djmutic

Leto

76 poruka u ovoj temi

Hvala na informaciji puno...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja se ne bi slozila s tobom

bila sam u kusadasiju i tamo je sooper

voda nije bila prljava ljudi su fini....sooper sam se provela

sto se tice grcke preporucila bih zakintos , malo je dalje ali se isplati.

Ja sam u Tursku i Kusadasi zaljubljena...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Вурвуру!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja ove godine sam preskocio more takodje iz objektivnih razloga -zena mi se porodila pre mesec dana i dobio sam cerkicu- ali zato vec kujemo planove za sledecu godinu.

Prosle godine sam bio u Leptokariji i razmisljam opet tamo samo sad s dvoje dece i zenom naravno.Bilo nam je super smestaj odlican plaza blizu ima sta da se vidi ali ko zna videcemo jos pozzz za sada

Da li je neko bio u Leptokariji,u ADG de lux-u?Kakav je smestaj ?Koliko je udaljeno od plaze?U blizini je Lidl?Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Leptokariji,u ADG de lux-u?Kakav je smestaj ?Koliko je udaljeno  od plaze?U blizini je Lidl?Hvala!

ako je lidl u blizini tog smestaja onda je smestaj poprilicno udaljen od plaze.rekao bih skoro i citav kilometar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za mene ja raj Kusadasi ali naredne godine planiram da dozivim prelepi Bodrum. Dobra ideja ili ?

bodrum je extra, neces pogresiti. Ako ti se Kusadasi svideo, Bodrum ce te oduseviti!!!

ja sam bila 2 puta u Kusadasiju, a prosle god. u Bodrumu.

Tacno je da more nije bas plavo,tako je samo u Gumbetu, al zato bas u Bodrumu je extra, kao i u Turgutreisu, koji ima ubedljivo najbolju plazu u celoj bodrumskoj regiji.

Sto se tice Turske planiram da vidim jos Marmaris za sad, pa mozda to bude destinacija za ovu god. ali sve opcije su otvorene, zavisi od finansija :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos razmisljam... Moze li mi neko reci kakvo je vreme na Zakintosu u junu, i kada je najbolje tamo letovati?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos razmisljam... Moze li mi neko reci kakvo je vreme na Zakintosu u junu, i kada je najbolje tamo letovati?

Mi smo bili prosle godine od 20.06. do 01.07.Vreme je bilo lepo,samo jedno jutro oblacno sa malo kise.U principu uvek idemo u tom terminu i bilo je odlicno.Pogledaj MFT koju sam postavio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji! Prelepo je... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovog leta cu porodicno u Alzir,grad Oran.Nisam bio odavno ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se drzimo Grcke :)

Volimo da idemo tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja razmisljam ove godine do tunisa, ako se ima para :)

ako ne onda bugarska sunny beach u grcku mi se bas i ne ide kad navale sad svi zbog ukidanja viza 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je na moru kupanje prioritet, nemoj u Bugarsku! mislim da od 10 dana, 9 duva vetar i uglavnom je crvena zastavica istaknuta! A ako su provod i suncanje, onda je to super destinacija!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja svake godine resim da promenim destinaciju,a onda se opet odlucim za Tursku,samo promenim grad,cisto da bih videla nesto novo.Sad sam opet u nekoj fazi razmisljanja izmedju Turske i Egipta,ali sve mi se cini da ce opet da prevagne ovo prvo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ti je na moru kupanje prioritet, nemoj u Bugarsku! mislim da od 10 dana, 9 duva vetar i uglavnom je crvena zastavica istaknuta! A ako su  provod i suncanje, onda je to super destinacija!

meni treba samo hotel sa bazenom i sooper sam

more ne volim a ni pesak a i bila sam vec u bugarsku pa znam otprilke

sad sam nasla jedan povoljan hotel ali videcu.....ipak bi ja da stedim pare za tunis :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka