Katarina95

Prvi put u Hurgadi

3 poruke u ovoj temi

Cao. Interesuje me koji hotel preporucujete za dvoje mladih? U sustini, naravno bitna nam je plaza, blizina plaze od hotela, ali u drugu ruku bitno nam je da nam je staliste-grad blizu da uvece mozemo negde otici a da ne moramo putovati do grada pola sata i vise. Koliko sam obavestena
(tako su nam rekli- da je to sto im trazimo od prilike na nekoj Memsi). S obzirom da prvi put planiramo ici, nista ne znam, pa sam mislila bolje da se ovde raspitam. Znaci tokom dana bitno nam je da je plaza od hotela udaljena na par minuta, da je voda cista, po mogucstvu peskovita plaza, a nocu bitno nam je grad, centar, setaliste, radnji, shoping centri, restorani, barovi da nisu daleko, da se moze i peske otici, ili prevozom ali da ne putujemo pola sata - sat? I naravno, bitno mi je da je hotel cist uredan, ALL inclusive usluga,i da nije neka jako skupa cena. Da li ima tako nesto sto bi ste mi mogli prepociti? Unapred hvala. :) Katarina

I da, planiramo ici ili krajem avgusta 2021 ili u semptebru 2021.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate već dobro razradjenu temu Koji hotel izabrati,Hurgada, pa kada je pročitate i malo suzite izbor, fokusirajte se na njihove teme i onda slede pitanja o detaljima... dovoljno je pročitati samo dvadesetak prethodnih strana jer ima puno pitanja sličnih Vašim, i predloga hotela ... :hello:

Izmenjeno (maštalica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da otvore temu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka