cokoladica

Trebinje

117 poruka u ovoj temi

Da li neko zna gde mogu da potrazim privatan smestaj u Trebinju ili neki jeftiniji hotel u centru? Gledala sam neke hotele na netu, nisu objavili cene, ali sudeci po izgledu nisu bas pristupacne. Svaka informacija bi mi dobrodosla.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto nije niko tada odgovorio, mozda postoji neko ko je skoro bio i zna nesto o privatnom smestaju ili hostel...

Bilo kakva pocetna informacija bi dobro dosla... klap.gif

Pretpostavljam da je jeftinije prenociste ovde nego u Dubrovniku koji se takodje planira obici...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna gde mogu da potrazim privatan smestaj u Trebinju ili neki jeftiniji hotel u centru? Gledala sam neke hotele na netu, nisu objavili cene, ali sudeci po izgledu nisu bas pristupacne. Svaka informacija bi mi dobrodosla.

pozz

Spremam se sa kumovima da odemo u Trebinje 21-22.aprila a potom odatle da malo obidjemo Dubrovnik, mozda H.Novi. Rezervisali smo sobe u hotelu VIV i cena je 35 Evra za nas oboje u dvokrevetnoj sobi, noćenje sa doručkom. Tu su cene slične i u ostalim hotelima-In, Etaž,.. i cene su od 35-45 Evra za dvokrevetnu sobu sa doručkom.Hoteli Leotar i Platani su nešto skuplji.Imaš na bookingu a možeš ih direktno zvati.Za privatan smeštaj ili hostel neznam.

Izmenjeno (DraganV)
zabrana reklamiranje, skinut link
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavljam da je jeftinije prenociste ovde nego u Dubrovniku koji se takodje planira obici...

Ukucaj u pretrazivac: trebinje apartmani (simple as that osmeh1.gif). Tako sam ja nasla privatan smestaj prosle godine. I da, dosta je jeftinije od Dubrovnika, a bas je blizu. osmeh1.gif))

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i ja pravim neku kombinaciju da se ka moru spustam lagano kroz Hercegovinu pa mi treba najjeftinija varijanta za spavanje u Visegradu i u Trebinju... ako neko ima konkretan predlog, a da to nije upucivanje na Google onda bi bilo super :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Umjesto Trebinja spavaj u Bileci(zanemariva kilometraza).Uz poznatu kasarnu koja je odmah iznad Bileckog jezera ima dosta privatnih smjestaja.Mislim da se moze naci prenociste za 10 e.Usput i hrana u restoranima iznad jezera je dobra(jagnjetina posebno).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videh da ima nesto povoljno i u privatnom smestaju pa cu nesto da iskombinujem ali dok jos nisam otisao mozda neko zna da mi kaze kakva je shema sa prevozom do Dubrovnika, ne bih bas isao sa Srpskim tablama dole a i onako je blizu i verovatno ima neki javni prevoz? Voleo bih da odem na jedan dan kad sam vec tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratio sam se prosle sedmice sa odmora iz Hrvatske, islo se kroz Hercegovinu sa obilaskom puno mesta. Nemas razloga za brigu odlaska autom sa nasim tablicama. Prosao sam puno mesta svuda se parkirao i bez ikakvih problema. Veruj da to niko ni ne gleda. Moje gledalo par njih jer ne znaju koja je tablica Al. Posto su nove. Pa dok im ja objasnim da je to Aleksinac i tako ide prica. Isao sam sa malom decom i veruj ne obracam paznju uopste na bilo sta. Islo se dalmacijom do Splita gore i kompletno podrucje gde svi govore nije preporucljivo ili tako sta. Svi ti koji to govore mislim da nisu ni krocili tamo poslednjih 10 godina. zato opusteno i put pod noge. Ako sta mogu pomoci imam par smestaja i preporuke za Mostar, Capljina, i taj deo Hercegovine. I da moja preporuka za Hercegovinu je Kanu safari na reci Trebizat.

Nisam pomogao konkretno oko smestaja u Trebinju ali sam se ukljucio u temu najvise zbog odlaska do Dubrovnika sa nasim tablama sto kazes.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hm... ma ne znam sta da ti kazem...posmatraj to kao da si imao srece osmeh1.gif Moj komsija se preksinoc vratio sa slicne turneje i kaze u unutrasnjosti nigde nije imao problema... proveo je mesec dana u HR jer tamo ima i rodbine pa dok je sve obisao... Sto se tice obale kaze Istra opustenije nego u BG... u Zadru je imao neprijatnosti, izmedju ostalog i pauk mu je odneo auto sa mesta gde je inace dozvoljeno parkiranje i takodje kaze da su mu u Dubrovniku izgrebli auto te da je poslednjih par dana poluistraumiran placao neki papreno skup parking... brate prosao sam pola sveta i ne zelim da se trzam ni jedan minut ovde u regionu... spusticu se iz Trebinja nekim busom do Dubrovnika... prosetam malo po starom gradu, napravim koji fotos, kafa i lagano nazad bez da razmisljam bilo sta posle i onako nastavljam ka CG...

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni su auto izgrebali, ali moji rodjaci kada sam se vratio sa odmora i kada smo se videli. Sto kaze Zabranjeno pusenje Skupio se sav komsiluk a i pola rodbine, ono pola nije moglo, nije moglo od muke. :)

Ne zelim te ubedjivati, sretan ti put i uzivaj kad god budes krenuo.

Samo ako ides preko Tjentista, Foce na Trebinje imas deonicu jako loseg puta gde se vozila ne mogu mimoici tako da se spremi i na voznju u rikverc. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sada kada sam se vratio samo u par reci pre nego sto skupim snage, volje i vremena za koju rec vise... Dakle, put kroz celu Republiku Srpsku je odlican tako da je ova informacija od Tara3110 ili stara ili netacna... Sto se tice Dubrovnika - nije lose za obici jedan dan ali nikako auto ne ostavljati na neobezbedjenom parkingu... Na moje oci su klinci sprejom sarali po Golfu sa Pancevackim tablama... Trebinje je prelepo i preporucujem najtoplije i vise od par dana...

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se odgovara direktno na prethodnu poruku
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fotografija mesta

Tek sada procitah ovo sto ste rekli za deonicu puta M20 Foca-Gacko, pa zelim samo reci da niti je stara informacija niti je bila netacna. I dan danas se deo tog puta renovira, a mi smo morali obilaznicom nekih 10tak km.

Cak se desila i neprijatnost da je mladje dete povracalo od previse krivina i da smo na par mesta morali ici u nazad zbog susreta sa autobusom.

E sada to sto je put mozda kasnije bio otvoren za saobracaj kad ste Vi prolazili ne znaci da je info netacna ili da je stara. Bosnu smo ove godine prosli uzduz i popreko tako da je ta deonica bila jedina koja je bila u losem stanju.

Izmenjeno (tara3110)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebinje je prelepo. Ja sam bila u septembru preko jedne agencije. Odseli smo u hotelu Etaz Inn. Od njega do centra grada nema ni 10 min pesice. Hotel je manji, sa liftom, sve sobe su nove,lep opremljene, sa AC ,TV, fenom za kosu. Nocenje sa doruckom ne bi trebalo da je vise od 15 eur po osobi. Ne znam da li bih smela da ostavljam br telefona, ali mozete ga naci na google. Cene u gradu su veoma povoljne, tako da ga mozete koristiti kao bazu za obilazak hrvatskog i crnogorskog primorja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U privatnom smjestaju u centru grada cijene su dosta nize od 15 eura po osobi))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Platani- odlican hotel, odlicna lokacija, odlicna usluga. Basta im je odlicna i da nisam sama videla ne bih verovala da je tu ujutru pijaca jer kad se sve zavrsi je sve cisto kao da nije bilo nicega pre toga. Trebinje je prelep gradic i svi su jako ljubazni. Samo potrebno je bar 4-5 dana da se sve lepo lagano vidi, pa ko planira u ovaj grad trebalo bi tako da se organizuje. Dubrovnik je blizu pa se moze i do mora skoknuti i okupati .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka