MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Hvala svima na pomoci..narocito za link za temperaturu mora..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E kad ga Grci oprave...:zid:

17523308_1462287507124757_8554162654921893483_n.jpg

17554082_1462287503791424_6520389629234734015_n.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Posto smo odlucili da cemo sredinom avgusta otici na Nikiti u sopstvenoj reziji, zanima me kakve opcije postoje za ture  odande. Pritom mislim na agencijske organizovane. Znam da je blizu Sveta gora, da postoje lokalni autobusi do Soluna i Neos Marmarasa. Ima li jos nesto zabavno sto tamosnje agencije organizuju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krstarenja oko Atosa i po zalivu Toroneos do Pefkohorija, kao i krstarenje Robinson/plava laguna. Odlazak u Solun, u aqua park i na Meteore. Ima i ronjenje i ribarenje. Izleti nisu iz Nikitija vec iz Sartija, Neos Marmarasa ili Ormos Panagiasa. Kad ste putnik neke nase turisticke agencije oni vam organizuju sve, ne znam kako to sve organizovati u sopstvenoj reziji. U Neosu ima turistickih agencija, cak i nasih, ne secam se ima li ih i u Nikitiju. Mada i to se menja iz godine u godinu.

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na brzom i iscrpnom odgovoru :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 4.4.2017. at 7:26, handys je rekao/la:

Pozdrav svima. Posto smo odlucili da cemo sredinom avgusta otici na Nikiti u sopstvenoj reziji, zanima me kakve opcije postoje za ture  odande. Pritom mislim na agencijske organizovane. Znam da je blizu Sveta gora, da postoje lokalni autobusi do Soluna i Neos Marmarasa. Ima li jos nesto zabavno sto tamosnje agencije organizuju?

U Nikitiju postoje agencije koje organizuju izlete, npr. u ulici od crkvice prema magistrali imate agenciju, koja će vam pomoći da pronađete smeštaj. Ima onu oznaku info za turiste. U luci su i brodići koji organizuju izlete, pa možete da izaberete šta vam odgovara. Često smo i dobijali reklamne flajere. Zanimljiv je odlazak do ostrva Amuljani. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamalo da ove godine odem na Tasos, malo da promenim, kad ono procitam da ne moze da se izdrzi od komaraca. Pitam vlasnicu apartmana da li bi mogla da ugradi mreze na prozorima a ona mi odgovara da oni svojim gostima daju zastitu (valjda u vidu tableta za komarce). I onda , prelomim.:zid:

Nikiti, 3. put, kod Mavridisa. Barem znam na cemu sam. :ovoono:

Cena ista kao prosle godine, odgovorio u roku od pola sata.

Nikiti super kao baza, ima Lidl, ima plazu ako je lose vreme pa se sunce i oblaci smenjuju i ne zelis da ides daleko, u okolini super plaze i sa jedne i sa druge strane, pa biras. Ima setaliste, ima giros, nije daleko od Bgd, nemas trajekt....

Jedino sto me brine , da li je zavrsena ona vila koju su gradili preko puta Divinisa, na parkingu, prosle godine je tu bilo puno prasine i buke. Ako neko ima informacije, neka napise.

Pozdrav svima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U julu 2016 su bili pri kraju radovi:D

20160721_185356.jpg

Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7.4.2017. at 11:55, tamaraz je rekao/la:

Nikiti, 3. put, kod Mavridisa. Barem znam na cemu sam. :ovoono:

Hoćemo li onda biti komšije, ili ste vi kod Mavridisa u nekom drugom terminu?  Mi idemo početkom jula i ostajemo 13 noći...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aleksa, hvala za fotku, tako je bilo i kad smo mi bili prosle godine. Valjda ce ove godine biti sve ok.

Valjane, mi smo tamo od 21.do 31.jula, pa se ne vidimo tamo, ali zeljno ocekujem vase utiske sa letovanja!!!

:thankyou2::volim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumasi, 

molim za savet.

Odlucili smo da ove godine letujemo u Nikitiju.

Da li je neko bio u Dimitra studijima, ili da li neko ima bilo kakvu informaciju kakvi su?

Hvala Vam unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A mene tamo nema...:dosada::kmeee:

18198737_1296279533826953_4523969167704088982_n.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima sa teme :cvetic:

Da li je neko od vas bio smesten u apartmanima objekta Porto Anna Apartments?

Razmisljamo se da rezervisemo smestajkod njih, ali nisam uspela da pronadjem utiske na internetu.

Svaka pomoc je dobro dosla. :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Afrodita88 je rekao/la:

Pozdrav svima sa teme :cvetic:

Da li je neko od vas bio smesten u apartmanima objekta Porto Anna Apartments?

Razmisljamo se da rezervisemo smestajkod njih, ali nisam uspela da pronadjem utiske na internetu.

Svaka pomoc je dobro dosla. :D

 

Poslao sam ti link u PP zbog pravila foruma. Tamo imas slike i opis  .
Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, ove godine idemo prvi put na Sitoniju, Porfi beach, kraj avgusta, sa detetom od 2 godine, neke preporuke? Da li je neko bio u Porfiju? Hvalaaa unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka