vladimir.petrovic

Hurgada leto 2020 aranžmani

9 poruka u ovoj temi

Pozdrav svima,

Da li je neko gledao cene za predstojeću sezonu?

Gde god da sam potražio, od aprila  cene su za 150-200€ više u odnosu na prethodne godine, za letnje mesece. Da li će ove godine da bude sve znatno skuplje? Ima li neko neku informaciju, prognozu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su "jače", zato što ih sad prikazuju sa taksama

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cene su "jače", zato što ih sad prikazuju sa taksama

Znam da su agencije u obavezi da objedine sve troškove aranžmana, ali mi se učinilo da je razlika u ceni viša od aerodromske takse. Mada, nisu još izašli cenovnici za jul, svgust, septembar, treba sačekati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja koliko znam, sve agencije su izbacile cene za leto, proverite. A što se tiče većih cena, tako je, svake godine su sve veće

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fibula I Wayout su najpovoljniji,ostali su skuplji za isti aranzman 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa bas nisam sigurna za Fibulu.

Sve je relativno  I indivindualno u zavisnosti od hotela koji nas zanima I agencijskog ugovora sa hotelom.

Tako da za neke hotele postoji I do 200e razlike u istom terminu, sa istim brojem dana 

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi uplatili za avgust u Kontikiju... trenutno im je svasta nesto od hotela na akciji. Kad sam videla cene za isti hotel u Plana tours 200 e skuplje u odnosu na Kontiki. 

Ali jutros cuh da se pojavio korona virus i u Hurgadi....smorih se..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda nije loše uplatiti osiguranje od otkaza putovanja. Iznos osiguranja je od 3-5% (zavisi valjda od agencije) od ukupne cene arandžmana i vraćaju pun iznos ukoliko se putovanje otkaže 10 dana do putovanja. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Seničić i YUTA nešto da reše ? Alo bre, pa većina agencija koje su pukle, ozbiljno pukle, su bile baš njihove članice. Da ne govorim o tome što to nije NEPROFITNO udruženje, ali staću im ja na rep kad tad ! Mrzi me da menjam tastaturu za apostrofe. Ne pokušavajte ništa, YUTA je udruženje koje štiti samo svoje velike članice, ništa više. Gubite vreme i živce.

Ali hit mi je Brankica na fb, podržavam je maksimalno, i ja se ubacio da komentarišem, što inače ne radim :) A tamo sve neki čudaci inače.

A kod F na statusu se javila Jelena koja radi kao predstavnik u Hrg, i živi tamo 17 godina, ovi ne znaju gde su :)

Ja čekam odgovor tur.inspekcije, pa idem dalje. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka