Angie03

Sahl Hasheesh hoteli

18 poruka u ovoj temi

#Maštalica Fourt Arabesque sam iz nekog razloga stalno zaobilazila, a sada sam pretražila forum i pogledala vlogove na yt-u i mogu Vam reći da sam u opasnoj dilemi. Pritom je jača polovina oduševljena zelenilom oko hotela i snimcima ispod vode.

Pošto ste Vi bili, da li biste mogli da mi kažete samo da li je potrebna obuća za ulaz u more, kao i kakva je hrana (da li je raznovrsna, ili je stalno ista)?

Izvinite ako sam dosadna. :)

#Seagull Hvala puno. Ako se odlučimo za Piramisu kod njih ću rezervisati. :)

P.S. Da mi nije ovog sajta ko zna gde bih ja završila. Ništa korisnije skoro nisam našla na internetu. :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije Vam potrebna obuća za ulaz u more. Vrt je zaista predivan, podvodni svet takođe. Prošle godine kad smo bili hotel je bio prazan, ne više od 10 posto popunjenosti. Nama je hrana bila vrlo ukusna, smenjivala su se jela, ali nije bio prevelik izbor. Štoje hotek bio puniji bilo je i većeg izbora. Kuhinja je ok, nema začina, podseća na austrougarsko kuvanje. Ponavljamo isti hotel i ove godine. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

#Buki.bu Hvala puno. Preko koje agencije predlažete da putujemo? Gledala sam na 1A.

Oduševljena sam vilama u sklopu hotela, ali su preskupe. Kad posatnemo milijoneri nećemo ih izbeći. :D

A dok ne postanemo me zanima koje sobe nam predlažete? Šta da tražimo na recepciji? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26657
    Ukupno tema
    894352
    Ukupno poruka