jabadabadu

Plaže na Sitoniji

3693 poruke u ovoj temi

A Bokins me toliko "nervira" sa ovom Fava plažom, da će morati da se "overi" iduće godine. :bez-zuba: Bila je tako blizu a tako daleko :P

:D:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ta Talgo plaža izgleda lepo. Nema onakvih remek dela prirode, al' je lepa i koliko vidim na njoj nije gužva.

Postoji li neki parking za kola u blizini? Da li je skretanje ka njoj obeleženo nekim natpisom?

Sve ima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Talgo beach je neki 5 km kada se iz Vourvouroua krene ka Nikitiju. Zemljani put, ali od skretanja nije daleko - odmah iza krivine. Evo malo i sličica:

Hvala Patuljak! Slatka je plažica. Sviđa mi se taj kafić pored same vode. Uvrstila sam je u onaj spisak.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Само да похвалим ове информације о плажама. Ми крећемо 13. за Солун а 14. смо у Метаморфозију и одатле... гдје нас ауто однесе. Послије, у Епаноми, на моју омиљену плажу Потамос (Бродолом) али то је већ друга тема.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Само да похвалим ове информације о плажама. Ми крећемо 13. за Солун а 14. смо у Метаморфозију и одатле... гдје нас ауто однесе. Послије, у Епаноми, на моју омиљену плажу Потамос (Бродолом) али то је већ друга тема.

Blago vama, baš vam se približilo! :zaljubiska: Želim vam lep provod, toplo more i vrelo sunce! Ja nikada nism letovala u junu mesecu, već samo u avgustu i septembru. Tada je već možda i suviše toplo, priroda sagorela, prašina (e sada sam preterala :D )... Baš bih volela da odem jedanpu u junu da vidim kako to izgleda kada priroda buja, puna cveća i mirisa. Tada je lepo i zato što je dan duži.

Imam još pitanje gde se nalazi Epanomi i ta plaža sa neobičnim imenom? Da li ima neka posebna priča vezano za to ime?

Izmenjeno (milenaidaki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago vama, baš vam se približilo! :zaljubiska: Želim vam lep provod, toplo more i vrelo sunce! Ja nikada nism letovala u junu mesecu, već samo u avgustu i septembru. Tada je već možda i suviše toplo, priroda sagorela, prašina (e sada sam preterala :D )... Baš bih volela da odem jedanpu u junu da vidim kako to izgleda kada priroda buja, puna cveća i mirisa. Tada je lepo i zato što je dan duži.

Imam još pitanje gde se nalazi Epanomi i ta plaža sa neobičnim imenom? Da li ima neka posebna priča vezano za to ime?

Епаноми (црвени хотелчић на мапи) је 30-так километара јужно од Солуна, путу за Неа Мудању преко Перее и Агиа Триаса.

th_Epanomimapa.jpg

Плажа је одлична. Увијек су са једне стране таласи а са друге је бонаца. На врху се струје сударају и изгледа као природни ђакузи. Такође, на врху је био прави тропски бар (... пиво ми дај...). Зове се тако јер има насукани брод (заокружен) који није однешен.

th_Brodolom.jpg

Извини због лоше фотографије али нисам имао времена да тражим боље.

Izmenjeno (Prasnjavi)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je možda neko pronašao još neku plažu sa belim peskom nalik onom u Orange beach-u a da je super za decu??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ta Talgo plaža izgleda lepo. Nema onakvih remek dela prirode, al' je lepa i koliko vidim na njoj nije gužva.

Postoji li neki parking za kola u blizini? Da li je skretanje ka njoj obeleženo nekim natpisom?

Ustvari, radi se o beach bar-u. Zaista je lepo, ali istini za volju - u sezoni (mi smo bili u drugoj polovini avgusta) je takodje puno. Pristupačno je i lako i brzo se stiže sa glavnog puta, pa je razumljivo što je plaža atraktivna turistima. To je civilizovana varijanta na Sitoniji, naročito kada se ima u vidu da je reč o istočnoj obali.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je možda neko pronašao još neku plažu sa belim peskom nalik onom u Orange beach-u a da je super za decu??

Karidi beach.

Jaoj, Prašnjavi, gde odsedate u Epanomiju? Kada sam ja tamo bila, a ima tome jedno punoletstvo, to je bila prava raj plaža za odmor.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, i mi idemo u junu...ovaj Epanomi zvuci interesantno...kako je sto se tice smestaja tesko mi je da nadjem nesto na netu.

Puno hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Епаноми (црвени хотелчић на мапи) је 30-так километара јужно од Солуна, путу за Неа Мудању преко Перее и Агиа Триаса.

th_Epanomimapa.jpg

Плажа је одлична. Увијек су са једне стране таласи а са друге је бонаца. На врху се струје сударају и изгледа као природни ђакузи. Такође, на врху је био прави тропски бар (... пиво ми дај...). Зове се тако јер има насукани брод (заокружен) који није однешен.

th_Brodolom.jpg

Извини због лоше фотографије али нисам имао времена да тражим боље.

Ovo bi moglo da se postavi u Novu temu....gledao sam slike

http://www.flickr.com/groups/998223@N23/pool/

2328796681_37f60b1dac.jpg?v=0

2329576124_aecc5d26cf.jpg?v=0

i voleo bih ti i patuljak malo vise opisete o ovom mestu

epanomi9.jpg

epanomi8.jpg

epanomi.jpg

Olimp

epanomi3.jpg

epanomi2.jpg

Brod?

epanomi5.jpg

epanomi6.jpg

epanomi7.jpg

Olimp

epanomi12.jpg

epanomi13.jpg

za one koji idu iz Metamorfosisa na izlet

epanomi10.jpg

epanomi11.jpg

• Izgleda da nema hlada?
  • Postoji neka mala crkva?
  • Plaza je peskovita?
  • Jezevi?

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bokins, svaka čast! Volela bih da si jedan od moderatora :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bokins, svaka čast! Volela bih da si jedan od moderatora :).

Učini nešto po tom pitanju!

Boki, ajde da se javi Prašnjavi i kaže nam gde je smešten u Epanomiju. Moje sećanje na to mesto datira mnoooogooo davno i tada je to bilo vikend naselje Solunaša i smeštaja nigde nije bilo. Do plaže si morao ići kolima, jer baš od prvih kuća i nije tako blizu. A plaža je peskovita, onaj sitan, fini pesak i dugačka i plitka. I u pravu si, nema nigde hlada. I tada je na plaži postojao jedan bar "iz doba Robinzona" - meni je tako izgledao.

Ajde Prašnjavi, javi se!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Epanomi>

epanomi14.jpg

epanomi15.jpg

epanomi16.jpg

Flamingo ka plazi

epanomi17.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Бићемо смјештени у хотелу "Рецика". Другарица из Солуна нам резервисала телефоном и нисмо морали да платимо ништа унапријед. Тамо смо 13/14. и од 24. - 28. јуна. Цијене које су на презентацији су стварне цијене, значи, 45 евра за двокреветну климатизовану собу са кухињом и ТВ-ом. За 35 евра ће те добити исту собу само без кухиње, климе и ТВ-а. Нама одговара зато што је само 30 км од Солуна а између су сви шопинг центри и кратка нам је релација до Метаморфозија.

Јављам више детаља кад се вратим.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26648
    Ukupno tema
    894036
    Ukupno poruka