alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima,nov sam na stranici...ja i zena smo rezervisali Potos/Vila Maria (iznad vile vaso) u periodu od 30.08.-10.09...procitao sam par nekih tekstova..,koliko mogu da vidim misljenja su razlicita uopste o tasosu,potosu itd...meni se sve to cini ok,ni ja ni zena nismo zahtijevni,jos uvijek nemamo djecu (ja 24,ona 21 godinu :) )...zanima me da li neko ima jos da mi moze nesto reci o samom mjestu i mjestu gdje se nalazi vila,ukratko i naravno ako ikako moze da postavi slike,po mogucnosti novije...i jos moj neki plan je da iznajmim skuter ili quad i da jedno 3-4 dana max. i da obilazim ostrvo sto se obici moze za toliko dana...pa ako bi bio neko ljubazan,ja bi bio zahvalan ;) ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vam kazem iskreno... apsolutno mi je nebitno gde cu da budem, kolima sam pa cu celo ostrvo obici. Volela bi kad bi bila sto blize plazi, Zlatnoj, Psili amos ili Mermernoj... eto.. toliko :-D ako ima jos neka tako lepa kazite. Dosta sam citala o Tasosu, sve je tako divno... cula sam da ima jako puno macaka sto me najvise i raduje jer ih ja obozavam :D Interesuje me da li ima paukova?? Nemoguce mi je da se sav smestaj na ostrvu zauzme i da u avgustu nema nista.. Otisla bi na bum i nasla gde bi se smestila, 400 evra za 10 dana mi je ok. Ko nema auto moze sa nama da istrazuje ostrvo.. sto da ne :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je ova plaza?

thasos.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno na pomoci, toliko sam srecna... uf :D jedva cekam da odem, 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vam kazem iskreno... apsolutno mi je nebitno gde cu da budem, kolima sam pa cu celo ostrvo obici. Volela bi kad bi bila sto blize plazi, Zlatnoj, Psili amos ili Mermernoj... eto.. toliko :-D ako ima jos neka tako lepa kazite. Dosta sam citala o Tasosu, sve je tako divno... cula sam da ima jako puno macaka sto me najvise i raduje jer ih ja obozavam :D Interesuje me da li ima paukova?? Nemoguce mi je da se sav smestaj na ostrvu zauzme i da u avgustu nema nista.. Otisla bi na bum i nasla gde bi se smestila, 400 evra za 10 dana mi je ok. Ko nema auto moze sa nama da istrazuje ostrvo.. sto da ne :rolleyes:

400 EUR u sezoni na bum mislim da nema teorije da nadješ (govorim o iole pristojnom smeštaju)! To je cena koju si mogla naći preko naših agencija, a svaka druga alternativa (booking.com, nikana.gr i sl,) je skuplja, naročito ako ideš na bum.

Mi smo rezervisali 10 dana Potos od 06.08. preko Barcina, a pre toga smo uklopili i Limenas 5 dana preko Sabre - veruj mi za taj Limenas sam tražio smeštaj na sve načine i na kraju je ispalo da je opet naša agencija najpovoljnija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Inače mislim da je najbolja varijanta za istraživanje i upoznavanje ostrva da uradite kao mi, tj. da nekoliko dana budete na jednom kraju ostrva (npr. Limenas), a ostatak na drugom kraju (npr. Potos ili Limenarija). Ostrvo u obimu ipak ima 90-ak km, pa ne bih baš svakog dana pravio ture preko 30-40 km. Naravno, auto se podrazumeva :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka i za mene vazi,doduše ja planiram da idem na BUM,pa tamo da nadjem.Bila sam dva puta na Tasosu,i zato se sad ozbiljno dvoumim izedju Potosa i Sartija.

Ako se odlučiš za Sarti, preporučujem vilu Stavrula Garden (apartmani 1 ili 4). Vila je nova (izgrađena 2013.), prostrani studiji i terase, kuća je odmah pored magistrale pa nije potrebno zavlačiti se u centar mesta i mučiti se s parkiranjem, fino dvorištance s ljuljaškama, ispred kuće je hladovina za parkiranje i česma s crevom za pranje kola... :) Verujem da je ovaj moj post trebalo da stoji u nekoj drugoj temi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marijandrej

Da li ste dosli iz Potosa ? Kakva je vila Ana star ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesto o vili Markos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@marijandrej

Da li ste dosli iz Potosa ? Kakva je vila Ana star ?

da i mene to zanima.. narocito  kakva je situacija sa posudjem....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim za misljenje za hotel Makedonia Tasos, Potos!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve naše vile su skoro slične ... zavisi da li ste kolima, kao prvo:

jeste li gledali lokaciju:

htl_makedonija.thumb.jpg.35f7b555eb14066

ako niste kolima, to je daleko, ako jeste onda vam nije bitno ... 

i nikako mi iskreno nije jasno da piše na sajtu udaljenost 35o metara od mora, a za skoro istu lokaciju vile Stela piše 6oo - no nije ni to strašno. 

stela.thumb.jpg.19c4cbf933cc8d92e0952afa

evo vidim sada piše za Stelu 5oo, a uvek je bilo 6oo .. :neznam::rolleyes:

 

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi,

Mozete li mi reci da li je neko samostalno trazio smestaj na Tasosu na bum. Devojka i ja bismo dosli kolima izmedju 19. i 21. jula jer tako imamo odmore. Kako se krecu cene smestaja? Da li se moze naci nesto pristojno a jeftino? Sta je vasa preporuka za koje mesto i koji smestaj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drustvo, vratila sam se u utorak sa Tasosa, bila sam u Potosu, u Vili Mariji, jako smo zadovoljni sa gazdom vile, kao i sa turistickom agencijom kojom smo isli. Posto su mi rekli da nam posteljinu ne menjaju, i da nemamo peskire, fen...mi smo sve to imali, sta god Vam zatreba, samo pitajte gazdu Nikolasa, i sve ce Vam doneti, jako dobar covek...Inace mi smo bili na 3. spratu u sobi broj 8. Preko puta nas bila je gazdarica, inace sestra od gazde Nikolasa, prvog sprata Vile Vaso, koja je jako neljubazna zena, njeni gosti kojima je nesto trebalo nije im vrata otvarala, a bila je u apartmanu, strasno,svi su se zalili na nju...Tako da Vilu Vaso ne preporucujem nikako!

Tasos je zaista predivno ostrvo, ima prelepe divlje plaze..Potos je malo mestasce, raj za odmor, lepa gradska plaza, cisto more, gostoprimljivi ljudi, i ima prelep pogled na Atos. Super smo se proveli, bilo je nezaboravno, ali mi je 10 dana malo! :D Obisli smo skoro sve plaze, najvise nam se dopala Skala Potamia, mislim da se i ona zove Golden beach, i Paradise, mada su i sve ostale divne. Inace iznajmili smo rent a car dva dana, cena je bila 20 e po danu + gorivo (koliko potrosite,toliko vratite). Sto se cena tice, vece su za nekih 15-20%. Isli smo u Panagiju, u kojoj ima muzej masina, na kojima se pravi maslinovo ulje, ta fabrika je premestena u glavni grad Limenas. Cena ulja 23 e od 5 litara. Posetili smo i Teologos, koji je poznat po dobroj jagnjetini, preporucujem da odete jer je stvarno dobra, 600 g 17e u Taverni Lampiris.

Ako vas nesto interesuje,slobodno me pitajte. :)

Evo i koja slicica :)

PS Izvinite na dugom postu...

IMG_1359.jpg

IMG_1360.jpg

IMG_1361.jpg

IMG_1362.jpg

IMG_1363.jpg

IMG_1364.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pogled sa terase

IMG_0678.jpg

IMG_0690.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka