Nenad123

Hotel Athena Pallas Village ***** Elia beach

295 poruka u ovoj temi

Molim forumase koji su bili u ovom hotelu ili imaju informacije o smestaju, hrani, plazi i sl... da nam pomognu.

Hotel ima svoj sajt http://www.athena-pallas.gr

Prvenstveno nas zanima kakva je plaza, ...pesak, kamenje, ima li trave u moru? ... :o

Zahvaljujem na svim informacijama koje bi nam bile od koristi!

Pozz.

Izmenjeno (Nenad123)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su bili prošlog leta sa malom bebom u ovom hotelu.

Bili su prezadovoljni uslugom, hranom i čistoćom.

Plaža im je bila ''onako'', valjda je glavna zamerka da je uska, pa su često išli do obližnje Lagomandre i Kalogrie.

Biće vam ok ako putujete svojim kolima, jer je hotel izolovan, tj. nije u nekom naselju, a od Neos Marmarasa udaljen desetak kilometara..

U blizini ima lepih plaža, a posebno zanimljive su ipak na istočnoj strani poluostrva (vidite temu o plažama na Sitoniji).

Možda da razmotrite i smeštaj u hotelu Lagomandra, zbog lepše plaže?

Pozdrav i srećno u odabiru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su bili prošlog leta sa malom bebom u ovom hotelu.

Bili su prezadovoljni uslugom, hranom i čistoćom.

Plaža im je bila ''onako'', valjda je glavna zamerka da je uska, pa su često išli do obližnje Lagomandre i Kalogrie.

Biće vam ok ako putujete svojim kolima, jer je hotel izolovan, tj. nije u nekom naselju, a od Neos Marmarasa udaljen desetak kilometara..

U blizini ima lepih plaža, a posebno zanimljive su ipak na istočnoj strani poluostrva (vidite temu o plažama na Sitoniji).

Možda da razmotrite i smeštaj u hotelu Lagomandra, zbog lepše plaže?

Pozdrav i srećno u odabiru!

Hvala na brzom odgovoru!

Pretragom po net-u, google earth-u, forumima, deluje da je uglavnom sve ok…Jedino nam se čini da je plažaprilicno mala (uska), zato bi nam značilo da "čujemo" nekoga sa iskustvima izprve (druge) ;) ruke.

Naravno, oba hotela na Lagomandri su ok, prvenstveno zbog izuzetne plaze –licno proverili...

Athena Pallas Village je u igri jer smo pronasli kombinaciju (agenciju) ukojoj je ovaj hotel prilično povoljniji u poredenju sa drugim agencijskimponudama. U odnosu na “Lagomandrine” hotele je nesto jeftiniji... Jos jedna bitna okolnost je da će naš glavni clan ekipe u avgustu napuniti 13 god, pa će jos uvek u AthenaPallas-u moći da ostvari free smestaj i klopu, dok je u Lagomandrinim granica12 god.

Pozz i thanks again!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom slučaju, iskoristite sve pogodnosti, sumnjam da u hotelu sa 5 zvezdica može nešto da vam fali ;)

Sve najbolje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom slučaju, iskoristite sve pogodnosti, sumnjam da u hotelu sa 5 zvezdica može nešto da vam fali ;)

Sve najbolje!

Vidim da je tvoja "ekipa" bila prosle godine u N.Marmarasu i pravila izlete po okolini...

BTW ... možda ste u prolazu "snimili" plažu pomenutog hotela? :rolleyes:

Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.putovanja.info/sr/destinacije/3-Grčka/letovanje/376-Neos_Marmaras/hoteli/852-hotel-Athena_Pallas_Village/opisi

Imas i ovde opise nasih forumasa, pa procitaj, sve vredi procitati.

Ja sam od mog prijatelja koji ima agenciju i isao je u izvidnicu pre sezone cuo da mu se vise svidja hotel Antemus sea od Atene, iskljucivo zbog pristupa plazi.Koliko sam ga ja razumeo hotel Atena je na brdu a na plazu se ide nekim stepenicima, i plaza je uska.Medjutim treba svakako uzeti u obzir da je po kategorizaciji Atena 5* a Antemus 4* a imaju slicne cene.Mada i ovaj drugi hotel daje gratis za decu do 13 godina.

Ono sto je sigurno Sitonija je pravi izbor bez obzira u kom hotelu se nalazite.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.putovanja...s_Village/opisi

Imas i ovde opise nasih forumasa, pa procitaj, sve vredi procitati.

Ja sam od mog prijatelja koji ima agenciju i isao je u izvidnicu pre sezone cuo da mu se vise svidja hotel Antemus sea od Atene, iskljucivo zbog pristupa plazi.Koliko sam ga ja razumeo hotel Atena je na brdu a na plazu se ide nekim stepenicima, i plaza je uska.Medjutim treba svakako uzeti u obzir da je po kategorizaciji Atena 5* a Antemus 4* a imaju slicne cene.Mada i ovaj drugi hotel daje gratis za decu do 13 godina.

Ono sto je sigurno Sitonija je pravi izbor bez obzira u kom hotelu se nalazite.

Hvala za info,

Koliko sam ja uspeo da vidim Anthemus Sea Beach je ok izbor, ali nema ga u svim agencijama, a tamo gde se nudi je "jak" sa cenom.

Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nenad123,

da li si ponudu nasao kod Dertour-a?

Drasticno su povoljniji od drugih, valjda zbog popusta od 15 % koji nude do prvog aprila, a do pre neki dan je bilo cak 25%. Ja se bas zbog cene lomim da ove godine idemo tamo. Lagomandra i Kalogria su bukvalno na 3 km od hotela.

Hotel je super. Nismo bili u njemu ali smo bili u obliznjoj Elei pre neku godinu. Mana mu je plaza. Spustas se stepenicama, ali i prelazis "ulicicu" koja odvaja kompleks od plaze. Jedino me ova plaza odvraca od hotela.

Sto se Antemusa tice, meni se licno manje svidja od Athene. Cene su prenapucane, a plaza ocaj. Mislim lepsa je spolja od ove, ali je voda kao u bari i plicak je prvih 346 m.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nenad123,

da li si ponudu nasao kod Dertour-a?

Drasticno su povoljniji od drugih, valjda zbog popusta od 15 % koji nude do prvog aprila, a do pre neki dan je bilo cak 25%. Ja se bas zbog cene lomim da ove godine idemo tamo. Lagomandra i Kalogria su bukvalno na 3 km od hotela.

Hotel je super. Nismo bili u njemu ali smo bili u obliznjoj Elei pre neku godinu. Mana mu je plaza. Spustas se stepenicama, ali i prelazis "ulicicu" koja odvaja kompleks od plaze. Jedino me ova plaza odvraca od hotela.

Sto se Antemusa tice, meni se licno manje svidja od Athene. Cene su prenapucane, a plaza ocaj. Mislim lepsa je spolja od ove, ali je voda kao u bari i plicak je prvih 346 m.

Twixy, u pravu si za agency. Kao sto je i tebe mucila plaza (ako se to zove plaza kod Elea hotela), slicna je situacija i sa nama i Atenom. Zato su nam dobrodosle info vezane prvenstveno za plazu tog hotela (deluje da je pesak spolja, kao da ima malo kamenja... kakva je situacija u vodi... i sl?

Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nenade123, a da li ste videli cene u hotelu ako bukirate direktno preko njih? Mnogo su niže nego preko nekih naših agencija. Mislim da tom prilikom možete birati i sobu. I meni se hotel dopada, a plaža mi je baš simpatična. Čini mi se da na njoj ne može biti neka velika gužva!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nenade123, a da li ste videli cene u hotelu ako bukirate direktno preko njih? Mnogo su niže nego preko nekih naših agencija. Mislim da tom prilikom možete birati i sobu. I meni se hotel dopada, a plaža mi je baš simpatična. Čini mi se da na njoj ne može biti neka velika gužva!

Trenutno, pri bukiranju direktno preko hotela, cene jesu snizene ali nisu konkurentne nekim agencijskim cenama...

Sto se tice plaze, njenog izgleda i guzve.. jos uvek trazimo pouzdane info od onih koji su tamo vec bili... :huh:

Hvala

Pozz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji su prijatelji bili prosle godine u ovom hotelu po DRUGI put. Kako kazu ni u jednom hotelu nisu bili dva puta a ovde ce mozda i treci.

Naravno najveca mana je plaza. Ne samo sto je uska, plitka i mala vec je i veci deo dana u senci, kao i dobrih dvadesetak metara mora uz plazu. Jeste pesak, jeste lepa ali...

Jeste ide se stepenicama kroz tunel na plazu. Kome ovo ne smeta, jer na 5 minuta kolima ima divnih plaza sa lezaljkama uz pice, cistih i urednih, sve ostalo je super.

Osoblje ljubazno, ambijent predivan, sobe luksuzne ZAISTA 5*. Ko ima vecu decu (vecu ?) nema problema. Sa malom decom je mozda problem pakovati se ici na drugu plazu, vuci pribor itd... Pa kad se nesto zaboravi-RAZVOD.

Uglavnom ja sam resio idem sa porodicom u Athena Pallas Village ove godine, zdravlje boze.

U pravu si, domace agencije imaju nize cene nego direktno preko hotela.

Jos nesto SEF kuhinje i jedna recepcionarka su Srbi.

Pozdrav, mozda se vidimo tamo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno, pri bukiranju direktno preko hotela, cene jesu snizene ali nisu konkurentne nekim agencijskim cenama...

Sto se tice plaze, njenog izgleda i guzve.. jos uvek trazimo pouzdane info od onih koji su tamo vec bili... huh.gif

Hvala

Pozz.

Uplacena "Athena"! rolleyes.gif !!! Posle silnih pregleda Tasosa, mi se odlučili za Sitoniju po 4. putwub.gif !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koje agencije ...

Preko Sabre! Najpre smo hteli sami da bukiramo, ali odustali wacko.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka