kacha

KRIOPIGI

230 poruka u ovoj temi

^ Ko je u kondiciji moze ,sa malom decom nije preporucljivo.

Kraci deo je kroz sumicu,duzi pored apartmana i hotela.

Jednim putem izadjete pravo u centar mesta a drugim iza ruiniranog decijeg igralista se spustite do hotela

40 min ceo krug-min,goredoliranje : Village-City-Village.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je bio neko u predsezoni prosle godine? Mi krecemo 29 maja, gledala sam prognozu i prilicno kisovito predvidjaju? Kakva su iskustva? Da li je hladno more u tom periodu?

Izmenjeno (Odbegla Coka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nesto o hotelu Palladium. On je iznad Aleksander the Great. Kakva je hrana, higijena...

Videla sam da je malo dalje od plaze, ali me zanima koliko.

Hvala unapred.

​Mozete me pitati sta Vas interesuje u privatnoj pporuci,

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Frodzer, hvala za info, znaci ipak kolima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jer je neko bukirao preko easytobook.com

Hotel Pighi?

Hvala vam.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Utisci o hotelu Kassandra bay Hotel. (dakle, ne village nego hotel)

Dosta je blize pocetku Kriopigija (centru mesta), ali dosta udaljeniji od plaze.

Mi niti jednom nismo isli peske jer je sa detetom od 10 meseci i hiljadu drangulija koje nosite na plazu to neizvodljivo zaista.

Hotel je solidan, za taj novac. Ne mozete ocekivati nista vise nego sto ste platili. Dakle dorucak uvek isti, rucak uvek neko meso i dva priloga sastrane, to sipa kuvar, a salatu sipate sami. Niko nece ostati gladan, ali ako volite hotele da na meniju ima dve tri vrste mesa, x priloga itd onda zaobidjite ovaj hotel. Mi smo dosli u presezoni, i bas je bila opustena atmosfera, kako su dani prolazili polako se hotel punio, i definitivno smo se osecali kao da smo u Moskvi, ne u Grckoj, jer cini mi se samo rusi dolaze u hotel. Najvise su nam se dopale vecere, jer se moze sesti na bilo koji sto na verandi odakle je pogled fenomenalan i vrlo opustajuci.

E sada o Kriopigiju, plazi itd.

Kriopigi plaza je idealna ako imate malu decu koja ne mogu biti na suncu, ili ispod onih minijaturnih suncobrana, od ranog jutra pa do popodne polovina plaze je u hladu sto je idealno. Jedan deo plaze je pod lezaljkama i mozete tu kulirati sa picem, ali vecina ljudi dolazi sa klincima kolima, parkiraju na prostranom parkingu pa pod punom ratnom spremom silaze na plazu, parkiraju se i budu tu do nekih 6 popodne... Nas vreme nije posluzilo pa smo samo par puta mogli i zaista da se okupamo, ali voda je prilicno cista.

Isli smo do Kalitee na plazu i momentalno smo se okrenuli i vratili na Kriopigijevu plazu jer je sunce przilo kao nenormalno taj jedan jedini dan, a suncobrani mali sto bebi nikako ne odgovara. Dok bih ja licno rado ostala da se suncam uz sokic...

Sto se tice setanja po Kriopigiju, ako se izdrzi uspon do centra mesta :), (salim se, odlicno je za rekreaciju...ali ako ste u godinama ili niste navikli na hodanje, zaobiljite ! ) posle jednog dana ce vam biti dosadno jer je mesto toliko malo da zaista nema gde da se proseta, i to uglavnom uz samu cestu uz jurnjavu kola... Ako ne volite setnje uvece nego kuliranje uz bazen i na terasi sobe, onda ce vam biti sasvim fino.

MI smo kolima obisli Kaliteu, Pefkohori, Polihrono i Hanioti. Veceri smo provodili setajuci uz more u tim mestima, sto mi je jako falilo u Kriopigiju, prosto zbog borove sume ne postoji setaliste uz plazu (ne moze jare i pare...).

Izmenjeno (Odbegla Coka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U kom delu Kriopigi-a je najlepsa plaza, siroka, uredjena,pristupacna kolima?

Kada bi se bar malo uporedile koja je lepsa /znam da je do plaze u Kriopigiu duzi put/, plaza u Kriopigiu ili Kalithei?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li je neko bio, illi ima neku informaciju o pefki bungalovima? unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna, do koliko sati, vozi onaj vozic sa plaze?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslednji u 16 i 15. Juče smo se vratili iz Kassandra bay village i utisci su pozitivni, za taj novac ne može bolje. Meni se prva plaža nije dopala, lepša mi je kod kampa.

Mi smo 11 pp platili 540 evra za dve odrasle osobe i dvoje dece od 6 i 2 godine. Za ručak je mm išao po giros do mesta, na plaži kod kampa ima pomfrit jedino, ali može da posluži uz voće i slično. 

Na prvoj plaži se komplet plaća 6 evra, a kod kampa je u to uračunato piće, tj.piće je 3 evra. Problem je što se do 11 popuni jer je mala plaža, ali voda je divna i čista.  Ima tuseva, toaleta i sladoleda za decu. 

Izmenjeno (safira)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako se dolazi do plaze ispred hotela alekandar the great...inace smo u Haniotiju pa bi smo busem dosli...pomoocccc

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad idete putem iz Kalitee prema Kriopigiju,sa leve strane stoji velika tabla sa natpisom "Alexander the Great",koja označava skretanje na pomenutu plažu.

Vi dolazite iz suprotnog pravca,tj.iz Haniotija,tako da će Vama to skretanje biti sa desne strane.

Ne možete da pogrešite,sve piše.

Aha,idete autobusom.

Ne znam dokle ide i gde staje autobus.:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Staje bus na toj plazi...nego kad se sidje iz busa jel lako doci do nje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako autobus tu staje,ne vidim u čemu je problem?:unsure:

Nije tu onakav "spust" kao u Kalitei do plaže:),ako ste na to mislili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E bas me je to zanimalo...hvalaaaa,jel se placa ulaz na plazu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26975
    Ukupno tema
    904880
    Ukupno poruka