matori61

Kampovanje u Grčkoj

97 poruka u ovoj temi

Za ljubitelje divljeg kampovanja plaza Halkida ostrvo Agistri.Iz Egine pola sata brodom..

IMG-d9300d84fa5eaa13189d8a0538e304a1-V.jpg

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, imam pitanje za kampere. Dakle, htela bih sa suprugom i detetom da zakampujem na divlje na nekoliko plaza (svaki dan druga plaza) duž Peliona pre nego sto stignemo do uplacenog smestaja. Sta mi savetujete? Da li i u kojoj meri ima policije? Birali bi smo one neuredjene plaze naravno. Svaka sugestija je dobro dosla osim onih da odustanemo.. Hajde dajte nam smernice kako da to najbolje izvedemo :) Hvala!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

Žao mi je da vam kvarim entuzijazam, ali ova godina nije baš za takvo vežbanje. Srećno. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Žao mi je da vam kvarim entuzijazam, ali ova godina nije baš za takvo vežbanje. Srećno. 

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slažem se da ova godina nije za neki avanturizam, pogotovo ako neko putuje sa decom.

Ali (uvek to famozno ali)!  :)

Pitam se koja će služba da kontroliše adrese koje su navedene u PLF obrascu?

Ko nema rezervisan smeštaj, navede bilo koje mesto i adresu i to je to.

Samo neka pazi da se to mesto nalazi u Grčkoj. :plez:

Zvuči glupavo, ali prolazi. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"A na PLF formularu ćete napisati adresu smeštaja.... koju? I od kog datuma? 

E blago meni...e pa nek ste mi rekli ni na kraj pameti mi nije PlF formular..kao racunam idemo na more, zbogom korono, sve po starom ide... Onda, izvinjavam se na nepromisljenom pitanju ponela me euforija. Hvala na odgovoru

na PLF obrazacu:

• Ako boravite u  više mesta  navedete prvo mesto u kom ćete biti minimum prvih 24h

• U polje za adresu ( ulicu i broj letovališta ,hotel ,vila)  dovoljno da upišete naziv letovališta.

• Datum, je datum ulaska u Grcku

Pozdrav svima, imam pitanje za kampere.  na divlje na nekoliko plaza (svaki dan druga plaza)  Da li i u kojoj meri ima policije?

ITD.......

To ne ide tako.

pozz od iskusnog kampera na duge staze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26601
    Ukupno tema
    891947
    Ukupno poruka