MrHeavy

NIKITI

4744 poruke u ovoj temi

Sa terase sam stalno gledao terasu tog apartmana i nije mi bilo jasno sto je na celom spratu.  Jos ako  je dobar namestaj ...Probajte cookies u malom lokalcicu pre Oasisa.

20150730_183248.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Namestaj je solidan. Nista specijalno. Deluje kao da je neko ziveo ovde, ima i grejanje, kamin. Terasa je ogromna i super je sto je suncana tek posle 16h pa ujutro moze lepo da se popije kafa i doruckuje.

Danas je napokon lep i miran dan u Nikitiju. Juce su bili talasi.

Probacemo cookies obavezno. Gde ste kupovali krofne? Samo na plazi ili ima neka dobra pekara?

CAM01208.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za nekoliko dana krecemo ka Nikitiju,i bicemo smesteni u vili Porto Nikiti.Interesuje me da li dobijamo peskire ili ne i kako ide oko ciscenja....Ranijih godina je pisano da ne dobijamo,ali u agenciji mi rekose da je od prosle godine valjda dogovoreno da daju peskire...pa cisto da proverim sa vama koji ste sada tamo kakva je situacija.Svaki savet vezano za tu vilu bi nam dobrodosao...da li savetujete nesto da ponesemo,a opet da ne vucemo ako ne treba...

@tinna, kakvi su utisci iz vile Porto Nikiti? Blizina plaze, marketa, pekare, ima li dovoljno posudja, peskira, jel wi-fi dobar? :) Ja prelistavala temu, ali niko nista konkretno o vili nije napisao. :unsure:

Izmenjeno (Katica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Namestaj je solidan. Nista specijalno. Deluje kao da je neko ziveo ovde, ima i grejanje, kamin. Terasa je ogromna i super je sto je suncana tek posle 16h pa ujutro moze lepo da se popije kafa i doruckuje.

Danas je napokon lep i miran dan u Nikitiju. Juce su bili talasi.

Probacemo cookies obavezno. Gde ste kupovali krofne? Samo na plazi ili ima neka dobra pekara?

CAM01208.jpg

Najbolja pekara je pre Galasiasa, a imate malu pekaru i piljaru na kraju te sa plazom . paralalne ulice . Kad izadjete iz kuce skrenete desno (levo je more ) pa opet desno i posle otprilike 150m na raskrsnici sa leve strane cete ih videti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima

Da li znate kakva je situacija sa slobodnim apartmanima, dosli bi na bum?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa vodom iz vodovoda u Nikitiju da li se može piti?Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Voda je toliko jeftina da ne treba rizikovati sa gradskom...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne bih vam preporucila u ovom periodu da dolazite na bum. Vidim da ljudi traze slobodan smestaj ali jako je tesko. Poznanici su dosli kad i mi 06.08 na bum i nasli su jedan apartmn na dan za 60 evra,  aonda su sutradan ceo dan trazili i nasli skorz na pocetku Nikitaj pre luke jedno 200, 300 metara za 50 evra dvosoban apartman.

U subotu je kod njih veliki praznik tako da ce biti ludnica i guzva na svim putevima. Ko dolazi tada da se spremi.

aleksa5 bili smo danas u toj pekari na glavnom putu pre Galasiasa. Stvarno ima svega  svacega i cena krofni je razumna u odnosu na one na plazi :). Jos i da su ukusne ....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pekara Tasos na semaforu-super ponuda ali i jace cene...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nasli smo smestaj u Nea Vrasni, pisemo kad se vratimo.

Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neko od iskusnijih putnika da nam kaže da li smemo ići u sopstvenoj režiji tj.da tražimo smeštaj na licu mesta od 21.08.? Nadam se da se tada bar malo gužva raščisti ili se varam ? I naravno koje cene da očekujemo ...u pitanju je par bez dece :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hitno potrebna pomoc!!!!!

Postovani forumasi outnici na Sitoniju.

Molim Vas za informaciju da li bi bilo ko od Vas bio u mogucnosti da od ponedeljka eventualno utorka oreuzme rezervni deo iz Jagodine ili bilo gde na auto putu do Nisa za auto mog kuma?Radi se o tome da se vec nrdelju dana ne mozemo da nadjemo odgovarajuci deo i majstora. A povratak nam se opasno blizi!

Mi bismo organizovali fostavu dela i preuzimanje bilo gde na Sitoniji, Kasandri.....

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Probaj da posaljes preko Atlantic travel agencije iz Jagodine. Oni imaju organizovane polaske a imaju i podatke ko putuje. Posalji im e-mail, mislim da će ti pomoći.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može li neko od iskusnijih putnika da nam kaže da li smemo ići u sopstvenoj režiji tj.da tražimo smeštaj na licu mesta od 21.08.? Nadam se da se tada bar malo gužva raščisti ili se varam ? I naravno koje cene da očekujemo ...u pitanju je par bez dece :)

nemojte od 21. jer je to petak i pocetak vikenda

mnogo njih iz Soluna i okoline obicno dodje tada, ako bude lepo vreme, naravno, mada za sledeci vikend najavljuju da se kvari

mnogo vam je bolje opcija da odete dva dana pre, recimo u sredu, pa da lepo najdete na miru, a ako ne onda sacekajte ponedeljak pa idite 24.

ako vas je dvoje racunajte na realno nekih 40 E za nocenje :)

Izmenjeno (brainiac)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891377
    Ukupno poruka