vile Konstadin, Nidri

91 poruka u ovoj temi

Mi samo da se pohvalimo da smo oduzili svoj preostali dug prema Robinsonu,i danas nam je svecano urucen vaucer kao i Mladenov broj grckog mobilnog, na skromnoj svecanosti(bez hrane i pica), u prostorijama gore navedene agencije. Tom prilikom je ''teta gospodja'' radnica iste agencija u kratkom ali toplom i nadasve dirljivom govoru napomenula da se i ostali iz grupe koja putuje u vilu Konstandina 6. septembra leta gospodnjega 2010tog,a nisu izmirili svoje obavezene ne prave blesavi i izmire svoje obaveze na vreme,inace nista od mora :bez-zuba:

Sad stvarno mozemo samo da cekamo da prodje ovih dugih 15 dana pa da se prepustimo charima Jonskog mora :smorilo: :smorilo: :smorilo:

Izmenjeno (turistaBGD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav vaučer? Mi ništa nismo dobili osim računa na kojima piše da smo prvi put dali 40% sume, a drugi put ostatak. I imamo papir na kojem piše ukupna cena u dinarima i evrima i broj apartmana. Pojasni mi malo ovo, molim te. Nadam se da nisu zaboravili ovi iz Robinsona da nam daju još neki papir...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo bili u utorak i nismo dobili nikakav vaucer a ni Mladenov broj nisu ga cak ni pomenuli

a kad sam pitala dal jos neke agencije idu istim busom devojka koja radi tamo se samo izbecila na mene kao jel to neki problem reko ne nikakav cisto pitam iz radoznalosti ne znam sta joj bi samo sam ljubazno pitala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Auu bre drugari,pa ja sam imao cilj da Vas jos malo razgalim pred put,da nam u smehu i veselju protekne ovih 15tak dana do odmora a ispade da sam napravio haos :ljutko:

Ovako,da probam da predtsavim jucerasnju situaciji i malo Vas smirim jer pretpostavlja u cemu je razlika,ali opet napominjem to je moje misljenje cista fikcija,bolje proverite sve na licinom mestu tacnije u agenciji!!!!!! Mi smo juce uplatili drugi deo aranzmana znaci sve do kraja sto je ostalo,dobili smo dva papira bela sa logom Robinson.Prvi je kao taj racun koji spominju Nevena I Dragan gde pise koliko smo juce dali para po kom se kursu racuna, br sobe potpisi,etc,gore pise priznanica.E sad drugi papir koji je uneo pometnju je,isto tako beli papir logo Robinson,i lepo crno boldirano VOUCHERE gde pisu nasa imena(moje porodice ,ne nas forumasa :) ) ime smestaja, datum koriscenja usluge,ponovo br sobe 8 (nemoj neko da je ulazio ako stignete pre nas da se ne svadjamo dzabe) i u napomenama upisan Mladenov br. telefona!!!!! (ko hoce bez obzira sto je nekulturno poslacu Vam na pp)

E sad moje objasnjenje kojim zelim da Vas umirim,a mislim da je zasnovano na zdravom razumu:

Mi idemo kolima,Vi autobusom,verovatno su Vasi vauceri kod vodica,a racunaju da Vam Mladenov broj ne treba jer ce Vas on docekati,a nama su dali voucher i njegov broj jer recimo mozemo da stignemo i u 5 ujutru i u 10 uvece pa ne moze on da sedi i ceka samo nas,(kao sto ce siguran sam sacekati autobus pun putnika,)nego lepo evo Vama broj kad dodjete zovite coveka i sve ok!!!!!!!

Eto mislim da sam Vas barem malo umirio,ali nemam pojma ako hocete zovite i proverite,iskreno ja sve pitam po 100 puta i sve sam trazim pa sta mi daju daju,obicno nisma imao problema!!!

Stvarno jos jednom izvinite ako sam Vam napravio neku neptrebnu nervozu,svojim prethodnim postom,zaista nisma imao ni gram lose namere :tuzni::tuzni::tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja mislim da je u pitanju to što vi idete kolima a mi autobusom. Ali, ako neko bude imao dodatnu informaciju u vezi ovoga, neka javi. Mislim da je sve u redu, ali posle silnih "Conte-a" i sličnih slučajeva... nikad se ne zna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da odgovorim samom sebi... :bez-zuba:

Informacija od agencije... ko ide autobusom, dobija vaučere pred polazak, znači Sava Centar. Ostali, kao što je turistaBGD, dobijaju po završenim uplatama, jer idu sopstvenim prevozom.

Sad kad vratim film, sećam se da je tako bilo i kad smo išli na Zakintos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala turista BGD Nevena i Dragan ma sta se vi sikirate kad idete samnom :) salim se nama broj ni ne treba jer ce nas Mladen sacekati kad bus udje u Nidri i sa svima ce otici do vila da rasporedi gde je ko u kojoj sobi tako da bez brige a na prvom sastanku ce nam i reci svima svoj broj i sve ostale bitne informacije o izletima i svemu ostalom vezanom za ostrvo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna od Vas koji tek treba da idu ili sto je mnogo verovatnije od Vas kojis te se vec vratili iz vile Konstadina a i dalje pratite ovu nasu prepisku, da li u sobama postoje sefovi,ili mogucnost da se iznajme na recepciji ???? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice sefova..nema ih i ne postoji mogucnost iznajmljivanja u vili...koliko znam postoji mogucnost iznajmljivanja sefova u Nidriju u nekoj agenciji...mada ce vam mladen sve to vec reci...

i jedan veliki oprez oko novca makar za one koji su dobili apartmane na prizemlju...

ja sam iz grupe koja je isla 07.08...i prve noci su opljackana 2 para sa prizemlja...klinci se usetali oko 04,05 ujutru kroz terasu uzeli sta su hteli i pobegli...

tako da...jos jednom OPREZ

ako imate jos neko pitanje slobdno postavite..vila je skroz OK...bicete i vise nego zadovljni...mada verovatno necete i mnogo u njoj da se zadrzavate

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim sve koji znaju na kom je spratu soba 303 a3 . Ima piće pored bazena od mene:D hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Žozi89 vila Konstatina je extra odlican smestaj vlasnici jako ljubazni bas su se potrudili da nam sobe budu sto pre spremne jer smo doputovali u rekordnom roku pre 9h smo vec bili ispred vile a u sobe treba da udjemo u 14h medjutim oni su to koliko su brze mogli sredili i pustali nas u sobe kako je koja bila ociscena. Vreme nas je super posluzilo imali smo samo jedan kisni dan koji nam je dobro dosao da bi se malo odmorili od jurenja po izletima i plazama i ranog ustajanja. Ekipa u vili kako ova koja se vec javljala ovde na forumu tako i ostatak bila je super sve mladji ljudi. Plaze zaista prelepe i ne treba propustiti Egremni, Porto Katsiki, Katizmu, Mikros Gialos itd sve zavisi ko sta voli. Ako te jos sta zanima slobodno pitaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izleti su super obilazak brodom Kefalonija, Itaka i Skorpios je bio 15 eura

obilazak kolima ostrva je 23 eura

i Preveza, izvori Aheron i Parga je 27 eura

sestra i ja smo isle na sve ove izlete i nismo se pokajale prelepo je sve

cene su sta znam u Lidlu mnogo povoljnije nego u marketima u Nidriju mislim da je najbolj otici prvi dan kupiti sve za 10 dana i biti miran

a ne znam preko koje agencije vi idete na odmor mi smo isli preko Robinsona i nas vodic je extra o svemu nas je detaljno izvestavao nadam se da mu ne nedostajemo puno i da je navikao da smo otisli kuci bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da i ja dodam...

1. Rent a car kod Vasilisa, Vita Car agencija. Čovek je car i veliki pozdrav za njega. Čak vam ne treba ni original vozačka dozvola, jedan par je poslao fotokpoiju iz Srbije jer su zaboravili da ponesu dozvolu.

2. Lidl: očekivao sam mnogo više, jer sve što tamo ima, ima da se kupi i kod nas. Ali, vredi obići, jer ima da se nađe svašta nešto.

3. DIA market: razočarenje. Slabi su sa robom, ne znam da li firma propada ili je nešto drugo u pitanju.

4. Marinopulos: OK

5. Plaže: šta reći, SJAJNO!!!

6. Ko vozi, neka se spremi da guli po 40 km do plaža, jer ima dosta da se vozi do najboljih mesta.

7. Nidri: sasvim pristojno mesto sa gomilom radnji za svakoga ponešto.

8. Obilazak brodom Nidri Star 1: gledajte da birate neki dan kad nije mnogo lepo vreme, da vam ne propadne dan u vozikanju brodom po moru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo mali doprinos ovoj temi, ukoliko neko želi dobar smeštaj u Nidriju, onda je to svakako vila Konstadin. U nastavku je nekoliko slika.

dsc00329.jpg

dsc00313.jpg

dsc00314.jpg

dsc00315.jpg

dsc00318.jpg

Izmenjeno (jelenap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje, kako reaguju vlasnici vile na eventualnu galamu u vecernjim satima, jel neko bio 'malo' bucniji???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka