deki27

Satove patrole kroz Srbiju (Tara, Kladovo i Stara planina)

19 poruka u ovoj temi

tara1.jpg

tara2.jpg

tara3.jpg

tara4.jpg

tara5.jpg

tara6.jpg

tara7.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Satova patrola do Stare planine

staraplanina1.jpg

staraplanina2.jpg

staraplanina3.jpg

staraplanina4.jpg

staraplanina5.jpg

staraplanina6.jpg

staraplanina7.jpg

Izmenjeno (deki27)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Satova patrola do Kladova

kladovo1.jpg

kladovo2.jpg

kladovo3.jpg

kladovo4.jpg

kladovo5.jpg

kladovo6.jpg

Izmenjeno (deki27)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepotabez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isli smo na Taru i odstampali smo Satovu patrolu, iako znamo put dobro nam je dosao za neka upozorenja o losijim delovima puteva i za lokacije pumpi.

Odlicna stvar!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да се не отвара нова тема, предлажем да се мало измени наслов (скрати), а одсад да се овде пласира шта САТ има да прикаже по Србији.

Ако нешто кварим, негде има копија ове теме или се правим препаметан, извините. Мени је Србија најпреча. :srce:

За почетак, ево Вељициног снимка патроле од јуче:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Па, баци је И овде. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bacio sam link, ja znam samo copy/paste, nisam ti ja neki haker, pa ubacim celu poruku sa sve slikom iste :neznam: Hteo sam da cujem misljenje ljudi (da se razmeni par postova) o cenama, narocito ulaznica, jesam li lud sto mislim da je preskupo.

Elem, od ovog pokazanog u patroli, a da nisam bio, rado bih video resavsku pecinu. Setih se i da su muzej vostanih figura u Jagodini isprozivali kako su eksponati ocajno uradjeni. Mada mi figura Vuka Bojovica deluje ok, verovatno je kritika urodila plodom :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Одлична "патрола"! Стварно то мислим.

Прескупе су улазнице, поготово оно у Свилајнцу... а не бих ни ишао тамо.

Водопад је супер (нисам био), исто и Ресавска пећина (био сам). Аквапарк ме не занима. Као и етно-село. Воштане фигуре су ужас, осим Вука. Он је сјајан!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I dalje mi je nejasna Mirkova poslednja patrola? Čovek se toliko oduševio veštačkim vodopadom u Jagodini (Nijagari prim.aut) pored onoliko prirodnih lepota koje je prošao - Resavska pećina, vodopad Buk, Lisine...

Jasno je u potpunosti da je emisija sponzorisana i od strane Prirodnjačkog muzeja u Svilajncu (ni u ludilu ne bih dao 500din za "sadrzaj" koji se tamo nudi) kao i od gosn Palme.

Da ne spominjem kako se čovek sprda da je jako povoljno za dve osobe potrositi 12000din na vikend u Srbiji (i gledati, recimo, nakaradne figure u Muzeju voštanih figura - osim Vuka Bojovića koji, priznaćete, i nije znamenita ličnost Srbije da bi stojao recimo pored Tesle) dok za 30e imaš dnevni najam aprtmana u Grčkoj kakav poželiš.

p.s. ostaje još i gorivo od Jagodine nazad do Beograda i putarina :) i poludnevna karta u aqua parku jer taman stižete oko 15h u Jagodinu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ko zeli da vidi jeftinije Resavsku pecinu, ima na grupnim popustima za jedno 1200 dinara, izlet jednodnevni.

Ne mislim da su skupe ulaznice za Prirodnjacki muzej. Niti da treba za decu da karte budu dzabe. Iz necega i ti ljudi moraju da se finansiraju, a lepo su uradili ceo taj prostor. U Jagodini 90 % stanovnista ima gastarbajtere u Svajcarskoj i Nemackoj.Oni kad dodju leti sasvim sigurno ne smatraju da su ulaznice od 2,5 i 4 evra nesto skupo.

S druge strane Mirkova patrola uracunava neke stvari koje ne morate da koristite kao spavanje i ruckove,pa racunica moze da bude i drugacija.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo su uredili prostor? i zbog toga treba da se da 500 din? ok

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas (u 15.20) ide patrola do Stare planine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na kom kanalu?

Gledam teletekst i nisam video da se emisija spominje.

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26655
    Ukupno tema
    894289
    Ukupno poruka