Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Plaća se po broju noći, pa je logičnije da je bolje kad stignete ujutru i imate ceo dan, nego kad stignete u ponoć i kad vam je taj dan izgubljen, samo plaćate noćenje, nekad čak ne stignete na večeru nego na kasnu večeru. Išla sam i ujutru i uveče i naravno da bih odabrala uvek jutarnji polazak. 

Tako je. Putnici sa Air Cairo imaju 10 noci  12 dana, a sa Air Serbija 10 noci  11 dana, a oba aranzmana se vode kao 10 noci. I onda kad se pojavis da uplatis ostatak duga saznas da si u onoj skracenoj varijanti (ja). Ali, ustanovili smo da cemo mi sa Air Serbia imati bolju klopu u avionu. 

Izmenjeno (DG)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čini mi se da uglavnom agencije koje imaju tu "skraćrnu varijantu" ... ili večernji polazak (dan manje u dolasku) , nemaju istaknute polaske u cenovnicima i planovima puta, nego se to sazna tek kasnije prilikom drugog dela uplate, ili još gore pre puta.. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi moji,

ide li neko preko Argusa u Hurgadu ovih dana, odnosno sutra. Javili da je let umesto u 04h tek u 8,20h. E bezobrazluka. A preko njih sam upravo zbog ranog leta i uplatila.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi moji,

ide li neko preko Argusa u Hurgadu ovih dana, odnosno sutra. Javili da je let umesto u 04h tek u 8,20h. E bezobrazluka. A preko njih sam upravo zbog ranog leta i uplatila.

Ja idem preko Argusa, ali 18 -estog,  još nisam dobila obaveštenje.

Sa kojim avioprevoznikom su rekli da letite?

Izmenjeno (cvishna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovi za sutra:

Hurghada            SM 387 u 06:30     Air Cairo

Hurghada            UJ 3801 u 07:20     Almasria Airlines

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

gde to gledate? meni će trebati za 18....

Ja idem preko Argusa, ali 18 -estog,  još nisam dobila obaveštenje.

Sa kojim avioprevoznikom su rekli da letite?

uglavnom kažu dan, dva pred put...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatio sam danas ostatak aranžmana u WO, dobio sam potvrdu i vaučer zbog vize, na potvrdi piše da letimo AirCairom SM 388 u 06.30, u pitanju je aranžman 13/15 uplaćen za vreme sajma...

"Postovani,

To je samo obrazac koji se nosi u ambasadu na kome stoji Air Cairo jer je to njihova nacionalna avio kompanija i nikada ne menjamo ime kompanije u potvrdi bez obzira kojom avio kompanijom da putujete.

Zvanicno vreme leta dobijamo od avio kompanija 2 dana pred put kada i obavestavamo putnike i to je jedini razlog zasto uvek na potvrdi o avio karti stoji Air Cairo."

Identičan papir sam i ja dobio, ali su mi rekli da neće biti let sa Air Cairo-m, već će znati 2 dana pred put.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledao sam preko odeona Hurgadu, 10 noci 11 dana! Na sajtu pise da se leti air Srbijom ali ne pise vreme. Da li neko zna kad je let, na njihovom sajtu nisam nista nasao! Takodje ni na sajtu avioleta! Polazak je 4 avgusta!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Air Srbija ima let u 18h,povratak 22.30

Izmenjeno (tamaris)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je AirSerbia, polazak je u 18h po redu letenja, let JU 9982.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna koja su vremena leta za Air Masriu? Neko je napisao u 7 i 20 je odlazak, a kad je povratak?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Povratak je oko 23,30h. U Beogradu oko 03h

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo smo dobili obaveštenje od Argusa. 

Postovani,obavestavamo Vas o vremenu leta za HURGADU 18.06.Sastanak putnika je na aerodromu kod saltera 703 u 01:00h ujutro (noc 17/18.06.).Planirano poletanje je u 04:00h, broj leta UJ 3806.Ljubazno Vas molimo da dodjete tacno u zakazano vreme. Srecan put zeli Vam ARGUS TOURS

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26649
    Ukupno tema
    894066
    Ukupno poruka