MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pre 2 sata, STEFILI je rekao/la:

Postovana Welnesica,

mi smo prosle godine kolima isli u Philoxenia bungalovi i oni se nalaze na nekih 150 metara od plaze u mestu Psakoudia koje je malo ,plaza je fenomenelna,hrana u hotelu odlicna...mi smo i za ovu godinu jos pre 2 meseca uplatili ovaj hotel.Kola smo koristili samo dva dana ,jer mi sa malim detetom nismo isli u potragu za drugim plazama jer je ista u Psakoudii odlicna.Ukoliko Vas jos nesto interesuje pitajte

Plaza je solidna. A ko nije isao na plaze iza Nikitija u Psakudiji je za njega odlicna...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro rečeno. . A može i ovako. . Ko je bio na plažama iza Nikitija teško da će mu posle toga plaža u Psakudiji biti dobra. :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je.

 

Izmenjeno (aleksa5)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

U potrazi smo za smestajem na lepoj plazi na Sitoniji, pa sam zapazila Minas House? Da li je neko boravio i kakvi su utisci? Najbitnije je kakva je plaza ispred objekta, jer idemo sa malom decom... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno na odgovorima i savetima, niko mi nije napisao za plazu u Nikitiju :neznam:

Sto se tice mog iskustva sa sitonijom. Prosle godine bili u sartiju od 08.--19.08.  i sjajno se proveli. Jedno od boljih letovanja. Posetili smo brodom Robinson par plaza i ostrva, kolima Kalamici, Orange, Tourkolimnionas, Platanici. Sve plaze su me odusevile, kao i Sarti. E sad pitanje je Nikiti ili Filoxenia Bungalovi.

 

Jos uvek nismo rezervisali, ali je najjeftinija varijanta preko travelenda za uplate u celosti ( kad je u pitanju Nikiti)

 

P.s

Hvala za Facebook link Nikiti :srce:

Izmenjeno (wellnesica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 sto se tice uplate za Philoxeniu nama je i ove godine najeftinija varijanta bila preko Mitos travela

A sto se tice plaza bili smo na plazama iza Nikitija odlicne jesu ali ima i mnogo boljih.....

Izmenjeno (STEFILI)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Stefili bas proverila jeste najjeftinije preko Mitzosa, hvala :)

 

P.S

 

Sve zauzeto, tj oba hotela.. ja ne mogu da verujem :uplakani:

Izmenjeno (wellnesica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 21 sat, STEFILI je rekao/la:

 sto se tice uplate za Philoxeniu nama je i ove godine najeftinija varijanta bila preko Mitos travela

A sto se tice plaza bili smo na plazama iza Nikitija odlicne jesu ali ima i mnogo boljih.....

Gde su te bolje, da idem tamo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo se prosetajte Zucco(svetski putnice) i Van Grcke pa cete da naletite i na bolje plaze

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Aleksandra preko Astre iz Novog Sada?

Kakvi su utisci?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, zucca je rekao/la:

 

Pre 2 sata, STEFILI je rekao/la:

Malo se prosetajte Zucco(svetski putnice) i Van Grcke pa cete da naletite i na bolje plaze

Imam para samo za Grcku...

Izmenjeno (zucca)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošteno. 

A koja je to bolja zemlja za letovanje od Grčke?

(I koji je to bolji auto od Moskviča?)

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirala Divinis apartmane za ovu godinu, cena za drugu polovinu jula 73 eur/dan. :razmislja: Da li mi se cini ili su cene ove godine vise nego prosle?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivno jesu. Izgleda da Grci računaju sa pojačanim prilivom turista imajući u vidu nestabilnu situaciju u Tunisu, Egiptu i Turskoj, pa misle da im je kroz povećanu tražnju to prilika da ekstra zarade. 73eu/dan je jaka cena i za te pare ili neznatno veće u nekim skromnijim hotelima može da se nađe smeštaj sa 10HB za porodicu sa dvoje male dece.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogledajte dok još ima mesta po agencijama,  daju 15% popusta još uvek a samo je pitanje dokle će. Ispašće daleko jeftinije nego na licu mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka