MrHeavy

NIKITI

4744 poruke u ovoj temi

Dragi forumasi 

treba mi pomoc-detalji o smestaju za lukas house, obzirom da idem sa bebom i detetom od 3god. Nigde ne mogu pronaci komentare a i na fb strani nema dovoljno slika. 

Nije navedeno koliki su apartmani i koliko su udaljeni od plaze. Da li je na plazi gde je smestaj prikladan ulaz u more za dete i bebu koju cemo brckati?

ukoliko neko moze da pomogne please neka da info.

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da pohvalim ovu agenciju koja se spminje za trazenje smestaja direktno dole.Zena koja radi je fenomenalna i hoce da pomogne.Prosle godine smo nakon lutanja po nikitiju dosli u agenciju i ona je pozvala par kuca koje smo pogledali i na kraju se odlucili.Da nije bilo njih ko zna koliko bi trazili.Uz to je i besplatno sve.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Igore, uradio sam vec pretragu na forumu, ali nema nisat o njij tj niko nezna nista o njoj, bar za sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Igore, uradio sam vec pretragu na forumu, ali nema nisat o njij tj niko nezna nista o njoj, bar za sada.

Imas stranicu na fejsu Douka Anna studios,i jedan nas covek je ocenio apartmane sa 5*,i ostavio komentar "SUPER" . Posalji coveku poruku na fejsu i putaj ga za utiske :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pretrazivac ocigledno nije bas najbolji. Meni su izasle neke poruke alekse5 ali sad ih nema. Pronadjoh samo jednu u kojoj pominje te studije.

trebalo je odmah da postavim linkove do tih pojedinacni poruka a ne svih poruka u pretrazivacu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovde je pakao. Cim malo popusti napusticu sigurnost lezaljki ispred Veggere i snimiti ti spolja tu kucu i put do plaze. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prizvali smo Aleksu. Uzivaj na plazi uz jedno ladno

Alfa.thumb.jpg.3719e8c824e9ee859d77fe9aa

P.S. moje omiljeno, nazalost ove godine ga izgleda necu piti

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok, nisam video na fejsu. hvala

Izmenjeno (mkkole)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prizvali smo Aleksu. Uzivaj na plazi uz jedno ladno

Alfa.thumb.jpg.3719e8c824e9ee859d77fe9aa

P.S. moje omiljeno, nazalost ove godine ga izgleda necu piti

Hvala. I ne brini pijem ja za sve. Hoce da me ubije zena.

20150728_122415.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ana Douka je ova veca kuca. Bice jos slika , malo sam zabrljao na 36*.

20150728_172459.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

T

Dragi forumasi,

priblizava se moj prvi put na sjajnu Sitoniju koju jedva cekam da dozivim uzivo nakon ovoliko iscitanih prelepih utisaka...

hvala svima jer ste mnogo pomogli za odabir mesta i putokaza za obilaske :)

obzirom da se izbor suzio na par smestaja molim vas za pomoc ako je neko bio.

putujem sa bebom detetom od 3god i imam ponudu za

villu karavitzi

phillipos apartmani lux

marias house

najvaznija od svega mi je plaza i ulaz u nju, hlad i dvoriste gde mogu da se sklonim po najvecim vrucinama.

ukoliko imate jos nesto da dodate voljna sam da cujem

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav drugari,

Interesuje me da li iko zna bilo sta o smestaju http://www.doukanna-studios.gr/ ?

Na njihovom sajtu na slici sam video jednog naseg parkiranog sa autom, ali bas glupo da jurim coveka po tablicama samo da bih ga pitao za smestaj.

Saljem mailove redom kako nadjem mail od vlasnika vile/kuce, ali su mi ovi ubedljivo najpovoljniji sa cenom, daju mi za 30 evrica cetvorokrevetni studio, od 22.08.

Trazio sam na ovom forumu po imenu i nista nisam nasao za doukanana studio.

Ako iko bilo sta zna, molim vas recite, idem sa dvoje male dece pa ne bih bas da naletim na svasta, zbog klinaca mi je najvise, meni nije frka nizasta, samo daj more.

polozaj je odlican,samo jos kako izgledaju studiji unutra,na sajtu je bas malo slika

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo dragi forumasi.

Molim vas za savet. Nasim kumovima, koje smo btw nekako preusmerili sa Krfa na Sitoniju:D je za period od 10.08 u Castri Studios stigla ponuda za "..just renovated two room apartment with a kitchen on the ground floor" za 65€ po danu. Sta mislite vredi li to za taj novac ili da se ide na boom varijantu i da se trazi nesto na licu mesta (recimo....na prethodnim stranicama je navedena agencija koja ne radi nista unapred vec samo prilikom dolaska)?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prijatelju za te pare tamo nista ne vredi ,da ti ja onako iskreno kazem.Ako hoces da vidis sta je lepota idi bolje u Sarti ,jer Nikiti ti je jedno izvikano mesto! Ne bih da vredjam nikoga ,ali Nikiti ti je kao kad ides kroz Borcu.Magistrala kroz mesto,sa obe strane radnje kao u Borci.Setaliste su ti dve ulice,jedna koja se spusta prema moru,a druga samo setaliste uz obalu .Ustvari ide ovako   restoran,pa setaliste ,pa basta restorana ,pa plaza.Tako da se sudaras sa konobarima dok setas ,a ako jedes onaj u gacama sa plaze je na 20 santima od tebe,ako se protrese posoli ti klopu.Plaza je zesce s_ _ _ _! Е sad posle Nikitija ima lepih plaza ,ako ides kolima onda te bas briga za plazu u Nikitiju.Da te ne lazem ,mi smo odseli u Metamorfozisu ,to ti je selo lepse od Nikitija 100 puta ,ali je i tamo plaza krs.Mi smo isli na  plazu Kastri svaki dan i pre i popodne,napravili smo 600 km za 15 dana ,jer je plaza i u Metamorfozisu i u Nikitiju KRŠ.Za te pare idi negde gde imas da se kupas kao covek!I da ,nemoj da te lazu za neku Lagonisi plazu kako je super .To ti je samo za razglednice,za slikanje-inace plicak 100m,a dublje puno jezeva.Stena koju svi slikaju i stavljaju u prospekte jeste lepa sa te stane koju slikaju ,a iza ne slikaju nego vrse nuzdu.Idi u Sarti i da te Bog vidi.Lepa je i gradska plaza i grad ,a u okolini milion lepih plaza.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891396
    Ukupno poruka