MrHeavy

NIKITI

4744 poruke u ovoj temi

Super market nista narocito. Mala ispravka, moja greska-pekara je pre Galasiasa ,kad idete prema N. MARMARASU.  Baklave kod  cice i pecivo na pekari je kao sto treba da se pravi i kao sto se nekad pravilo. Ako si stariji  treba da znas, a ako si mladji ne mogu ti objasniti. Samo da znas ni Nemci ne prave vise aute kao nekad. 

image-45737a4038b74544409ef6f728c099a74a04e991d0de7494da23bf715804df11-V.jpg

20150720_104248.jpg

Jako nejasno, gde je pekara ili je to poslastičarnica ili zajedno?Kako se zove?Jel može jasnije, tu smo pa bi smo išli ovih dana.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da znas ni Nemci ne prave vise aute kao nekad.

tako je, sada ih prave mnogo bolje :D

Nego, je l' voda vruća ili topla, da li duva vetar i posebno da li se (skoro) svakog popodneva more ustalasa? Nekada zbog tog vetra, a nekada usled plime i oseke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao svima, da li je neko putovao skoro u Nikiti, zato sto cujem da posle Velike Plane bude katastrofa guzva kazu kolona po 5km.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo je pekara/poslasticarnica Tasos, tacno na raskrsnici sa semaforom

A ovo je fensi pekara/poslasticarnica pre Galaxiasa

Obe su na magistrali

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20150720_104332.jpg

Evo slike od pre  minut. Kafe Oasis.

20150721_124053.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pekara i poslasticarnica . Ali najbolje baklave su kod cice pored internet kafea.

20150720_104427.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ok,hvala puno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.Odlucili smo sa drugarima da ove godine letujemo u Grckoj i to bas u mestu  Nikiti. Lepo ste sve objasnili ovde i hvala Vam na iscrpnim odgovorima,mene interesuje koji restorani su najbolji sto se kvaliteta tice bez obzira na cenu hrane,a interesuje me i koje su jeftinije gde vredi rucati skoro svaki dan,ako se ne nosi hrana, i ima li dobrih ribljih restorana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj glas za pekaru Tasos! I da se vratim na med - kupio sam kanticu od 3 kile borovog meda kod velike pcele na magistrali, 20 EUR. 

A sto se restorana tice - "Marina", kod, gle cuda, marine u Nikitiju :) prekoputa onog brodica na postamentu.

Izmenjeno (Ginter)
dodat restoran
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumsi, procitah vise od pola foruma ali nisam nasla nigde informaciju o Evangelia Deluxe vili. Zna li iko ista o ovom smestaju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza ispred  kafea Oasis pre dva minuta.

20150723_143544.jpg

20150726_132316.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20150726_132316.jpg

Bas vam lose hehehe

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima! Planiramo porodicno da se spustimo krajem avgusta na nedelju dana do Sitonije...I Nikiti nam je favorit za smestaj. Ne znamo tacan dan ni polaska ni broj noci ostanka pa smo prinudjeni da krenemo na bum. Obzirom da nas je 4, a najmladji clan ima 3, mozemo da se smestimo i u trokreveni studio. Koliko je realno da nadjemo smestaj, i kojoj bi se ceni mogli nadati? Nismo mnogo probirljivi, samo da je higijena ok. Ako imate neke savete gde da trazimo, koji dan je najbolji za dolazak, da li da se cenkamo itd pisite.... Svaki info mi je vise nego dobrodosao! Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav drugari,

Interesuje me da li iko zna bilo sta o smestaju http://www.doukanna-studios.gr/ ?

Na njihovom sajtu na slici sam video jednog naseg parkiranog sa autom, ali bas glupo da jurim coveka po tablicama samo da bih ga pitao za smestaj.

Saljem mailove redom kako nadjem mail od vlasnika vile/kuce, ali su mi ovi ubedljivo najpovoljniji sa cenom, daju mi za 30 evrica cetvorokrevetni studio, od 22.08.

Trazio sam na ovom forumu po imenu i nista nisam nasao za doukanana studio.

Ako iko bilo sta zna, molim vas recite, idem sa dvoje male dece pa ne bih bas da naletim na svasta, zbog klinaca mi je najvise, meni nije frka nizasta, samo daj more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26591
    Ukupno tema
    891391
    Ukupno poruka